• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
jsem si udělala takovou instatní večeři a je mi z ní nějak šoufl :fearful:
5. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty predstavy jsou krasny... :dizzy_face: a jeste hezci bude az to bude realita... :wink:
copak sis udelala dobreho... :slight_smile: ?
nevis jak se jmenuji ty zrcadla jak te meni?vis co myslim..? ja sem hroznej magor na popisovani...? :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bylo to z pytlíku - těstoviny se sýrovou omáčkou :unamused: nebylo to špatný,když jsem to jedla,ale teď se to asi ve mě rozkládá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ještě to nějak popiš :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli :grinning:
no treba ze se podivas do jednoho a jsi dlouha, do dalsi jsi siroka atd...jak bylo v jen pockej zajici... :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokroucené zrcadla..? :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
axi nevim, ale uz me chapete...?a ne vypoukla? :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
křivý zrcadla
5. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako jsou v zrcadlových bludištích?
5. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi to nějakej specifickej název nemá :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako chtela by jsem se treba na nejaky podivat i s malym... ale nevim pod cim to hledat... :grinning:
taK ja uz jsme v pelechu a pekne mi bubnuje dest o parapet, to se bude krasne usinat... eli my tu mame kosu jak prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes: strasne fouka uz celej den...
5. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nasla a je asi jen v praglu.. :frowning2:
5. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my tady "poblíž" máme malý zrcadlový bludišťátko :grinning: v Ústí nad Labem,docela mi některý ty zrcadla i lichotila :grinning: :grinning: :grinning:
já otevřela okna trochu,protože mě přijde,že venku je větší teplo než uvnitř,nebo jsem nějaká rozhicovaná :grinning:
a už asi po stý odbíhám k malý,má nějaký neklidný spinkání
5. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee chudina... treba zoubky?
tak to se mas me to vyhauje jen petrin... :unamused:
5. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli co te tak rozhycovalo... :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na Petříně jsem nikdy nebyla,ale musíme jednou s manžou dát si tam hubana :grinning:
já ti nevím ani :grinning: mládí už asi ne :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi me teda nikdy mladi nerozhicovalo... :grinning: :grinning: no jako asi by to bylo super, ale taky ty prachy...a pro nas nema smysl jet jen na den...jen vlakem je cesta tam asi 3-4hodiny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na tom Petříně to podle mě stojí za prd. . . Moc se mi tam nelíbilo, ale děckám to určo stačí :wink: Jsem musela dělat papíry do práce, tak jsem na vás neměla čas. Jo a před chvilkou psal manža a už zase prosí a že nás moc miluje, tak tu žádost ještě nechám do budoucna a teď ho nechám jenom do pátku vycukat :sweat_smile:
Liduš a neměli jste dneska nějakej záživnej den? Třeba se jí o něčem zdá
5. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mi vždycky říkal můj bejvalej zaměstnavatel - takovej děda: Lidko,vy musíte v kanceláři pořád větrat,jste mladá a to vás musí hřát :grinning: :grinning:

Radu,no byly jsme dvakrát venku,nikoho jsme nepotkaly,s nikým jsme ani nemluvily,probudí se vždycky s nářkem a stačí,abych jí dala prst do ručičky nebo pohladila po spánku a zase spí
no vidíš,jak vyměknul,ale že to musí přijít to přiznání a uvědomnění si až po bouřce co?
5. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě bavilo jezdit do Prahy ne vejlety,ale je fakt,že za jeden den skoro nic nestihneš,to by člověk musel mít v zadnici vrtuli
5. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zase na druhou stranu běhat tam jak šílená,jen abysme toho stihli co nejvíc,to taky neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami ty uz jsi mo to dala? jak to ze to nevim...? :confused:
5. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi ty zoubky Liduš. Nezkoušela jsi ji měřit teplotku? A nebo je jen třeba rozmrzelá. No, ono je to takhle s ním vždycky, ale problém je že mu to vydrží zase jenom chvilku. Si kolikrát připadám jako ta největší sviňa, ale na něj nic jinýho neplatí :frowning2:
5. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedala, mám ji ještě schovanou, ale manža se začal hlásit a prosit o odpuštění
5. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jako to sam nebo z ceho to vzniklo?
5. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to je na prd no... ale kdyz na dyl tak more penez... :unamused:
no nic holky valim spat, tak dobrou noc... :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sam, samotinka
Dobrou noc Jani
hezký večer:slight_smile:

ještě k těm mimčům, tak já ještě nedávno tvrdila, že až tak za pět let nejdřív, přesně jak píšete, vzít hypo a pořešit bydlení, jenže když vidim tu situaci v Plzni a asi nejen tady, že do školky kolikrát vezmou stěží čtyřletý, ...tak to právě začínám přehodnocovat, že by bylo lepší rovnou navázat dalším
autor
ty dva špičáky se jí už vyklubaly,možná tam budou další,zítra kouknu pořádně,když ona si do tý pusiny nedá vlízt pořádně :sweat_smile: to bude něco u zubařky - jak to bylo u vás a s první návštěvou zubaře? Byly nějaký problémy?

nepřipadej si tak,on by se měl chytat za hlavu - jen je mrzutý,že se musí člověk uchylovat k takovým metodám,ne kvůli tobě,že to děláš ty,ale on že tě svým chováním k tomu donutí
5. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou Jani

já s tím druhým děckem - já už se bojím cokoliv plánovat :grinning: Justýnka taky nebyla v plánu a jak jsem ráda,že jí mám :slight_smile: a kdoví,třeba se nám stane zase nehoda - bych měla žalovat Primeros - myslíte že bych něco vysoudila? :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek