Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. kvě 2010

táta chtěl udělat pro děcka na zahradě takový prolejzadla jako jsou na hřištích,to by se mi líbilo,ale už tam nemají moc místa,museli by asi pokácet nějakej smrček 😀

seba
11. kvě 2010

co by pro vás neudělali 😀 😀 😀

seba
11. kvě 2010

naši se taky vzdali záhonku a koupili prckovi pískoviště
ale nevím jestli jim Seb nezruší i ty další záhony 😉

elidule
autor
11. kvě 2010

stejně tam těch stromů je nějak moc,když to bylo malinký,byly hezký a dělaly parádu stromečky,ale zza chvíli to budou mít jak v Boubíně 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

zruší určitě 😀

seba
11. kvě 2010

Tak malý už spinká,Sára je po véče a šla si číst.
jo a to prádlo jsem ještě neuklidila 😨

elidule
autor
11. kvě 2010

u nás se ještě nespí a zase bojkotuje večeři 😖

janulle22
11. kvě 2010

seba maji kazdy svuj pokojik...?
eli u nas jsme zatim po veceri spat dneska pujde az tak v 10 😒 to je to spani po obede...
jsem si uvedomila ze ada bude mit komodu v pokojiku, ale nevim co ni dat, tak tam bude met veci...a skrin zatim odlozime....

seba
11. kvě 2010

nene,Seba spí se mnou v ložnici-ale asi mu to pak přenecháme na pokojík,přeji jenom mejí mezi sebou šest let a je to kluk a holka.Ať mají každý svoje pohodlí.

elidule
autor
11. kvě 2010

to bude ponocovat teda 😒
Justýna najednou zívla,tak jsem zkusila,dala do pelechu a snad do minutky tuhá 😅 no ale bez tý véči
taky jsem si říkala,až koupíme malý nábytek do pokojíčku,že bude asi zatím dost prázdný,moc věcí ještě nemáme

janulle22
11. kvě 2010

eli vsaka spon bude mit prostor na hrani... a nebuj to se nahromadi ani nevis jak.. kup ji stan a mas po miste..
ada taky nekolikrat usl bez jidla... ale ja ho nechavam nabizim mu jidlo... kdyz nechces nejez... on si pak sam rekne ze chce... 😉

seba
11. kvě 2010

Já jsem docela ráda,že Seba takhle bez problému chodí spát,sice ráno nejdýl v šest je vzhůru,ale mně to vyhovuje-stejně musí Sára do školy.

seba
11. kvě 2010

jo,pokojíček se zaplní hned.Sára tam předtím měla jen postel,pak jsme dali udělat nějaký nábytek,no a pak stůl,židle,pc,tv,dvd.rybičky-asi dvacettisíc knížek a hraček-hrůza 😠

elidule
autor
11. kvě 2010

přes den baští úplně krásně a všechno,jen ten večer,to já bych už po večerech neměla žrát 😀
já bych chtěla koupit takový ty závěsný košíky od stropu až dolů na hračky,to se mi líbí 🙂

janulle22
11. kvě 2010

eli ja uvazuju nad hranolkama... 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

hranolkama se nedá nic zkazit 😀 😀 já nemám mě došly,dojedla jsem tu konzervu 😀

seba
11. kvě 2010

Já si naleju vínko a mám tam oříšky-ty bych mohla na kila ☹

elidule
autor
11. kvě 2010

oříšky můžu ale kdo to má lovit ze zubů pak? 🙄

janulle22
11. kvě 2010

hihi to ja se bojim ze si je vylamu... 😀

seba
11. kvě 2010

vylámu-nevylámu,hlavně když jsou dobrý a je jich dost 🙂

elidule
autor
11. kvě 2010

jéé,ale pistácie a kešu bych si mohla koupit 🙂

janulle22
11. kvě 2010

seba 😀
tak hranolky se uz rozehrriva trouba... 😵 su hrozny prase ja vim... 😅 ale chut je silnejsi 😉

elidule
autor
11. kvě 2010

z trouby jsou zdravý,horší je to z friťáku 😝 😀

seba
11. kvě 2010

tak já hranolky nemám,oříšky došly-půjdu se kouknout do špajzky co tam ještě je ☹
Takhle do plavek nezhubnu ☹ ☹

elidule
autor
11. kvě 2010

já mám na stole misku plnou čokoládiček a mandlí v čokoládě - furt zobu a zobu jak ta slípka 😀 já se budu plavčit oblečená,plavky ani nemám žádný,musím koupit - jednodílný ............ neoprén 😀 😀

janulle22
11. kvě 2010

jak dlouho se pecou hranolky...?ja dneska asi neusnu,... 😒 se me vubec nechce spat... 😖 ze je trdlo usla s malym...

janulle22
11. kvě 2010

eli 😀 😀 😀 ja mam dvojdilny ale mame bazen na dvore, tak ti jedni sousedi mi jsou nekde... 😀 ale na bazen nebo tak to nevytahnu nikdy...

seba
11. kvě 2010

no já si vloni říkala,že letos si koupím nějaký drahý-musím se sebou něco začít dělat 😉
asi by to chtělo nežrat a začít cvičit-dopr...mně se tak nechce

elidule
autor
11. kvě 2010

dozlatova .... to je časovej údaj,co? 😅
pořádně se nabašti a spánek přijde sám - aspoň teda když já se napucnu,usnula bych z fleku 🙂

janulle22
11. kvě 2010

seba ja uz zacl a tolikrat hubnout a nic... 😒 ale citim se mensi jak jezdime jak na kole...ale jen o malilinko... 😅 chce to nejest vecer a cvicit...jenze 3x v tydnu skola a takovej shon, maleho odvest k nasim druhej den pro nej a to prijedem vecer a opravdu nemam naladu v pul 9 cvicit... 😒 ale mela by jsem...
ja mam z tesca takovy krasny a stali asi 600kca jsem fakt spokojena..