Nadzemní bazén. Kdo máte na zahradě?

wimbledon78
17. kvě 2020

Ahoj vsem. Jdu si pro radu. Kdo mate nadzemní bazen na zahrade, jaka hloubka se vam osvědčila pro deti? Mame deti kolem 5 let. Ale budou se samozrejme koupat i dospeli.
Tusim, ze do 1 metru by to bylo fajn-ale za rok-dva uz to pro ne bude male ze!?
A pro dospele nedostačující??
Prosim o nazory
Diky!

kosi_cek
17. kvě 2020

@wimbledon78 s větší hloubkou nemám tedy zkušenosti, ale důležitější než hloubka mi přijde průměr. No, my máme jen 3 m, to mi přijde minimum a raději by se hodil bazén větší než hlubší, ta hloubka mi přijde akorát (máme i puberťáky i malé dítě/..dá se tam krásně ponořit a udělat 1 tempo 😂, menší dítě dosáhne, ale i starší děti (puberťáci) se vyblbnou.

wimbledon78
autor
17. kvě 2020

@kosi_cek diky za nazor 😊 a jakou hloubku a tip bazenu mate?
Ja bych chtela cca 3,66m

takyjedna
17. kvě 2020

Hloubku vody mame 1,20 a pripada mi to akorat. Ja mam teda deti jeste malinke, ale ze siroke rodiny mam zkusenosti, ze je to idealni hloubka. Jak pro odrostlejsi deti, na skakani, potapeni, blbosti, i na plavani pro dospele. U pribuznych maji jeden bazen asi necely metr, a to je dobre na osvezeni, ale na plavani malo. A u druhych maji 1,50 a to se tam topim i jako (prtava) dospela 😁

kosi_cek
17. kvě 2020

@wimbledon78 nevím přesně, máme ho schovaný, mame typ tampa i florida, ale děti do toho skáčou ze stromu (což by se nemělo, že jo?) a taky se v tom potápí, i když ta hloubka je pod metr 😂 3leté dítě tam dosáhne, takže pro něj taky super. Tím nechci propagovat nízkou hloubku, ale jak jsem psala, spíš než vyšsí hloubku bychom brali větší plochu, kdyby bylo místo, dětská vynalézavost však nezná mezí a dokáží si poradit se zábavou i v plivátku, no 😉 Vzala bych klidně větší hloubku, pokud už tam stávající děti dosáhnou 😉

wimbledon78
autor
18. kvě 2020

@takyjedna
@kosi_cek Diky moc holky
Vubec se nedokazu rozhodnout 🤦‍♀️
Pro deti urco lepsi ten metrovy kde dosáhnou, ale pro nas bych brala 1,20 🤷‍♀️
Ach jo
Jeste nekdo nejaky tip/nazor!??

kakba
18. kvě 2020

Mam 2 deti, kvuli mladsi jsem nechtela hluboky, abych tam nemusela furt byt s nimi. Takze jsme poridili 3m x 1m. Par let to vydrzime, a budeme kopat oval hluboky.

baraskaska
18. kvě 2020

My mame 1,20 da se tam dat te vody min. Meli jsme takovou hloubku uz kdyz ji byli 4 a nebyl s tim problem. Zas rust do zeme nebudou tak nac kupovat mensi hloubku.🙂

wimbledon78
autor
18. kvě 2020

@kakba
@baraskaska
Diky holky