Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
9. čer 2010

Jani, máte ojedinělýho kočičáka 😀 😀
já se taky nemažu,ale musím si dávat pozor,hnedka se spálím,takže se držím spíš ve stínu,ale budu se muset začít mazat,když budu s malou u bazénku, před pár lety jsem si strašně spálila dekolt,celý to zrudlo a pak se mi udělaly boláky a strupy,měla jsem na to takovou chladivou mast,ale brečela jsem jak želva při každým mazání bolestí,už nikdy! takže si koupím něco s vyšším faktorem, jinak pro malou mám 15 a je to na obličej i na tělo,ale koupím něco s vyšším

janulle22
9. čer 2010

jee eli tak to muselo fest bolet teda... 😒 to by sis mela neco koupit, uz jsi ponaucena... 😒 ja se teho taky bojim, no ale snad to bude dobry...
jj mikin je asi nejakej divnej... predchozi mikin se nerad koupal .... 😀

janulle22
9. čer 2010

jezisi ja mam hlad jak vlk, ale jesete neni obed... 😖 udelala jsems i okurkovej salat a rizotko... 😵 mnamka... a pak sup ven, akorad tam bude v tom nejvetsim hnusu... 😝 se kdyztak schovame doma na chvilu

elidule
autor
9. čer 2010

teď mám na tý kůži takový skvrnky malý,není to vidět na dálku,ale při bližším zkoumání 😖
já když chtěla vyhnat kocoura z baráku,šla jsem na něj s rozprašovačem na kytky 😀 stačilo jednou stříknout a hned byl v čudu 😀
rzoto bych taky mohla udělat, to budu muset do krámu

janulle22
9. čer 2010

jo on nema rad ani foukani na flasku od piva... 😀 hend prcha... to je strasna prca... 😀 papu skoro bude, tak se najime a povalime asi ven teda... ada tu lita jak splasenej chudak tata se asi moc nevyspi... 😅 😀 aspon bude chrapat vecer... 🙂

janulle22
9. čer 2010

eli z ceho mas ty skvrny?

elidule
autor
9. čer 2010

aspoň budeš mít klid večer 😀
no z toho spálení 😖 fuj,já v tom dekoltu měla kůži jak stará bába ☹

seba
9. čer 2010

Tak já přichystaná pro Sáru,polívka ohřátá a malej stále chrní 🙂 jako vždy,když potřebuju někam jít.
Holky to já si takhle před třema rokama spálila zadek-hodila jsem si z plavek tanga a lehla na slunce-no večer jsem nevěděla jak si sednout 😀 a noc povětšinu strávila ve vaně.
jinak Jani-vyžehlíno 😉 ale mám opět plný šňúry a pračka pojede zítra zas-já nevím,kdo mi sem to prádlo přihazuje-že by kocour?

lamarika
9. čer 2010

Tal jsme teď dorazili z města celý upocený. Malýho jsem osprchla aby se schladil a nebyl tak ulepkanej a já už se těším do sprchy jak ho dám spinkat. Košilu jsem koupila a naštěstí úplně stejn ej odstín modro-zelený jakej mám na šatech, takže budem pěkně ladit. Jen pro malýho se mi nepodařilo sehnat nic podobnýho. Bude mít ale bílou košilu jemně koskovanou zelenou a modrou k tomu černý (nebo hodně tmavě šedý) tříčtvrťáky, vestičku a možná i kravatu. Stačí, ne? 😉
Já mám na malýho 50 když jsme venku takhle kolem poledne a sluníčko pálí jako dnes. Když míň tak 25 a pokud jdem ven až odpo kolem pátý, tak už nemažu vůbec 😉
Tak jdu mu dát najest ať jde spát. Jednospánkovej režim se osvědčuje 😀

Liduš to mecheche je teď v sobotu. Já chodím nakupovat zásadně bez manži, páč s ním by to bylo zbytečný, protože by si stejně nic nevybral 😒

lamarika
9. čer 2010

Sebi nám se rozbila pračka, tak teď vozím prádlo mamce 😀 Ani nemám zájem aby se ta pračka opravila, protože si prádlo vyzvednu už i vyžehlený 😎

lamarika
9. čer 2010

URČO SE NA TOHLE PODÍVEJTE!!! MNĚ TO STRAŠNĚ POBAVILO 😎

http://www.facebook.com/home.php#!/video/video....

seba
9. čer 2010

Lami-tak to máš fajn vymyšlený- u nás by to byl problém,když jezdím na pár dní k našim,mamka má většinou žehlení pro mě 😀 😀

seba
9. čer 2010

Tak si jdu ještě k busu pro večeři a polívku a pak hurá plavčit,myslím,že tam nikdo nebude 🙂 vzala jsem si i knížku,kdyby náhodou si Seba sám hrál 😨

seba
9. čer 2010

Objevím se snad večer,plovka končí o půl osmý,úlohu už máme,tak pak děti dokopu do hajan a zmermomocním pc

denisa31
9. čer 2010

ahoj, nestíhám.....manžel doma 😉
eli my jsme vyzbrojení na komáry tímhle http://www.detskydum.cz/hledat/?hledat=zanza
jaký se vám osvědčily opalováky pro prcky?

lamarika
9. čer 2010

Deni my používáme eucerin. Malej je exematik a tenhle je právě vhodný pro exematiky. Švagrovka používá biothermu a taky je spokojená. Známá zase daylong a je spokojená s tím jak dlouho vydrží, ale už né s tím, že ho nemůže dostat z děcka dolů a že zanechává takovej bílej film. Já osobně mám zkušenosti jenom s eucerinem, takže zbytek jsou info z druhé ruky 😒

lamarika
9. čer 2010

deni vy máte ten ultrasound?

elidule
autor
9. čer 2010

taky jsme přišly z města tak ulepený fuj 😝 Justýnku jsem taky sprchla,já až večer,teď si dělám jídlo,malá spí
u doktora řvala jen jsme vlezly k sestřičce 😅 pak dostala injekci a už nebyla k utišení vůbec 😀
jo Radu, budeš mít po boku fešáky 🙂 ať vám to neproprší, mají nějaký náhradní řešení pro déšť jako stan nebo nějakej úkryt? já bych šla někomu na svatbu hnedka

denisa31
9. čer 2010

jo lami máme ten ultra, loni jsem dávala normálně raid do zásuvky, jsem se na to ptala i doktorky a neprotestovala, samozřejmě to nebudu dávat malý k hlavě, na letošek jsem objednala tohle, je to bez chemie

lamarika
9. čer 2010

To může být dobrý 😉 A jak dlouho to vydrží?

elidule
autor
9. čer 2010

to je dobrej odkaz Deni 🙂 taky to proštuduju,mě doktor říkal,že to nevadí,ale lepší jsou bez chemie a já si upřímně nedovedla představit,jakej je v tom rozdíl,myslela jsem prostě,že v tom stejně musí bejt nějakej sajrajt 😅

janulle22
9. čer 2010

tak zeny hlasim se od bazneku, jdu nachystat masenko a jdeme grilovat, ada je porad v bazene je jak ryba... 😀 moc jsem se neopalil, ale snad zetra to dozenu... jsem se rozhodla, ze jen odvezu do skoly slohovku do nemciny a pak pojedem domu... 😅 😀 a pujdem k bazenu... 🙂
tak holky ja jdu na to maso, snad se tu vecet ukazu, tata je doma, tak uvidime co se bude delat... 😉 😀

janulle22
9. čer 2010

jinak mame deckej astrid 🙂

elidule
autor
9. čer 2010

Jani,mi děláš chutě s tím grilováním 🙂 k večeři mám zapečený brambory se šunkou a sejrem,tak taky dobrý 😀 lepší než bejt o hladu že jo?

seba
9. čer 2010

Ahojky,hlásím,že jsem plovku zvládla ve zdraví-psychické újmy nepočítám.Bylo tam asi dvacet dospělých a tak patnáct dětí-Sára měla kamarády,tak bylo od ní pokoj 😀 Malej byl věčně v bazénu,byli jsme i ve velkým,ale ten neměl ani dvacet 😲 Seba už padl a spinká,Sára ještě něco kutí v pokojíku.Zítra ji omluvím v lidovce a půjdem zas 😀

lamarika
9. čer 2010

Tak děcka, malýho jsem dala spinkat a já si jdu konečně po celým dnu udělat jídlo 😝
Zítra má dopo Matese tchyně, snad. Ještě mi nevolala, tak doufám, že to platí. Hezky dostane hračky a pošupou na písek 😀
Sebi já bych šla taky na plovku v tomhle vedru 🙂

janulle22
9. čer 2010

sebi jakt o ze tam bylo tak malo lidi...?
lami tak jdi... 🙂
pokud dojde zetra tatovi vyplata tak me hodi do skoly odevzdam slohovku a koupi si tata boty a pometem rchle k bazenku... a hezky v patek od rana az do vecera... 😵
jsme nabasteni a pujdem ulozit malyho, snad nebude protestovat, dneskka po o jsme spali a ada bez pliny a nepocural se... 😵 😵 vzbudil me a rika: maminku musim honem curat 😀 jsem se smala... byl tak rozkosnej... 😀
eli to je taky dobry... 😉

elidule
autor
9. čer 2010

Radu,kdys jedla naposledy? taky všechno okolo a jídlo až na konec co? 😖
Jani,to je šikulín 😀
me dneska Jusťule tahala za spodni ret při každý příležitosti a děsně se tomu smála 😅 mě se líbilo,jak se smála,já taky,než mě za něj chytla a vytáhla ho o deset čísel,jak v těch kreslenejch pohádkách 😀 a furt mi jde po brejlích a v nestřeženým okamžiku a že to je fakt rychlost, už je má v ruce 😠
nám taťka dorazí zejtra už a v pátek má volno celej den neplánovaně,tak jestli nebude pršet, jako teď zrovna, tak pojedem k našim na zahradu a budeme se taky čvachtat

janulle22
9. čer 2010

eli u vas prsi?

elidule
autor
9. čer 2010

jo jo, dneska už podruhý 😒 ale docela se pročistil vzduch