Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

brumdinka
5. bře 2010

ahojte, tak my sme se vrátili z Chebu, podepsali manželskou smlouvu o zužení majetku a je mi fajn - ted´když se mi náhodou chlap zblázní 😀 a nadělá si dluhy, tak sem z obliga 😎 - né, že bych to očekávala, není ten typ, ale člověk nikdy neví - nevim kdy se sem zas dostanu - zejtra jedu do Plzně do školy, tak hodim zas menší elaborát, tak doufám, že to přelouskáte 😀 😀

meyner - nevim co říct, je asi zbytečné psát bude líp (myslim, že nechceš bejt litována), ale napíšu ti něco jinýho bojuj s tou mrchou, nenech jí vyhrát - vše je hodně o psychice a ženy jsou silné jsou silnější než chlapi a když na to příde dokážou i nemožné - tak tý mrše rakovině nic nedaruj zadarmo 😠 Posílám ti hodně síly 😉

werunka - no vidíš, jak se o tebe bojí 😀 😀 hele u nás je to taky občas itálie - kolikrát už sme se poslali někam hodně daleko za tu dobu co sme spolu, vyhazovali se navzájem z baráku atpod.... dokonce jednou Jirka urval drát od monitoru 😀 - druhej den sme jeli koupit novej monitor a v pohodě; ono zvlášt když toho máte moc a když se všechno s*re, tak to prostě člověk občas přežene a pak toho moc lituje, ale samozřejmě vše musí mít nějakou míru, né abyste se zas uplně rubali 😖 😀

petrajda - no manža občas překvapí, včera zas, at´prej nechám beremko a koukám se mu věnovat, když prej chci to miminko 😀 , přitom ještě nedávno nechtěl o druhym mimi ani slyšet, to samý se stěhováním, tak se v těch chlapech vyznej 😀

jinak s nájemníkama je furt něco, měli sme tu spoustu výtečníků, někteří i když jsou dávno pryč nám dodnes dluží peníze...síla je vždycky dávat ty byty pak dohromady - ty byty jsou plně vybavený a to zařízení kolikrát akorát zničili - no rozhodně to neni na nějakej vejvar, jak si spousta lidí myslí, spíš starosti navíc a co vybereme na nájmu stejně dáme zpátky do oprav 😒 ....... co se týká toho internetu, tak když neplatěj, tak bych to odpojila a nazdar 🙂

jo a sněžilo - máme zase krásně bílo 🙂

brumdinka
5. bře 2010

vcelka - krásný dortíky, super - jen že já aspik nejim, tak bych to udělala maximálně mužskýmu 😀

jinak se slavením výročí taky nevim 36.července máme 11 let a 19.září pak výročí svatby - tak nevim, že bysme slavili obojí 😀 😀 no nic končim - Jirka tu na mě, že prej už mám doslepičit 😀 😀 😀 😀 😀

petrajda
5. bře 2010

36 července 😀 😀 jak často to slavíte? Ale dělám si srandu mě to často taky ujede.
Jinak mi si jen řekli že si zajdem na večeři aspoň jě nějaký důvod.Žádné dárečky,nic.

Oni to zaplatěj,akorát jim to vždycky dlouho trvá. Dohodly jsme se na dvou stovkách měsíčně a kolegyně mi pak na to řekla ať ještě chvilku počkám,že z toho pak aspoň budu něco mít.Už skoro 1500, to už je i na nějakej malej spotřebič do domácnosti 😀 😀 😀

nojo včelko, já mám v rpáci počítač zaplej furt a využívám ho když zrovna nemám co na práci,což možná vypadá,že stále nemám co 🙂 ,ale tak úplně to pravda není. 😉
za chvílim mi přivezou dortík 😝 mám to i s dovážkou 🙂

petrajda
5. bře 2010

tak sem ten dortík dala do alba. Třeba vydrží cenzuru. Tvorbu sem nechala na paní cukrářce.

brumdinka
5. bře 2010

pet - 36 😀 no to my to hezky ujelo 😀 😀 mělo tam bejt 31. 🙂 dobrou noc.

salomme
6. bře 2010

Jizi, jana: Jojo, něco o obrnění se svatou trpělivostí při stavbě jsem slyšela už od známých 😀 Td je naštěstí už nový stavební zákon a do 150m2 zastavěné plochy stačí pouze Ohlášení stavby, nemusí být stavební povolení a to sama paní na úřadě řekla, že je to podstatně rychlejší, že stavební povolení se dřív jak za 3 měsíce nestihne prostě vyřídit, a to to musí jít všechno dobře. U ohlášení by to mělo trvat max. nějaký měsíc, ale běžně to prý stíhají do týdne. Tak uvidíme, zatím vybíráme dům.

Pro ty, co mají domy (nově postavené) - holky, máte je podsklepené?

jizi
autor
6. bře 2010

Zdar, kočky 🙂 Tak co při sobotě? Taky u vás padaj VBS? ... Co je vlastně se zbytkem tvrdýho jádra? Krtkem, Aci a spol.?

jana1k
6. bře 2010

ahojte,
Jizi: aci je myslím někde na nějaké dovči či lyžích...???? A Krtek,tak to nevím. Ale Janicka tu dlouho nepísla.
Jinač u nás bylo dopoledne krásně,sluníčko,malý byl s mamkou 2 hodky venku,a ted krásně spí 😵 ,já vařila,protože se dneska (po skoro 3 měsících) začalo makat na baráčku,sice pomalu,ale jistě. Ale jaro a teploučko by se už šiklo 😉 . Chci jet s malý až se vzbudí na stavbu se mrknout,ale už se začíná kabonit,a když to slunko zaleze tak je kosa.

Salome: my nemáme podsklepeno,ale máme zase kotelnu+místnost na kočárky a kola+v domě prádelku. Takže tak. Už pokud někdo staví barák,měl by na takové místnosti myslet,teda podle mě. Kámoška má postavený barák,taky nepodskelpený,ale nemá tam žádnou místnost navíc,takže např.žehlicí prkno má v obývaku apod 😒 . A co s etýče té ohlášky,tak to máš pravdu,ale my máme barák větší než 150m2, takže my museli mít právě už povolení. 🙂

zelvinka
6. bře 2010

Ahoj holky, právě jsem dokojila, a taťka s malou leží,..tak mám chvilku taky sem za vámi juknout,...malá už je asi malinko lepší z tou žloutenkou, protože už se i dokáže ozvat a ne jen pořád spát,..což jsem ráda. Jinak dneska jsme konečně vyrazili s kočárkem na procházku a taky nám došli naušničky pro malou. Samozřejmě taťka je fanda do Komety(pro neznalce hokejový tým v Brně 😀 ), takže volba kamínků byla jasná,...prostě modro bílé,..dám je do albíčka. Myslím že malá bude nejmenší fanynka hokeja,..protože taťka už se těší jak bude chodit malá s ním.

jizi
autor
6. bře 2010

Zelvi, náušničky jsou krásný a s kočárkem ti to fakt sekne!!! 🙂

zelvinka
6. bře 2010

Děkuji 😎 a co je u tebe nového Jizi,...nějak nemám čas dočítat

sidi.m
6. bře 2010

zelvi:Naušničky jsou krásný a sekne vám to naprocházce.Přihod ještě nějaké fotečky malé. 😉

vcelka77
6. bře 2010

zelvi naušničky jsou parádni. To je výhoda mít holčičku. Můžeš si jí tak hezky nazdobit a pak dělat účesy a pod 🙂 to s chlapečkem bohužel nejde.

Jinak dneska jsem měla trénik s 3. měsíčním chlapečkem. Byl úžasnej a vůbec u mě neplakal. tak mam radost 😀

zelvinka
6. bře 2010

sidi - určitě přihodím, ale musím ty fotky zmenšit, takže nejspíš až v pondělí,..zítra jedeme do Meziříčí ať si malou taky užije babička s dědou.

brumdinka
7. bře 2010

ahojte, já byla včera v Plzni ve škole, a když sem přijela tak celá zmrzlá - v těch vlakách vůbec netopili 😖 a přijela sem domů a u nás zas hezky závěje a - 10 😀 ted´tam krásně svítí sluníčko, tak vyrazíme ven 🙂

zelvi - ty naušničky jsou fakt krásné a kočárek taky pěknej 🙂

salome - tak my máme sice starej barák, ale když bych šla do novýho což bych ráda, abych se zbavila tchýně nad hlavou 😀 😀 tak určitě podsklepit - aspon trochu, at´máš kam dávat brambory 😀

acimedaca
7. bře 2010

ahoj holky, tka jse zpět z hor, byla jsem tam skoro celou dobu nemocná ☹jinak to bylo fajn, počasí dobré, akorát jsem včera při návratu stáli 3 hodiny v koloně ☹

rychle jsem to prolítla....
vítám zpěte jizi 🙂 dvě státnice, to musí být fuška
salome: škoda, že jsi z moravy, nabídla bych ti služby svého manžela jakožto projektanta 🙂 jinak držím palce, bohužel s tím ohlášením bych se moc neradovala, většinou to trvá poměrně déle než týden a stejně musíš mít projektovou dokomuentaci, ajká byla nutná ke stavebnímu povolení....

zelvi: neboj, žloutenka brzy přejde a naušničky jsou krásný....

jdu vybalovat a prát a uklízet ...ufuf

petrajda
7. bře 2010

Ahoj aci,tak po horách? Muselo tam bejt báječně,nemoc to je nepříjemný,byla jsi nastydlá? A ta cesta zpět,ale ještě že už jste doma.
Tak ať už máš vybaleno a můžeš relaxovat.
jen takovou otázku, tvuj muž projektuje domy?
Ty jo já jsem jak praštěná,včera oslava,ale vlastně jen taková malá,pak jsme zašli na tu večeři, ale dnes mám pocit že jsem proflámovala snad celou noc...

jizi
autor
7. bře 2010

Krásný nedělní poledne, ženy 🙂

Zelvi: Novýho ani nic, naštěstí - ono kolikrát lepší 😀 ...

Aci: Státnice jsou daleko, zatím morduju diplomku... přijdu si místama jak v tý písničce od Sto zvířat nebo jak zpívá Eben - já na tom dělám, já na tom makám, a ono ne a ne a ne... 😎

Petrajda: Co véča? Co jste měli dobrýho?

petrajda
7. bře 2010

jizi- muž si v téhle restauraci dává jen jediné jídlo, vepřovou panenku s liščí omáčkou. Tentokrát sem se k němu přidala,ale jinak to tam střídám. Uměj tam vařit výborně,zejména jakékoliv maso uměj upravit skvěle, mňam 😝
Když jsme tam papkali,tak tam přišla skupina lidí,že si chtěj dohodnout svatební hostinu na 28.8. Už měli na ten termín obsazeno.\Podle slov servírky to nebyla první ani poslední svatba na ten termín.Tak sem si tak vzpoměla na loňskej rok a upřímně,měla sem radost že to máme za sebou. Ten den byl krásný,ale to zařizování před...to už bych nechtěla opakovat.
Tak doufám,že jestli budem mít někdy nějaké děti a budou mít před svatbou,tak budou stejně tvrdohlavý jako mi a budou si to chtít zařídit sami. jsem sobecká máma no 😀

acimedaca
7. bře 2010

jizi: jestli píšeš diplomku, to to ty státnice zase tak daleko nejsou, ne?

petrajda: no jo, je projektant 🙂 taky jsem k tomu čuchla, když jsem byla ve škole....ale já radši dělám takové ty vizualizace...barevný obrázky a tak 🙂

teda v liberci je dneska nádherně 🙂

jizi
autor
7. bře 2010

Petrajda: Jídlo zní skvěle 🙂

Aci: Nejsou, ale momentálně mě straší víc ta diplomka...

Tady je taky krásně - teda, za oknem...

acimedaca
7. bře 2010

jizi: to zvládneš 🙂 to je jasné.....
tak já vás holky musím říct novinku, od tohohle týdne jdu pracovat do prahy, takže budu pendlovat mezi prahou a libercem......tři dniv praze a dva dni v liberci...manžel s tím slouhlasil, tak jsem zvědavá, ajk to půjde, holt se bude muset drahý starat trošku víc o domácnost...

jizi
autor
7. bře 2010

To jsou věci - nějaký povýšení v práci? To budeš ty tři pražský dny dojíždět nebo budeš zůstávat někde tady?

acimedaca
7. bře 2010

potřebovali jsme v pražské pobočce ucelit tým, tak jsem se nabídla......budu asi bydlet u našich, jestli to vydržím 🙂 přeci jen už jsaem zvyklá na svojí domácnost ......a nebo si najdu podnájem, dojíždět kadžý den nebudu

petrajda
7. bře 2010

tedy aci to jsou novinky. na jak dlouho to budeš mít?každopádně každá změna je někdy vítaná ne?
O tom projektování to je dobré vědět.
Až ten náš "malý" baráček budem rekonstruovat z venčí asi bude potřeba nějaká ofiko malůvka na papíře
🙂

acimedaca
7. bře 2010

petrajda: no jo, potencionální zákazníky vítáme 🙂

mám to do konce roku 🙂 změna je vítaná, přeci jen už jsem v lbc 4 roky a jsme spolu s manžou nepřetržitě 8 let, tak je potřeba si trochu odpočinout.....

petrajda
7. bře 2010

uf..na mě by to bylo asi dlouho.Přeci jen,vlastní domov je vlastní domov.Ale třeba to pro vás bude mít dobrý přínos i v soukromí. Ale hlavně ať se ti daří.. 🙂

acimedaca
7. bře 2010

no ono to uteče jako nic......🙂 já se toho nebojím, není to na pořád, doma budu každou chvíli....akorát nevím, jak se snesu s našima....

jizi
autor
7. bře 2010

To bude OK - se nějak domluvíte - znáš to, když se chce... 🙂 A změnit prostředí je občas potřeba 😎

petrajda
7. bře 2010

no právě..mě by asi nejvíc strašili ti rodiče ač je mám sebevíc ráda 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru