Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

acimedaca
7. bře 2010

hihihi, právě....no snad to projde v pohodě, nejvíc se bojím, jak se bude mamka dohadovat s bráchou...on je totiž horzný flegmatik a je mu všechno fuk, jako třeba učení a jídlo a tak....jediné co dělá, je hraní na počítači....

jizi
autor
7. bře 2010

A máš u vašich aspoň vlastní pokoj? Vracet se do rodnýho hnízda do společnýho pokojíčku s (předpokládám) mladším bráchou by byl fakt asi masakr... 😉

... jinak na sobě pozoruju narůstající averzi vůči místnímu "nářečí" - mimísci a tulinkování má na mě výrazný antikoncepční účinek... je to vliv hormonů nebo přirozené blbost? (no offence) ... protože jestli to první, tak začnu zvažovat kariéru ekologicky bezdětný akademičky (jeden můj známej má teorii, že je sice moc pěkný, že všichni třídíme ten odpad a omezejeme ježdění autem atp., ale dokud se bude lidstvo přemnožovat, beztak budeme krutě neekologický, takže je zastánce max. dvou dětí do rodiny a veřejně prohlašuje, že to ti Číňani s politikou jednoho potomka fakt vychytali... 😀)

jizi
autor
7. bře 2010

zapomněla jsem ještě zásadní výraz: těhulkování... a olympiádu HC výrazů uzavírá mimísek v pupísku... (a už držím hubu a pádluju, jen jsem měla nutkání se o to váma podělit... 😉)

petrajda
7. bře 2010

jizi 😀 😀 mimísek v pupísku 😀 Výraz mimísek používám ráda,ale snad jsem chytla jen tuhle veš..
A ekologicky bezdětná akademička - to zní dost strašedelně...pod takovýmto slovním spojením si snad ani nedokážu představit lidského tvora..Možná tak v culíku stažené vlasy přísné ženštiny v brýlích a v šedivém kostýmku...tak bacha . To by se stvým přirozeným vtipem asi moc neztotožňovalo

jizi
autor
7. bře 2010

Petrajda: No, kostým mám jenom černej ještě od maturity (povážlivě se mi na něm rozjíždí zip u kalhot a páře se knoflík na sáčku... asi mi tím chce má tělesná schránka cosi naznačit 🙂) a brejle zatím nosit nemusím (vloni jsem byla u optičky, protože mě pořád bolela škeble, tak jsem usoudila (v té chvíli jsem si myslela, já bláhová, že logicky!), že bych mohla mít zkažený oči, přeci jen denně brejlím do písmenek a ta pinda mi oznámila, že tam nemám co lízt, když mám oči v pořádku a ať si dojdu na neurologii (!!) a ať koukám do zeleně (!!!)... to jsem fakt zůstala zírat), ale drdůlek a přísný výraz, to jsem celá já 😀 😀 😀 ... a vši a blechy jsou taky jenom zvířátka a i ony mají právo na život!! (když už jsme v tý eko-bio rovině 😎)

acimedaca
7. bře 2010

jizi: neee, naši mají 2 + 1 a my jsme s bráchou měli odjakživa stejnýy pokoj.....na druhou stranu, celej dne v práci a valstně jsou to jen dvě noci v praze......teoreticky pak bych ještě mohal bydlet u babičky, tam bych měla vlastní pokoj, ale to by bylo mnohem horší než u našich.....bráchovi je 24

hihihi, místní nářečí je pakárna, pro nás "nezasažené " těhotenstvím a sanžilkováním je to asi nepochopitelný výmysl, přesně tě chápu ....🙂..já to tak nějak vypouštím, naštěstí v téhle naší diskuzi se to tolik nevyskytuje

petrajda
7. bře 2010

jizi 😀 😀 to mi připomíná oblečení,v kterém jsem kdysi jezdila na veletrhy. Kostýmek nechápu jak sem ho někdy mohla obléknout-sukně na něm se asi srazila 😉
hm..optička je asi fajn baba...občas se snažíme udělat něco pro zdraví a pak z toho máme pomalu nízké sebevědomí 😨
A co se ekoblbiny týče,tak mě sem tam chytně,naposledy celkem nedávno,tak mám aspoň chvíli dobré svědomí ,ale jak rychle to přijde tak stejně rychle to odejde. Ale snažím se. Aspoň třídim ten odpad 😎

petrajda
7. bře 2010

a možná to zatím nepřeháním asi s těma dětma 😀

zelvinka
8. bře 2010

Ahoj holky,...vy snad ještě spíte 😀 😲

acimedaca
8. bře 2010

zelvinka: nene ☹ bohužel pracujeme

zelvinka
8. bře 2010

aci - chichicht🙂 ne dělám si srandu,...ale někdo na nás doma musí vydělávat🙂

estrellita
8. bře 2010

ahoj holky 🙂 zdravim zas jsem delsi dobu nenakoukla 🙂
jak se mate? neco noveho? janicka je jeste 2v1? 🙂

janicka006
8. bře 2010

Nazdárek kočenky,

hlásím se po malovacím,stěhovacím a zařizovacím maratonu.Jsme ještě stále 2v1.A ještě i nějakou dobu budeme..1.3.byla poradna a mudra říkala,abychom v pohodě přišli ještě 14.3.....takže na porod se nechystáme.
Jen opravdu musím souhlasit s maminama,že poslední měsíc s břuchem by se měl nějak vymazat.Navíc už se tam miminko moc nevejde,ale chce se hýbat,takže někdy jsou to takový pecky do žeber,že kňučím auau.
Jinak všechno v pořádku.Už máme připraveno na miminko všechno.Dokonce už mám i tak ze 2/3 připravenou tašku.
A co vy??Těhulky v pořádku???A nové těhulky na obzoru???Estrel ještě 3 týdny a jste za první magickou hranicí!!!To je paráda!!!!Necháte si pak říct co to bude????Mudra mi říkala,že termín porodu je nejpřesnější právě u prvního velkého UTZ v 13tt.
Jinak jsme dostali tip na pozemek,tak jdeme na desátou do banky,zjišťovat možnosti.....Paradoxně,když se pozemek objevil(což je v našich končinách zázrak)tak nám naši nabídli,že bychom si to časem mohli vyměnit..naši do našeho bytu a my do baráku.Ale nevím...mamka by to zvládla,jsem si tím jistá,ale nevím jak s tátou...je to echt domácí kutil a co by tady dělal.....sice teď naši dostavili chatu,takže přes léto by byli spíš tam..a taky ani jeden nemládne,takže určité pohodlí bytu pro ně časem bude příjemné.....Ale v tom baráku bydlí od mých 4 let...

vcelka77
8. bře 2010

ahoj jani, už jsme se o tebe báli 🙂 tak jak se těšíš na miminko? už tě to také čeká za chviličku. a nějak sme tu dumali nad pohlavím. Máš uvedeno, že to bude holčička. Je to tak?

jinak jsem se snažilek chtěla zeptat na používání lubrikačních gelů. Objevila jsme pre-seed který nemá ohrožovat spermie, jestli nemáte někdo zkušenosti. My používáme normální gely na bázi vody. A díky tomu také může být náš neúspěch. Ale já to prostě bez gelu nezvládnu.

estrellita
8. bře 2010

ahoj Jani, ja o vlku a vlk se nahlasil sam 🙂 to je dajn, ze uz mas pripraveno na miminko 🙂 no uz to mas opravu za par 🙂
ufff, uz abych byla za tou magickou hranici 🙂 2.4. jdu na geneticky UTZ, tak uz aby to bylo za mnou. manzel tam pujde se mnou, tak sjem rada 🙂

klara.k
8. bře 2010

salome - my nemáme sklep, ale počítali jsme se skládkem, jak píše janička na kola, kočarek, lyže atd. takový všeho bordel. Máme vlastně takový dvě místnosti, kde to bude. Jedna je hodně malinká, budou tam pojistky a všechny uzávěry od plynu, vody atd., a zbytek budou právě nějaký harampádí a druhá je místnost cca 3x3 a to bude jako šatna a spižírna. S tím ,že z toho může být časem třeba obchůdek, kancelář nebo něco, co by třeba trochu vydělalo nějaký peníz.

Nechci tě děsit, ale i my stavěli dle nového stavebního zákona, tj. do 150m, jsme jen na ohlášku, a než jsme udělali projekt, dostali zpět všechny kladná vyjádření dotčených organizací a oni nám to schválili, tak to byl rok. Možná se to dá zvládnout dřív, ale nám se to nepodařilo i když jsem lítala jen kolem toho. Ale taky to byla trochu chyba při výběru projektatnta, pořádně vybrat kdo to bude!!!!

aci - nechceš mi namalovat koupelnu 😀

mayner - zrovna jsem na tebe myslela a myslím často, jak se ti asi vede. Držím palce a věřím ti, že to zvládneš 🙂

janicka006
8. bře 2010

Klárko reaguješ na Mayner....kdepak je její příspěvek????Jsem na ní moc zvědavá..už tady dlouho nebyla....

acimedaca
8. bře 2010

klara : no dlaždičky to asi neee......jinak jako stavbení uspořádání, to bych zvládla 🙂

klara.k
8. bře 2010

jani- zkopírovala jsem ti, snad by se nezlobila
od mayner - ahoj děvčáta,
jsem tady jen na skok je vás pozdravit. musím zase zítra ráno do nemocnice. bohužel mi moc nadějí nedávají. rakovina už mi metastazuje. tak se tady mějte fajn a hodně štěstí.

aci - já to tak ani nemyslela, ale musíte být s manželem oblíbená dvojka, škoda, že jste tak daleko, mohli jsme zajít na jedno a stavět, přibrali bysme janičku a salomme a vy dva byste asi brzo utekli 😀 Teď v sobotu jsem byla u kamošky a sešli jsme se tam tři dvojici, kteří stavíme- pro zbytek to byl moc zábavný večer 😀

estrellita
8. bře 2010

mayner je mi moc moc lito. ach jo, snad to zvladne!! budu ji moc drzet palce.

vcelko: je ti dokonce diskuze o pre-speed a holky si to pochvaluji, tak asi neni duvod proc to nezkusit, muze asi pomoct. ale radeji tam koukni a precti si 🙂

vcelka77
8. bře 2010

estrel tak dík. to mě ani nenapadlo 😉

brumdinka
8. bře 2010

ahojte

jizi - já sem na takovéto výrazy taky alergická 😀

vcelka - gel nepoužíváme, ale klidně bych ten pre-speed zkusila, proč ne 🙂

janicka - fajn, že seš zase tady, už sme si říkali, jestli není mimi náhodou už na světě - koukám dle pasu máš termín přesně za měsíc 😉

vcelka77
8. bře 2010

brum dík, oni mě tam strašně vyhlásily 😀 a přitom to byla legrace a nejedno ze mě byla strašná mrcha 😀

brumdinka
8. bře 2010

vcelka - nemáš zač, na tohle už sem si tu na brms zvykla, to já jsem tu mrcha permanentně 😀 😀 😀

vcelka77
8. bře 2010

ty to tu máš pořád za brms víš to? ty to tu jinak nenazveš 😀

brumdinka
8. bře 2010

vcelka - no vidíš to mi nedošlo 🙂 - no kdyt´ je to to samý prostě drbárna 😀 😀 😀

vcelka77
8. bře 2010

jj, prostě drbárna. 😀

krtek.93
8. bře 2010

Ahoj holky! já hlásim, že žiju 😀 Ale nějak nestíhám moc dočítat, jen tak letem světem. U nás tak nějak všechno při starým, v práci dobrý, i když je toho občas docela fůra, ale kolektiv fajn, tak to jde. Dneska jsem šla domů dokonce dřív. Počasí mě děsně točí, už jsem se těšila na jaro 🙄 A vlezla na mě nějaká lenora, takže doma prd dělám a ještě nestíhám 😅 Dala jsem se do štrikování ponožek, ale třeba žehlení mi tu stojí... no ani se neptejte jak dlouho (strašně dlouho 😝 😀). Březen mám nějak docela nabitej různejma srazama a akcema, aspoň teda první půlku... Ale teda už aby bylo fakt jaro, tohle mě neba.

jizi: Mimísek v pupísku mě teda dostal 😀 😀 Já tyhle ty výrazy taky nemusim, ale bůhví, co se mnou jednou hormony provedou. Ale ještě víc mě točej ty "nemimísovský" zdrobněliny - mocinky a lidičky. Obzvlášť z "mocinek" docela rostu

zelvi: jukla jsem ti do alba a teda ta malá je tk krásnej drobeček 😵 Mě vždycky dojímaj fotky těch miminek s chlapama - to to mimčo vypadá ještě menší, než je 😅

Taky dost často myslim na mayner, aby to zvládla. Na to se snad ani nedá nic jinýho napsat.

serina
8. bře 2010

ahoj,
nevíte o nějakém volném místě v administrativě v praze?

zelvinka
8. bře 2010

holky, nějak jsem nepostřehla čeho má Mayner rakovinu? vím že ji má,..ale nic bližšího,..jinak Myner držím moc moc pěstičky a posílám pozitivní energii,..aby vše zvládla a bojovala.
Janičko - to je dobře, že jste s miminkem v pořádku, určitě už se moc těšíš.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru