Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
9. kvě 2010

já jí mám vytipovanou, ale není z netu, ale zatím jen předběžně, chci se jet příští týden mrknout do Aska, jesetli nemají akce. Tak já bych klidně brala i tu z Ikea, ale dovoz do Plzně by asi stál majlant, a kde ty vlastně bydlíš?

denisa31
9. kvě 2010

ta co chci já má taky úložnej prostor, vzhledem k tomu spaní to bude potřeba. My jsme tady dřív tenhle typ pohovky měli, jenže jsme se zamilovali do tý rohový sedajdy, tak jsme ji koupili, starej gaučík dali k našim, kde ho roztrhal pes a můžeme kupovat nanovo, bych si někdy naflákala, že zbytečně rozhazujeme, ale co nadělam

lamarika
9. kvě 2010

když ono to tak Deni je ale vždycky a se vším. Až něco vyzkoušíš, tak teprv pak zjistíš, že to není to pravý ořechový. To je jako já z prací. Začala jsem makat při malým a myslela jsem si jak to budu všechno bezvadně zvládat a jaká to bude pohodička. Teď se biju do hlavy, že jsem do toho vůbec šla. . .
Já jsem z Třebíče, Brno máme 60 km, takže když něco chcem, tak si tam zajedem a je to

denisa31
9. kvě 2010

jasně, já si taky vždycky říkám, že kdyby měl člověk takhle přemýšlet, tak si ani nic nekoupí, viz to, že já něco koupim a druhej den je to v akci z půlku, na to mam fakt smůlu....
a lami co děláš, nějaký papírování z domova? a hlídají ti taky tchánovci?

lamarika
9. kvě 2010

Jojo, tak to se mně stává naprosto běžně, že něco koupím a pak to jak na potvoru zlevnijou 😠
Převzala jsem jednu neziskovku, tak se o ni starám. Ze 70% to je papírování a ten zbytek nějaký schůzky atd. Tchánovci nehlídaj. To je trošku složitější. . . Můj manžel má sestru co je taková potvora a která mi pije krev. Když jsem otěhotněla, tak si řekla, že i ona chce dítě a též se jí zadařilo. (Ona je taková mrcha závistivá co musí ít hnedka všechno co mi) No a od 5 týdnů jejího dítěte se o něj přes den starají tchánovci a na toho mýho broučka už jaksi nemaj čas. Jen výjmečně, takže tam Mates stejně ani nechce bejt. Moje mamka je až do večera v práci, takže mi ani nemá kdo hlídat. Teď už mi to ale nepřijde a už jsem si zvykla. Je teda fakt, že mi z toho občas hrabe, protože přece jenom bejt furt s děckem je na palici. No, co si budem povídat, že? 😉

denisa31
9. kvě 2010

hm, tak přesně vim o čem mluvíš 😒
to musí být hrozně fajn práce, jen asi tak kdyby ten den měl 40 hodin, co....stejně jsi dobrá že to tak dobře zvládáš ještě s tím prckem v bříšku

lamarika
9. kvě 2010

deni právě že moc nezvládám 😒 Budu s tím teď končit a předám to dál. Poučila jsem se a už takovou blbost neudělám. Pěkně si budu užívat mateřský co to jen jde a do práce pujdu buď až po ní a nebo jedině, že bychom potřebovali další přivídělek

denisa31
9. kvě 2010

jj, užívej si, máš už nárok 😉

elidule
autor
10. kvě 2010

dobrý brzký ráno 🙂
jsme se vzbudily na jídlo,ale doufám,že zase usne,blbne v postýlce 😒
ještě k těm sedačkám: my kdybysme zůstali v 1+1,tak jsme taky plánovali koupit gauč,co je razdva postel - dávali v telce zrovna nějakej pořad a takový gaučopostele jsou pohodlný,protože když na tom máš spát každou noc,tak to musí být a jedním tahem celá složená a rozložená,my máme rozkládací gauč,ale ta konstrukce je ně jednom místě vystouplá a tlačí do zad,takže jednou za čas se na tom vyspat,ale na pořád by to nebylo 😝 ale tu sedací část máme taky svlíkací,jsem hartusila,jak je to prosezelý,tak koupíme nobu výplň a bude 🙂
Jani,jak se jmenuje ta vaše čičina? Micka to asi nebude? 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

vy ještě spíte? vy se máte 🙂

elidule
autor
10. kvě 2010

vy ještě spíte? vy se máte 🙂

janulle22
10. kvě 2010

ahoj eli my jsme ted vstavali... kocka se jmenuje Mikin- nebyla jsi daleko od pravdy.... 😀 tak jsem vcera objednala tu postel a hans neposlal penize a jestejsme mu to psala kdyz pani napise at je posle... boze to je jak s tutanem... 😀 co budete dnes delat? a varit? ja musim varit a moc se mi nechce.... 😝 ale co andelam

elidule
autor
10. kvě 2010

jsem si říkala,že taková číča musí mít i nějaký exotický jméno 😀 my jsme jednou měli kocoura a to bylo v době,kdy máma koukala na Indiana Jonese,tak se kočičák jmenoval po něm,a teď máme kocoura a ten se jmenuje Mefisto 🙂 ale naše babička stejně každý kočce i kocourovi říká Micko 😀 teď na jaře budeme mít dvě koťata a ty budou jako neteří,tak jsem zvědavá,jak si je pojmenují,minule to byly Cecilka a Baruška nebo jak,ale u našich žádná kočka nevydrží dlouho,bydlí u hlavní silnice a každá nová kočka skončí brzo v kočičím nebi 😨
já jsem malý otevřela skleničku s telecím a rajčaty a nastavila jsem to zeleninou a bramborem a já se odbydu,mám od včera toasty,co jsem dělala manžovi na cestu dneska,tak jsem si nějaký ulila 😀 jinak mám chuť na omeletu,tak možná taky

kupujete nakonec tu velkou?

elidule
autor
10. kvě 2010

jinak tady prší,tak se budem flákat doma 😒

janulle22
10. kvě 2010

nee eli kupujeme tech 160x 70 no a kocka se mela jmenovat dixi, ale hans nechtel... 😠 tak ho pojmenoval mikin, ze se to adovi bude lip vyslovovat... stejne na nej vola ludro, chlupaci a pod... 😀 ada zas jde cumet na dracka soptika, tak se loucim na chvilku... aspon mam klid na vareni... 😀 no moje teta taky bydli u silnice, ale kocky prejela ona smaa... 😀 😀 ne ze by chtela ale ony ji vlezly pod kola kdyz vyjizdela ze dvora ven a nebo naopak... 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

taky jsem na kočky volala třeba smetáku apod. 😀
já jdu sklidit prádlo a třeba se taky nasnídám,malý jsem dala krabičku od bonbonů,tak se zabaví na chvíli 😀

lamarika
10. kvě 2010

Ahoj holky

Liduš Indián Jones? Tak se jmenoval jeden náš pes 😀 Jsme ho kupovali od jedněch lidí a oni dávali jména podle reklam. Jeho brácha se jmenoval Irská whisky 😀 😀 😀

Manža je venku s malým. Já mám teď nějaký pracovní pochůzky, tak je povalím vyřizovat. Na oběd máme guláš od včera. Po o se pojedem podívat na koberec malýmu do pokojíku a snad ho i koupit. Zítra jsme měli jet do Brna koupit malýmu komodu,ale už nám na ní nezbývají penízky ☹ Tak snad po výplatě

elidule
autor
10. kvě 2010

Radu,coooooo? 😀 😀 😀 ale uklidnila jsi mě,že nejenom naše rodina je praštěná 😀
taky budeme všechno dopořizovat postupně,jak budou prašule 😒

lamarika
10. kvě 2010

Nejlepší bylo pak na toho psa volat venku: "Indiáne". Jsem se cítila jak blbec a to kdybychom měli toho jeho bráchu a volali: Whisky" 😀
Ale jako zase možná to je ještě nic ve srovnání se jménem mýho psa. Ten se jmenuje Jantar 😀 😀 😀 Ale když on fakt je takovej Jantar. . . 😅 To se taky lidi řežou když na něj volám

S těma prachama je to na prd. Nejraši bych už měla všechno pořízený a pokoj hotovej. A to se ještě hrozím kupování výbavy pro fazolu. Budu muset kupovat snad všechno, protože jsou s Matesem otočený přesně o půl roku. Mates měl samý krátky bodyna a kraťásky. Teď budu potřebovat všechno dlouhý, teplý a kombinézy. . .

Holky kéž by nám tak někdo odkázal nějakej ten milionek 😎

elidule
autor
10. kvě 2010

Radu,díky tobě a tomu,jak jsi mě teď rozesmála,jsem si prodloužila život minimálně o deset let 😀 😀 😀

taky čekám a nějakou tetu z Ameriky - a furt prd 😝

lamarika
10. kvě 2010

jééé, tak to jsem ráda 😉

jsem se teďka docpala guláškem a ti moji chlapi nikde 😕 Snad už brzo dojdou

janulle22
10. kvě 2010

lami ja mam hezkou kombinezku teda pokiud to bude klucik... 😅 kdyby jsi chtela... je kupovana v globusu... 😉
ja tu mam tatu mojeho na hlidani jsme se narvali obeda.. kure na paprice... 😵

janulle22
10. kvě 2010

eli ze by bylo druhy...? 😀

seba
10. kvě 2010

Ahoj holky,mohla bych se k vám přidat?MM odjíždí v po brzy ráno a vrací se v pá pozdě večer,někdy i v so večer.

axi81
10. kvě 2010

Holky moje, zdravím z Luhačovic a posílám vám sluníčko a teploučko!! Je tady krásně!!! 🙂 Nějaké novinky po víkendu kromě toho, že je Eli MOŽNÁ v TOM?!?! 😀 Eli neboj, kdybych měla šílet pokaždé, když na to čekám, mám už zaděláno na fotbalovou jedenáctku 🙂

Tak, Apolenka už si tady koupila dvoje botičky (jedny domácí bačkůrky a jedny pevné sandálky) a dvě knížky. Odpolende půjdem na procházku k přehradě a snad se maminka dostane i na nějakou zahrádku na kafíčko 🙂

axi81
10. kvě 2010

Ahoj Sebo! 🙂

janulle22
10. kvě 2010

jee axi a jste teda i s tatinkem??? 😵 uzivejte si holky nase... 😵
sebo jasne ze se muzes pridat, vzdyt prto jsme tu... 😉

lamarika
10. kvě 2010

Ahoj Axi! Ty už jsi na tom výletě 😵 Tak si ho pěkně užívej a toho sluníčka a teplíčka k nám pošli víc 😎
Ahoj Sebo!

Jani to bys byla hodná, tak mi ji zatím schov a neprodávej. Příští týden už asi budem vědět co to bude, tak pak dám vědět 😉

Liduš to jsem teda úplně zazdila, že možná nebudu jediná těhule 😀 A je to pravděpodobný, že bys opravdu mohla být?

janulle22
10. kvě 2010

loami mam i zimni fusak ten berankovej teplounkej, je zelenej s nejakyma obrazkama je fakt hezkej tak kdyby jsi chtela...myslim, ze by mohl byt i na holcicku nemusi byt ruzovej ne?budu na tebe myslet... 😉 pockam az jak se vyjadris... 🙂

axi81
10. kvě 2010

Lami, když to bude holčička, tak ti určitě po malé něco pošlu. Mám toho tolik, že i kdybychom měli další holčičku, ani to nevynosíme.

axi81
10. kvě 2010

Holky, miluju čerstvý hrášek a tady ho prodávají. Tak už loupu lusky. To bude rachot...! 😀 😅