Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
11. čer 2010

sebi a v kolik ti usla ze jsi ji davala po 10?

elidule
autor
11. čer 2010

jo takhle,my jsme chodili na koupálko a tam bylo kousínek od bazénu už stánky a pergoly a místa k ležení a taky tam byla "vzrostlá zeleň" 😀 tak to bylo fajn

lamarika
11. čer 2010

hmmmm. . . Tak já asi budu vztávat kojit fazolu a při tý příležitosti budu tahat i Matese s postele. . . 😀 😀 😀 Sebi namaž si to, ono se to trošku zklidní 😉

lamarika
11. čer 2010

Mně přijel táta domů a je teda na ranu 😠 Náladička na zabití a mně ji už taky zkazil ☹

janulle22
11. čer 2010

jak to ze ma hned blbou naladu? neco v praci? ty se mas ze ho mas doma... me dnes odjel... 😒

lamarika
11. čer 2010

já nevím 😕 No, nic pro dnešek se s vama dámy loučím

janulle22
11. čer 2010

ja taky pomalu koncim...
papa

denisa31
11. čer 2010

ahoj, tak já vám dneska stíhám popřát tak akorát dobrou noc 😒
venku jsme si to taky užili, i když jsme nebyli u bazénu 😉

janulle22
12. čer 2010

dobre ranecko devcata... 😵
takze jsem si natocila budik na pul noc, dala jsem ho na nocnik a byl jak opilej oci mu litaly 😀 a nic neudelal... pak se ve 2 vzbudil a prisel si lehnout za mnou, tak jsem ho dalla na nocnik a nevim esi neco udelal... 😅 nebylo slyset ze by hrcel... 😀 a do rana sucha postel 😵 😵 zkoumala sjem hledala sem zluty fleky nebo tak a nic, tak asi to zvladl na 1... 😵 😵
no ale nechala jsem tu krabicu s gumovyma kokinama tak uz ej vali do sebe, tak jsme mu dala 4 za to ze vydrzel necurat takt o bylo i bez rvani, ze mu to beru... 😀

seba
12. čer 2010

Ahojky,tatík opět za robotou a děti od rána na zabití-jen se perou a řvou.Ruce sice štípou,ale je to lepší.Dneska plavat nejdem,slíbila jsem odpo staďák,ale i s tátíkem. 😀 Ať chvilku hlídá 🙂
Jdem do lékárny a na nákup ☹
Nevím co vařit-asi skončíme u špaget 😅
Jani-gratulace Adíkovi 😵 😵 😵

janulle22
12. čer 2010

sebi tak se poptej na ty ruce... esi ti neco doporucijou... 🙂 ja taky envarim, udelam jen polivku v takovym vedru nemam moc chut jest a ada ji bud polivku a nebo druhy... zetra neco uz uklohnam... 😉
co na stadione?
dekuji... snad to nebyla jen prvni noc a dalsi budou katastrofalni... 😅

seba
12. čer 2010

Mám ten claritin a panthenol-teď se to dost zklidnilo 😉
na stadˇáku je velký pískoviště a asi deset stolů,lavice a hospůdka 😀 😀 😀 tam tatík s náma chodí rád 😎

janulle22
12. čer 2010

aha tak to jo ja myslela, ze jako je tam nejaka akce pro deti... 😉
jsme byly s tchynkou na jarmarku a v tescu tak sem koupila adovi repelent na komary... 🙂
rano to vypadalo, ze bude zatazeno a prd, je tam zas silene... 😝

elidule
autor
12. čer 2010

čus holky 🙂 hlásím se už z domova, osiřely jsme s malou,taťka nám odjel k nějakýmu kamarádovi něco opravovat na startéru nebo co 😠 jsem myslela,že se doma na něco vrhne a zase se z toho vyvlíknul 🙄
taky jsem se těšila na trochu ochlazení,ale je stejně vedro jako včera 😒

lamarika
12. čer 2010

Ahoj holky, tak já zdrhla z oběda uložit malýho a odpočívám v klidu domova. Oběd jsem ale samo prvně sežrala než jsem se zdejchla 😀 😀 😀
Dneska byla katastrofální noc ☹ Byla jsem s malým od dvou vzhůru až do pěti a pak jsme v šest vztávala abych všechno stíhala. Malej se zase dávil kašlem ☹ V pondělí naběhnu na doktorku a vyžádám si nějaký podrobnější vyšetření i za cenu, že si vyžádám malýho složku když nebude ochotná. Takhle už to dál nejde 😠
Jinak mi mladšího synovce (9 měsíců) dneska v noci odvezli do nemocnice. Zase se mu vrátila laringytýda, tak je na dejcháku 😢 A to jsme měli zítra slavit narozky staršího synovce, tak nevím nevím jak to bude 😒

janulle22
12. čer 2010

jeeezisi chudacek malej, to tedy brzy to chytil... ☹ tak hlavne at mu je brzy dobre spuntikovi... 🙂 z jakeho obeda? 😕 jste nekde byli?
eli to je normalka... 😉 zvykej si...
je tam na chcipnuti...hnus... dneska vylejzam az po 4hod... 😝 vcera mi to stacilo,...

lamarika
12. čer 2010

Jani přece na tý svadbě 😉 Ještě máme jet odpo do nějaký vesnice na fodbalový hřiště kde bude prase. Tam se ale jen otočíme, protože tam máme být až po pátý a to je už docela pozdě vzhledem k tomu, že to je půl hoďky tam a půl zpět a Mates bude po sedmý mrtvej 😒

lamarika
12. čer 2010

Jani a Áďa je borec, že to takhle zvládl 😉 😵

janulle22
12. čer 2010

lami no joooo ja uplne zapomnela.... 😅 😀 a to nemaji nekde hostinu?

lamarika
12. čer 2010

no na tom hřišti 😒

janulle22
12. čer 2010

a proc az v 5?

elidule
autor
12. čer 2010

chuďa majinkej ☹ a Matýsek taky 😒 takový malý a takový problémy se zdravím , to ten náš doktor nás radši po dvou týdnech rými poslal k jinýmu doktorovi a vám se to už docela táhne 😖
já nevím,jestli půjdeme ven vůbec dneska,jsem taky ještě ze včerejška taková vysušená 😅 😀

elidule
autor
12. čer 2010

Radu,vy máte ale nabitej program dneska 🙂

lamarika
12. čer 2010

jó Jani, tak to taky nevím a nechápu to 😝
Liduš už mě to pěkně štve a jsem po dnešní noci docela hotová, ale kdyby šlo jenom o mě, ale i malej je úplně hotovej a nevyspalej 😔
Teď mi volala mamka, že by mi malýho kdyžtak doma ještě pohlídala jak bude spinkat abych se na tom hřišti mohla zdržet, tak ještě uvidím jestli toho využiju. Záleží na tom jestli nebudu padat na hubu a jaký to tam bude
Liduš, tak běžet třeba až na večer jen na chvilku 😉

janulle22
12. čer 2010

lami aha tak to taky nepochopim... 😀
my jdem holky do bazena... je tam porad na zdechnuti, tak aspon ado tech 6 at se maje vyradi, nespal po obede, tak snad brzy usne vecer... 🙂

janulle22
12. čer 2010

tak zmena planu, ada neusne vecer v klidu, pac si ted spi dole u babicky,.. sel si pro rucnik a ja cekam venku najednou neni vidu ani slechu a milostpan si spinka u babicky... 😀

elidule
autor
12. čer 2010

tak se venčení vyřešilo samo,začalo pršet, néé moc ale stačí to 😀
Jani,no potřeboval si v klidu schrupnout asi 😀

janulle22
12. čer 2010

eli asi jo no... tak to uz aby byloi tu, je tu hrozne potrebuje to procistit vzdousek... 🙂
vzbudili jsme ho asi po 15 min bo by sel spat az tak v pul noc

janulle22
12. čer 2010

tak se sem cosi zene, je zatazeno a cerno a ochladilo seeeee 😀 tak vetram jak stekla... 😀 pujdu okoupat dite a ulozit do postele... snad to dneska bude taky v klidu... 😉

elidule
autor
12. čer 2010

tady pršelo víc a víc,ale mohlo klidně ještě víc, jak dopršelo,zase v bytu vedro 😒
tady se už spí,budeme koukat na telku a jíst kuře a pak budeme funět a spát - no romantickej večer jak vystřiženej z románu 😀 😀
Jani,tak ať je to bez čůrání nebo kdyby, tak do hrnce 🙂
tak co Radu? jaký to bylo na praseti? já tyhle akce mám ráda, akorát z většiny co si pamatuju,tam co jsem bydlela,nás vždycky někdo pozval na zabijačku a pak z toho vzešlo to, že potřebovali manžu s autem,aby jim to prase dovezl a já nakonec loupala tuny cibule,umejvala nádobí a krájela hnusný flákoty na sádlo 😝 ale když jsem byla opravdu host 😀 tak to bylo super