Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
2. kvě 2010

A CO TAM VŮBec dělal?

lamarika
2. kvě 2010

Jééé, moc pěkný fotečky a na ty jedný fotce vám to moc s taťkou sluší! 😉

lamarika
2. kvě 2010

A kdo češe Áďovi toho kohouta? 😀

Jel tam s kamarádovým autem zeptat se do bazaru kolik by za něj dali

janulle22
2. kvě 2010

on ma vlasovy vi(y) 😀 ry a ti mu to vytvareji... 😀 jdu ho ulozit...

lamarika
2. kvě 2010

Mně už Mates chrní. Dneska si vyhrál s novýma hračkama, tak jsem zvědavá jak dloho ho budou bavit 🙂

elidule
autor
2. kvě 2010

A vnÍMAL TO mATÝSEK NĚJAK? SI PAMATUJU,ŽE NETEŘ,KOUKALA NA VŠECHNY strany,chuděrka nECHÁPALA,CO SE TO S ní děje 😅

janulle22
2. kvě 2010

tak mu je schovej a postupne davej nebo nejakou na delsi dobu at se mu hned neokoukaji... 😉 bude si pripadat ze ma furt neco noveho...🙂

lamarika
2. kvě 2010

Tak díky tomu, že to bylo u našich na zahardě kde je zvyklej být a měl tam svoje oblíbený pískoviště a oblíbenej bazének s míčkama, tak mi tak nějak přišlo, že mu to je jedno. On je na tyhle věci dobrej, nijak to neprožíval. Choval se úplně stejně jako jindy a ani mi nepřišlo, že by to nějak prožíval později, třeba ve spaní

lamarika
2. kvě 2010

Když on si stejně vytipoval jenom tři, který budou asi oblíbený. Zatím mu je nechám a uvidím. Dostal dvě tatrovky velký, ale jeho tohle zatí vůbec nebere

elidule
autor
2. kvě 2010

tak aspoň že nEBYL TŘEBa vystrašenej z hODNě LIDÍ, TO MY Budeme asi furt,vždycky to trvá,než si zvyknE

se vám slEZLY STEJNý dary?

lamarika
2. kvě 2010

Tak na půl. Jedna je obrovská a druhá je "jen" velká 😝 Tak to Mates je fakt flegmouš co se týká davů. On jak se mnou chodil od malinka sem tam do práce kde furt bylo všude sposta lidí, tak si na to zvykl

janulle22
2. kvě 2010

ada dostal ke 2 sekacku na travu a milion dalsich hracek a nic ho nezajimalo jen ta dekacka... 😀 ted na kolotocich jsem mu chtela koupit pistol pouta a tak.. a on si radeji vybral 2 traktory 😀 no nic jdem se koukat na film a venovat se tatinkovi 😵 tak pro dnesek se loucim... hezky vecer... 😉

lamarika
2. kvě 2010

Ahojky Jani 😉

elidule
autor
2. kvě 2010

mě za pět minUT TAKY DORAZÍ TAŤKA (ZMOKLEJ CHUDÁK,TADY LEJE JAK Z KONVE),TAK SE MĚJTE HOLKY

zítra ráno zase jako slaměnÝ VDOVY 😔

DOBROU 🙂

lamarika
2. kvě 2010

Dobrou holky 😉

elidule
autor
3. kvě 2010

ahoj a dobrý ránko 🙂
tady furt leje a potřebuju do krámu ☹ nedá se nic dělat,vytáhnu na kočár pláštěnku,já budu moknout 😔

janulle22
3. kvě 2010

dobre ranko devcata...
tak ada dneska spal az do pul 9 tak jsme se krasne vyspinkali... 😉 vcera to taky bylo hezky... 😀 dneska pisu z matiky a vubec jsem to nevidela... 😅 tak asi se na to budiu muset kuknout... stejne to nechapu takze co... 😀

lamarika
3. kvě 2010

Dobre ránko holky, tak Mates spal dneska skoro do půl osmý 😕 Tady taky prší, tak špekuluju jak to udělat abych venku moc nezmokla. . .

janulle22
3. kvě 2010

lami tak leda plastenku a nebo kapucu od bundy, ale pokud je latkova tak ti brzy promokne... u nas zatim neprsi, ale vypada to, ze zacne...

janulle22
3. kvě 2010

tak asi na tu matiku nejdu a jdu ke kamosce na nehty... 😅 😀

axi81
3. kvě 2010

Ahoj holky, včera večer jsem vás dočítala, a musím říct, že na to včerejší téma našich "vnímavých partnerů" jsem ani neměla po víkendu chuť nic psát. Všude je to koukám stejné nebo podobné. Náš taťka zase je zase takový, že nedělá doma absolutně nic. Jednou za 2 týdny vyveze tříděný odpad do kontejnerů a to je vše. Prostě vše. O víkendu teda ještě většinou vstane k malé a nakrmí ji, protože je na ni po týdnu natěšený. Ale jinak nepomůže vůbec s ničím. Funguju doma vyloženě jako služka a k tomu ještě navíc dě.ka. Teď si na víkend pozval k nám návštěvu. To mi nevadí, mám fajn společnost ráda, ale neuvědomuje si, že pro mě 2x tolik práce než normálně, navíc jsem ještě typ, že se bojím, aby mě nepomluvili za to a za tamdle to...takže kmitám jak blbec. Dveře se za nimi zaklapnou v neděli odpoledne, já si sednu na gauč a už se ke mě plíží jak mlsný kocour - miláčku, jsme sami a malá spí...no to se ve mě začne vařit..!!! A tak je to furt dokola. Párkrát už jsme na to měli rozhovor, ale on na to prostě z domu není zvyklý cokoli dělat, tak mu to asi fakt nedochází. Včera jsem ale večer odmítla žehlit, věděl proč (v sobotu jsem ho prosila, aby aspoň pověsil prádlo ze 3 pračky, co jsem už prala. Nejdřív, že neví, jak se to věší, když jsem mu řekla, že úplně stejně, jako si sám věší propocené věci z kola, tak mi řekl, že se mu nechce. Tak jsem na to odvětila, že mě se teda v neděli nebude chtít žehlit). A večer odjížděl pak docela naštvaný. Nevím, co dělat, aby mě pochopil. Nechci ho trestat, ale chci, aby aspoň projevil snahu mi občas pomoct. Nedělá fakt nic. O víkendu je "unavený" a potřebuje si odpočinout. Ale já si asi odpočinout nemám právo. Jo vlastně, já chodím do práce jen na půl úvazku... 😠

Jinak malá dnes vstávala po šesté, začíná se potvůrka budit čím dál tím dřív. Ale vzala jsem ji do postele a ještě půl hodinky byla relativně v klidu přitulená a nechávala mě dospat.

Lami, nepřečetla jsem si, jestli nakonec přišli ti švagrovci a jak to dopadlo. Jen jsem pochopila, že Matýsek dostal spoustu dárečků... 🙂

Jani, hodně štěstí na písemce!! Vysílám k tobě všechny mé matematické znalosti!! 😉

elidule
autor
3. kvě 2010

Alex - u vás taky pěkný 😖 když přítele odmítneš,je hodně naštvanej? já jsem šťastná,že je manža v tomhle chápavej a nenaléhá 😔 ale vím,že to může dělat problémy

Jani,matika fuj - z čeho píšeš? umím zlomky a rovnice bych taky zvládla 😀
nehty zÁVIdím,chodila jsem ještě V TĚhOTENství,MĚLA JSEM JE KRÁSNĚ UPRAVENÝ A NALAKOVANÝ,TEĎ jsou takový všelijaký jen ne krásný 😖

zas ty písmenKA 🙄

janulle22
3. kvě 2010

axi tak to teda taky nemas lehke... 😢 to s tim somrovanim sexu to znam taky, ale uz jsem mu vysvetlila, ze kdyz prijdem vecer z hospody, ze nemam naladu na nic nez jen spat... tak to pochopil zkousi to porad, ale uz se tomu smejem... a vi ze nic nebude... 😀 doma pomuze jen kdyz mu to reknu 3x, ael udela aspon neco... 😉 ja bych promlouvala a promlouvala az by to konecne pochopili... 🙂
lami asi by jsme udelala to, ze kdyby byl doma tak by si vymyslela plan a sla jen s malou nekam...at si nemysli, ze on si bude jezdit a ty budes cekat doma az se vrati... tak bych se sbalila a odesla... nevim esi to pomuze, ale zkusit se muze vse... 😉
axi do na matiku nejdu jedu radeji na nehtiky... 😀

janulle22
3. kvě 2010

eli pisem na logaritmy... 😝

axi81
3. kvě 2010

Eli, nenaléhá, on pozná, kdy může a kdy už ne. Včera poznal, že fakt ne. Ale naštvaný pak trochu je. Někdy víc, někdy míň. Já se pak vždycky trošku zregeneruju, nechám ho chvíli být a pak se snažím, aby přece jen neodjel naštvaný. 😅 Jenže si na to začíná zvykat a má výchova se tím pádem míjí účinkem. Jsem prostě měká. Ale nemám ráda, když je doma dusno. Pak mám ale vždycky v neděli, když odjede, pocit, že pro ten náš vztah a naši domácnost makám jen já. Jsem takový rodinný blbec, na kterého se všichni můžou spolehnout a nikoho neodmítne. Už jsem hodněkrát od kamarádek slyšela, že bych se měla naučit říkat i slůvko NE. No, tak to mi zatím teda fakt nejde. 😀

Na nehty jsem taky chodila. Ale chodila jsem ke kamarádce, která to sice dělala za pár šupů, ale zato dost nekvalitně. Tak jsem s tím přestala. Teď jsem ale objednaná zase před svatbou. Už ale jinam, kde to dělá kvalitními gely.

axi81
3. kvě 2010

Lami, to co píše Janulle fakt zabírá. Když si chce Filip udělat vlastní program, zpětně zjistím, že ho mrzí, že se pak neúčastní toho našeho. A to já si dám teda záležet, aby jsem si ho udělala pěkný i bez něj. Nedělám kolem toho teda žádný tyátr, ale vždy si to naplánuju tak, abychom se s malou vrátily později než on. To pak volá, kde jsme a kolikrát, když to jde, nám jde i naproti...

elidule
autor
3. kvě 2010

tAKY JSEM CHodILA KE ZNÁMÝ,Co bYLA CELKEM LEVNÁ A I ČASOVĚ SE MI VŽDY PŘIZPŮSOBILA,ALE stejnĚ JSEM PAK MUSELA DOMA TY NEHTY TŘEBA ZABROUSIT NEBO DOLÁKNOUT 😔 A PAK MI ZAČALA NABÍZET TU PODIVNou prácI,JAK JSME SE TADY O Ní už bavily - takže už se s ní nestýkám 😒

janulle22
3. kvě 2010

ja jsem si chtela udelat kurz na nehty, ale je to mazec stoji to penez + matros... 😒
kamoska to dela jen jako konicek bez kurzu a ma nehty krasny... dela je kamoskam tady okolo a fakt je ma hezy...mela jsem asi 3x a nikdy nebyly tak jak jsem si predstavovala...dole se mi odchlipovaly, byly nepejne... no des a 800 v riti... 😠 tak zkusim ju a uvidim... ma je za 300 tak to jde ...

janulle22
3. kvě 2010

tak dneska na skolu kaslu... pojedem odpolko nakoupit at mam zetra co varit a pak na ty nehty... 😵
se mi hcce nejak spat... 😉 to je to zamracene pocasi,... 😖

lamarika
3. kvě 2010

Tak a už jsem dneska zase vytočená. Pořád mně vypadávají pojistky a to mám zaplou jen pračku. Takže lítám jak ten blbec o dvě patra níž zapínat pojistky.

Axi nakonec přišla jenom manželova sestra a manželův brácha se na to vysral. Posadila jsem se na druhou stranu zahrady a skoro jsem ani nevnímala, že tamy byla. Na manžela už jsem zkoušela všechno, včetně vlastního programu, ale on si tak nějak prostě dokáže užít to, že má od nás pokoj.

Na nehty taky chodím, jsem bez nich jak bez rukou.

Holky jen tak pro zajímavost. Kde se sežene žádost o rozvod?