• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
hihi no tak hezky se to planuje horsi je to, ze to bohuzel vetsinou tak neni... tak to je bezva kamarad... :confounded: to bych poslala do .... na tohle jsem hakliva a vadi mi kdyz nekdo neco slibi a pak se vymlova a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no musime prvne vymalovat a poopravit malinko dourky na zdi a pak koupit koberec... a postel a postupne budem dokupovat nabytek a tak...treba se najde nejaka brigadka a tak by se penizky pouzily na to.... :wink: ale moc nadeji si nedelam...
4. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už raději počítám s horšíma variantama a pak třeba budu příjemně překvapená :slight_smile: (tak stará a tak blbá)
4. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi naivita je krasna vec :grinning: taky obcas litam v oblacich :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
můj bejvalej byl hrozně přízemní člověk a a takovej morous,život k němu nebyl moc vlídnej,tak se spíš škaredil na vše a naivitu nebo sny nesnášel,jenže já jo :slight_smile: a to byla hrůza,protože jsem mu třeba říkala,že až budu mít po škole a začnu pracovat,že si někam vyjedeme a zařídíme později bydlení a tak hezky se mi o tom snilo a on mě vždycky srazil zpátky na zem větami typu: to si najdi někoho jinýho,se mnou štěstí nenajdeš,zkazím ti život,jsem hnusnej,plešatej a bez peněz :pensive: katastrofa s ním hlavně s těma jeho vlasama,on je měl asi do dvaceti dlouhý a hustý,pak mu začaly řídnout a začal normálně plešatět,mají to v rodině,mě to nikdy nevadilo,ale na něj když kvůli tomu padl splín,tak mi říkal,jestli se s nim nechci rozejít a najít si někoho s vlasama :sweat_smile: :grinning: vydržela jsem to 4 roky,teď když se potkáme si spíš máme co říct než předtím
4. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to je dobry teda at si najdes nekoho s vlasama :grinning: asi z toho mel peknou depku... :unamused: ale kdo dnes nema... bud rada, ze uz s nim nejsi, pokud by te takhle porad zrazoval od toho byt s nim, ten vztah by nrmel moc smyls... :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
měl a strašnou :confused: ale teď si hlavu holí do hladka a je spokojenej,asi poznal,že ve vlasech to není
4. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi ne no... :wink:
tak sem se ptala bratranka na brigosku a pak sme si psala a ja mu poslala inzerat a chtela vedet jeho nazor a on mi domluvil na zitrek schuzku... :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se to rozběhlo rychle co? :slight_smile: to je fajn,přeju ať ti to vyjde podle tvých představ :slight_smile: ........................ já chci takýýýýýý :grinning: ............ taky se snad zadaří :pensive:
4. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super, tak se zítra drž!! Budeme ti držet pěsti :slight_smile:

Lami, maliníkový čaj nejdříve od 34tt. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kvůli čemu že se to pije?
4. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro snadný a rychlý porod :grinning:

Já ho začala pít v 34tt a v 35tt jsem po 26 hodinách porodila. O bezbolestnosti se tady rozepisovat nebudu... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha :grinning:

jo Alex,jakej byl koncert vůbec?
4. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl úúúúúúúžasný!!! Fakt bomba!!! :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bratranek je malinko akcni asi... :grinning: nevypada to blbe, ze on tam volal misto me? :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej už mi chrní a já už se vám můžu věnovat. Axi a na jakým koncertě jsi byla? Jelikož jsem minule málem přenášela, tak si říkám, že tentokrát si to podchytím :grinning:
4. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevypadá, máš soukromýho sekretáře :wink: A kdo ví jestli bys tam zavolala :pensive:
4. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak dlouhoo trval? my když jsme byli na těch Kabátech,tak jsme blbci byli skoro až v kotli a mě se chtělo čůrat,ale říkala jsem si Lído vydrž,jestli teď odejdeš,cestu zpět už nenajdeš :grinning: a vydržela jsem

Jani,né proč? mě půdu pro přivitání do nový práce taky připravil strejda a nepřipadalo mi to blbý vůbec - já jsem sháněla práci,tak jsem mu vrzla životopis,on promluvil se šéfem a pak už to bylo na mě a byla jsem ráda, i vedoucí pak říkal,že je takhle radši,že má doporučení (jenže já se tenkrát bála,že po mě bude chtít nemožný,protože mě strejda strašně vychválil a nakecal mu úplný hovadiny :sweat_smile: :grinning: )
4. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli hihi tak to je hodnej strejda... :wink: no on jako me nechvalil ale voalal jako co je to za praci a tak... no a tak jsme se o tom bavili a on volala za chvili znova, ze mi domluvil schuzku tak zitra pujdu a uvidim... :wink: jeste jsem psala do toho deichmanu do olympie...tak uvidime...
4. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami no ja by jsem tam asi nezavolala... :sweat_smile: tak aspon me donutil on... :grinning: ja jsem prenasela tyden... a nakonec mi ho vyvolavaly a skoncila jsem na cisare.. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady v tý brigošce co ti domluvil bratratránek pohovor jde o co? Já myslela, že to je ten Deichmann
4. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,to je hezký slovíčko :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami to je nejake papirovani spojene se zdravy stylem.... vic nevim, vse se dozvim az zitra
4. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš jaký myslíš? :confused: Teď jsem asi zase mimo :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,zdravej styl - abys nás nenakazila :grinning:

Radu - bratratránek - jsem dostala chuť na tatranku :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami ja myslim, ze ten bratratranek :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem mu rikala, ze aby jsem ze sebe na zitra udelala cloveka, ale ze ty kila nejak nezakryju :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď se tomu doma řežu :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si ani nevšimla, že jsem tam udělala takovej pžeklep :grinning:

Taky bych si něco dala, ale nevím co a moc toho doma nemám, takže mám i zůženej výběr :unamused:
4. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani černá to jistí a musíš zdůraznit, že jsi na mateřské :wink:
4. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami pžeklepy ti jdou jak koukam... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek