• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ukecané nevěsty ze září 2009

24. března 2010 
-taky třeba že když uvidí dispozici k nemoci, tak se tomu bude dát lehce předejít. že třeba začneš užívat vitamíny na žíly už teď i když ještě ani netušíš, že s nimi budeš mít problém. Takový alchymie a dívání se do čarovné koule :unamused:

Jnak s tou nemocí co má ta neteř ta že se nemusíme nijak moc děsit - to dědí jen 3-5%, což je málo. Ale jsem ráda že jsme tam byli a doufám, že to dopadne co nejlíp.

Já nevím co vám dál k tomu říct, tak se kdyžtak zeptejte, ať se tady nevycamrávám přes dvě strany :sunglasses:

Jinak jsem dnes dost K.O. Hrozně se mi ulevilo, že je toto za nama a teď už se můžeme jen modlit. je to rozběhlý a hotovo, už v tom jedem. Fakt vyčerpaná.

Ale odpoledne jdeme ještě na kuchyně, tak to bude povzbuzující - doufám, že částka nebude vysoká, ale velice sympatická :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. únor 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klara: to je dobrý takovou diagnostiku mít, aaspon víš, na co si dávat v budoucnu pozor a co ti horozí a můžeš to ovlivnit.....vy to sice děláte kvůli mimču, ale tak je to dobré i s výhledem na celý život
23. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aci: jj, u rodicu ty svoje otisky mam, tak to pak urcite porovnam :dizzy_face:

vcelko: taky jsem ten link videla v albu jedne holciny, vypada to moc hezky a tak jendoduse :sweat_smile:
23. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo vypadá to jak nic :grinning:
23. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko: ja si myslim, ze je to taky moc fajn, drzim pesti, at tam nevyjde nic spatneho :slight_smile: a miminko nechate az po vysledcich, nebo ne?
23. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo budete čekat na výsledky než se do toho vrhnete? Tak snad by nemělo vyjít nic špatného. budeme držet palečky. ale mě kdyby se ptali na prarodiče a další příbuzný tak asi nebudu vůbec vědět jaké nemoce měli a mají
23. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko - tak ta genetika to je teda maso,ale je dobré vědět třeba to s tou sestřenicí... Já bych teda měla s příbuznejma taky problém,ale v rodině mě nejbližší toho taky máme dost.

vcelka - to tvé testování,tak já ykraje testovala pořád dokola.Teď už to vzdávám.

No nic jdu chrnět,jsem ještě jak mátoha...sotva se udržím na židlz :grinning:
23. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Já se teprve vrátila z práce - ty útrky jsou fakt mazec :confounded: Tak jenom v rychlosti, než se odebéřu do sprchy:

zelvi: Teda asi bych se neudržela a telefon i s maminkou někam zahodila :sweat_smile: Nesnášïm, když mě máma začne napomínat, abych se "krotila ve výrazech" a v tý situaci, v který jsi byla ty... no moje mamča by to asi schytala :grinning: A ty otisky jsou krásný, jázatim viděla jenom takový ty "negativní" jako šlápoty, úplně čučim, že jde taky tohle. To bych si bejt novopečenou maminou taky nenechala ujít :wink:

klara: Držim palečky, ať vám to vyjde všechno dobře :wink:
23. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrelko - to já právě nevím. Záleží na momentálním rozpoložení :grinning: . Chvilku si říkám, že počkáme pak zase, že nebudu na nic čekat a jdeme do toho hned. Ale teď jsme v rozpoložení, že počkáme. Určitě do dalšího cyklu, tento už honit nebudu. Docela mě to vyčerpalo, nezdá se to, ale přece jen je to stresující situace a v pondělí jsme byla dost rozhozená a vyčerpaná. Tak jsme nasadili vitamíny a dořešíme něco se stavbou a do 20. dne dalšího cyklu mám času na spoustu variant, tak uvidím co vymyslím :grinning:

pet - ze začátku jsem taky stále testovala, teď už netestuju ani když je to třeba 14 po, třeba se potom budu jednou divit :unamused:
24. únor 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska se ve sněmovně má hlasovat o zvednutí mateřské zpět na sazebník roku 2009. tu tabulku mam kdyžtak v albíčku kdybyste se někdo chtěl podívat. Tak musíme moc držet palečky. :wink:
24. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, vcelka tak já rozhodně palečky ohledně mateřské budu držet všechny, kdybych mohla jdu si půjčit i palce k sousedům :grinning:
jinak manžel povídal,ž emalá má i něco ze mě,..prej je to malá želvinka, protože tak zvláštně vytahuje hlavičku, jako když z krunýře:slight_smile:
Krtek - nemysli si musela jsem se hodně krotit, abych ji neposlala do háje, jenže po té minutě se ti tak strašně uleví,...že na druhou stranu je ti to pak jedno a nechci hájit mámu,...to rozhodně ne, ale takhle sprostá jsem snad nikdy nebyla:slight_smile:
24. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile: tak já se včera vykakala a vyb... snad úplně ze všeho a dneska už je líp. :slight_smile: Taky už jsem v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tyjo já sprosté výrazy používám relativně často-samozřejmě že v soukromí a když mi to někdy ujede tak třeba naši jsou dost v pohodě ,ale švárovci z toho maj málem infarkt.

zelvinka - vždyť říkám,že to je malé želvátko :grinning:
24. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet - chtěla jsi zhubnou, tak sis to přivolala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zelvi - a jakpak je, jaká je to nová rodinná pohodička?

Janičko - co pak ty? jak jsi na tom, jak ti je?
24. únor 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klara - nemá to chybu,..je fakt že i když malá je anděl tak ten první den když jsme přišli z porodnice tak to byl pro mě chaoz a nebejt chlapa,..tak nevím jak by jsme to zvládli,..víš jak člověk má všechno nakoupené,..připravené,..ale najednou zjistíš, že tohle potřebuješ mít po ruce tam a tam to zase tam,..takže než jsem si to tady uzpůsobila,...tak bych asi ani nejdela,kdyby mi chlap neupekl kuře,.ale teď už je to fakt fajn,..už jsem se naučila i spousty věcy kolem malé nebo i sebe dělat jednou rukou.
24. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jem si změnila konečně profil a dneska máme přesně jeden týden,..teda jako večer
24. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sláva, tak už si oficiální mamina :grinning: to věřím že ten začátek musí být náročný, než tedy všechno vychytáš co je pro tebe nejpohodlnější tak to chvilku trvá :slight_smile:
Zelvi a nechceš nám dát ještě info z nemocnice? jako jestli malá byla s tebou hned na pokoji, jestli ti pomáhali při kojení apod, abychom věděli jak to tak nějak chodí pár dní po porodu, než tě pustí domu? Já jsem tedy strašně zvědavá :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka - taky sem si říkla,že to přišlo právě včas :grinning: Mám dole 2 kila za jeden den. ještě bych potřebovala tak dva tři dny :grinning: :grinning:

zelvinka - pamatuju si švagrovou když si přivezli domu první miminko tak lítala tam a sem :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru ta to bych taky potřebovala takhle pročistit :grinning:
24. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelka- jenže tohle se bohužel vždycky strašně rychle vrátí :frowning2: Mě sice pokaždé dlouho trvá než si zajedu svůj obvyklý režim,nemám chuť vůbec na jídlo,ale pak to nemá dlouhého trvání a šup a je to zpátky :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je v pytly, a čím budeme starší tím to bude ještě horší :grinning:

Manželova teta říká: neměj žádný mindráky, protože lepší už to nebude :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a má pravdu :slight_smile:
mě stačili fotky z plesu,když sem se viděla. ty tlustý ruce atd...
Až budem mít ta miminka tak budem mít jiné starosti
24. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ted řešíme jen sami sebe, a až budeme mít prcky, už nebudeme mít čas myslet na takový nesmysli a bude nám asi jedno jestli máme o pár kileček navíc. No jo, už aby to tady bylo :pensive:
24. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase se strašně těším na ty kolečkový brusle :grinning: :grinning: Tak tomu sluníčku domlouvám at si už pospíší :grinning: A na kole se taky moc těším a na tenis...... takže až bude teplo tak budu myslet také na jíné věci. Tak sluníčko šup šup a apon 20 stupnů :grinning:
24. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ho ale musíme popostrkovat asi všechny.Moc se mu neche a když vyleze tak se zase rychle schová :slight_smile: . Tak sem měla naplánovaný docela hezký víkend,vejlet sice jen po okolí ale aspoň něco a před chvílí tu byli zedníci,takže v pátek nástup. Ti mají přednost,páč pak maj čas zas až bůchví kdy.Ale aspoň se to pohne..a vejlet holt odložíme... :pensive:
24. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelko: pridas prosim muj tip na Janicku? tipuju holku :dizzy_face:
24. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vás tu mam napsaný na papírku jen jsem to ještě nestihla dát do tabulky, hned napravím
24. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na teplo se taky moc tesim, azs e nebudu muset soukat do kabatu, hezky mi bude teplo, pujdu do parku cist si knizku :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky tabulka dodělaná. :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek