Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

sidi.m
3. bře 2010

klara:Teda ta kuchyň je fakt nádherná.

jizi:To jsi fakt šikula.Já už bych se do školy nevrátila ani za nic,stačila mi vyšší.

Jinak dnes letím do prahy,ale vůbec se mi z volna nechce musím babče zaplatit lázně a tak různě.A vypadá to že nám na podzim vyjde ta Keňa 😉
😉

vcelka77
3. bře 2010

já jsem asi dost mimo. kde pobýváš sidi že dnes letíš do prahy?

estrellita
3. bře 2010

sidi: Kena? no to je krasny 🙂 kamaradka tam byla a prijela s manzelem uplne nadsena 🙂

petrajda
3. bře 2010

ahoj holky, jsem ráda,že si můžu na chvilku sednout a počíst si tady.
brumdinka - pěkný elaborát,ale cejtim z něj tu zoufalost s tou prací. Lidi co jí maj na ní kolikrát nadávaj a nadávaj pak když o ní přijdou. Ta řiditělka je asi pěkná mrcha. A to že choděj lidi se vzděláním ptát se na práci třeba do kuchyně...no co...prostě chtěj aspoň něco dělat - teda to asi vyznělo blbě,ale myslím to tak že třeba švagrová, třeba nepochopí,že u manžela v práci jezdí člověk s tatrou po stavbách co má vystudovanou vysokou školu. Prej to musí bejt zaručeně úplně blbej nechápající tvor,kterej vysokou školu udělal za úplatek 😠 .Víš jak mě tyhle její názory lezou na nervy? Že ona by taky se svou vysokou školou nešla k lisu nebo uklízet. No - asi pěkně pomlouvám tak pardon 😖 .Dodávám to jen pro upřesnění jak sem to myslela s adresou na svou "přestudovanou" švagrovou 😅
Vůbec ti tu situaci nezávidím a kdyby bylo v mé moci pomohu ti. Tady na severu je taky šílená nezaměstnanost.Bohužel ☹

sidi - keňa 😵 ,krásný sen

klara.k
3. bře 2010

estrel - nedjřív jsem četal že přijela s manželem z Keni, to by byla taky paráda 😎

estrellita
3. bře 2010

klarko: to by bylo asi taky dobry 😀

petrajda
3. bře 2010

holky ,staly jsme se neukecané nevěsty ze září 2009 😀
Ale upřímně, taky nemám te´d moc času vysedávat u počítače. Třeba zase zítra až budu v práci 😅
U nás se udělalo hezky,tak se i nálada zlepšuje.

vcelka77
3. bře 2010

no jo už bysme měli změnit téma 😀 ale čím bude víc svítit sluníčko tím nás tu bude méně 🙂
zelvinka už se nám dlouho neozvala a co je s janičkou vůbec nevíme.

petrajda
3. bře 2010

to je pravda...ale ta ještě snad neměla rodit...
Se sluníčkem snad přijde dobrá nálada a větší chutě na pokec. Přeci nevezmeme všechny roha 🙂

vcelka77
3. bře 2010

neboj, já tu zůstanu 😀

petrajda
3. bře 2010

to je dobře 🙂
šla bych někam ven,ale mám tu řemeslníky...chjo,ale aspoň se něco udělá....ale zase je musím pochválit. makaj fakt od osmi do večera a práce je za nima vidět.

sidi.m
3. bře 2010

vcelka:Bydlíme kousek od Prahy u Brandýsanad Labema dnes mám volno,ale muselajsem jet vyřídit ty papíry do centra,takse mi moc nechtělo.ůj muž na cestování,takhle daleký není,ale jela bych se segrou a kamarádkou,takdoufám,žeto klapne.Chceme safari tak na4 dny a pak přelet asi na Zanzibar,tak uvidíme zajaký to bude penízky 😉

sidi.m
3. bře 2010

Dneska jsem se ještě courla po tesku u nás v Letňanech a padli do oka krásný kočárky,teda ne že bych něco plánovala ale fakt moc pěkny:
http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/...

petrajda
3. bře 2010

skvělé je to,že je dneska takový skvělý výběr. ale než si člověk vybere 😝
ty kočárky jsou moc pěkný. tak třeba plánovat začneš 😉

brumdinka
3. bře 2010

holky ten elaborát byl, protože sem Vás předtim zanedbávala 🙂
jinak je mi po delší době fajn, byla jsem se odreagovat na tanečkách a je mi fajnově 😎 no a doufám, že z nás nebudou neukecané nevěsty září 2009 😀

vcelka77
4. bře 2010

sidi, já pochopila že letíš jako letadlem 😀 vůbec nevím jak jsem na to přišla 😀 😀 proto se mi to zdálo divný.

takže holky, dnes zase budeme ukecané jo? 🙂

petrajda
4. bře 2010

tak to chce ale nějaké super téma...děti probíráme pořád...dovolená tu už byla...hm...co ještě zbejvá...pořád stavíme 🙂 ....nemoci a bejvalé lásky asi neni ono 😀 , ty jo já sem prostě zabržděná 😀 😀 😀
Tak že by jsme začali počasím 🙂 , u nás je hezky leč zzzima 🙂

vcelka77
4. bře 2010

u nás je slunečno a pěkná zima, přišla jsem pozdě do práce, protože jsem přesvědčovala našeho pejska at se jde vyčůrat, ale venku byla taková zima že se mi to nepodařilo 🙂

jana1k
4. bře 2010

tak Vás zdravím, u mě nic nového,akorát,že malý je furt marod,už mohl vypadat dneska líp,ale včera byl den blbec 😠 ,furt řval,a tak má zase vyřvaný hlas a pořád tu rýmu a kašel. No včera jsem už byla opravdu na prášky,až jsem brečela, prostě mi už ruply nervy. Je toho na mě posl.dobou moc, pak jsem hnusná na malého (vzápětí mě to samozřejmě mrzí,a tulím se kněmu apod.), s manželem večer byla taky tichá domácnost,teda tak napůl. Nevím,vše se sere,nic mě nebaví,kdyby už bylo aspon už teplo. Ještě nám odešla pračak,byli jsme včera hned kupovat novou,jako jsem ráda,ale chtěla jsem novou až do nového,ale to už je vlastně jedno,ted musím študovat těch 1000 ťuplíků, co ta pračka má 😅 ,až můžu zítra začít opět prát. No prostě tak,to je asi tak vše, prostě jsem ted ve fázi,že druhé mimi nikdy !! Do práce se mi vždycky nechtělo zpět,ale tedkom si říkám,že to je asi jediná možnoust nezblbnout........Ale až do listopadu,ještě dlouhá doba,ale je fakt , že přes jaro-léto bude makačka na baráčku,takže čas na přemýšlení nebude (taky dobře).......

jana1k
4. bře 2010

jinač u nás je jasno 😵 ,ale zimááá....

petrajda
4. bře 2010

jani to chce opravdu už to trvalé sluníčko a pak přijdou i myšlenky na druhé mimi.Máš doma novou věc a to já jsem vždycky ráda,mám novou zábavu a starost, pořád okolo toho obíhám a ometám a je mi jedno jestli to je nová kabelka,boty a nebo pračka 😅 . A u vás se to teď uvnitř nového baráčku začne rýsovat ne? Malování,podlaha,kuchyň, koupelana...to už jsou ty lepší starosti co se stavby týká.
S manželem se to urovná a kluk se uzdraví. To jsou ty "naše" dny 😉
Ale mě se to píše, mám dobrou náladu,holky budete mi věřit,že jsem dnaska opravdu ale opravdu ráda že jsem dneska mohla jít do práce 😅 .jsem jinak normální,ale máme doma taky řemeslníky a i když to jsou kluci šikovní a jde jim to odruky,je to prostě náročný...Ale bude aspoň něco hotového 🙂

vcelka77
4. bře 2010

petru tak to ti věřim že se ti chtělo do práce 😀
jani neboj, bude líp, přijde sluníčko a krize odejde 😉

petrajda
4. bře 2010

ale jinak jsme mluvili včera s manželem zase trochu o dovolené,tak asi opravdu to slovensko a zřejmě to zatím vypadá na červen. Říkal,že do Tater je lepší jet před sezonou,nebo když sezona teprve začíná. Že to tam pak není jak na václaváku...nevím nemám zkušenost,ale mě je to celkem jedno hlavně když už někam vypadnem 😉

včelka - mě by se taky nechtělo na záchod v zimě 😀 😀

vcelka77
4. bře 2010

no jo, ale když doma nikdo není, a příští čůrání bude třeba až ve 14 hod. 😀

petrajda
4. bře 2010

já vím,s pejsky to tak je..
včera se tu byli ptát na ten byt po švagrové,k pronájmu,a máme jedinou podmínku,né psa a kočku. Nechci vypadat jak nepejsko a nekočičkomil,ale muž má hlavně na kočky alergii a jedna číča už z domu musela jít pryč ☹ .A´t si maj všichni papoušky,králíky,křečky morčata,ale číču ne. Ani nevíte jaký to je problém. Kočky má tady kde kdo.

vcelka77
4. bře 2010

já nemám ráda kočky 😀 a jsem na ně také alergická 🙂

jana1k
4. bře 2010

holky jojo,máte pravdu......bude líp.....musím se dneska chlopkovi omluvit 😅 😉 co se týče baráku,je před náme dodělání omítek,izolace podlah,podlah.topení a zalití, pak sádroše -stropy, no a pak tradáá na zařizování,a to už bude moje parketa,na to se těším...... 😵

Petrajda: jůů dovolená,taky bych si dala říct.... 🙂

vcelka77
4. bře 2010

vůbec se ti nedivím. sice psi i kočky mají skoro všichni, ale pejsek zase dokáže krásně rušit.

petrajda
4. bře 2010

mě by pejsek ani nevadil...ale švagrová má spíš strach že jim poškrábou a tudíž zničí podlahu,jako by už nebyla poškrábaná 🙂 a číču zas nemůžem kvůli víše napsanému důvodu.
Já nejsem náročná,jsem na lidi zvyklá z paneláku..naopak si myslím,že sousedi jsou fajn záležitost,ale samozřejmě takový se kterýma se schodnete a vyjdete vstříct.

vcelka77
4. bře 2010

no tak hlavně vyberte ty správný, abyste pak nelitovali co jste si to tam vybrali. Je to hrozně těžký. No a zatím se vám nikdo neozval bez zvířátek?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru