Vymáhají po mně exekucí půjčku manžela před sňatkem

kacenka1111
7. kvě 2013

Ahoj, prosim nevite si s tim nektera rady? Jak je mozny, ze prijeli exekutori kvuli manzelove dluhu, ktery byl pred manzelstvim? Jasne, ma tu trvale...Myslela jsem dle vasich rad, ze napisu odvolani, ze majetek je muj atp, jenze nemam doklady ( vetsina je nasich )...taky ze dluh vznikl pred manzelstvim...jenze nejsou smlouvy, manzel je nekam dal a nevi kam...k hledani se samozrejme nedostal a muzu rvat jak chci....taky mi na mem ucte pristala jeho exe na 35tis....s tim taky nic neudelal....jak je to mozne? opet dluh pred manzelstvim...smlouva k dolozeni opet neni....a do tretice - nemuzu mu pry zrusit trvalak ( dle me matky ), jelikoz je nejaka novela, ktera uvadi, ze musim trvaly prevest na jine trvale, ze uz nefunguji mesta jako trvala adresa...co s tim?

piduska
6. čer 2014

@blahova_andrea díky za info. Doručovací adresu tam nemám, poštu si vyzvedávám na poště kde mám odnos. Je to hold blbý, když splácíš za bývalého ale nic jiného mě nezbývá. Spíše jsem nevěděla kvůli dítěti. Dítě bude mít automaticky trvalý pobyt stejný jako matka. Ale kdyby ho chtěl přítel nahlásit na trvalý pobyt k sobě, tak aby mě nehledali podle této adresy. Nechci dělat příteli zbytečné problémy. On on tom samozřejmě ví, ale zaplatit to hned nejde protože částka je vyšší, takže mi to strhávají.

kozlenka
9. čer 2014

Holky prosím o radu, jak je to se spořením, které jsem uzavřela na děti a kde jim spořím.. To můžou taky exekučně vybrat?