• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Javorový sirup. Máte nějaké recepty?

10. března 2008 
Holky, jak používáte javorový sirup, do čeho všeho ho dáváte, máte nějaké recepty? Já ho dávám akorát na lívance, palačinky, pudink, na zmrzlinu, na ovoce, do pohárů....je pro něj ještě nějaké jiné využití? Díky :wink:
5. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj používá ho tchýně a dává ho do jogurtu, čaje, na ovoce a do pohárů. jinak nevím jaké má ještě využití.
5. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miksa - jo, na jogurt jsem zapomněla - mňam mňam - bílý jogurt s musli a sirupem :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jabber,
dělala jsem bio sušenky ze špaldové mouky s javorovým sirupem. Neměly chybu :dizzy_face: Je to recept od Hanky Zemanové, která napsala vlastní bio kuchařku. Používá ho dost často místo klasického cukru. Jen je třeba si ohlídat, aby nebyl uměle doslazován cukrem.
9. bře 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Javorový sirup myslím všude kam někdo jinak dává cukr. Pokud na to ovšem stačí vaše peněženka :wink: Jinak, pokud vás zajímá, i javorový sirup je na bázi jednoduchých cukrů. Lépe je používat pouze obilné slady. Více v diskusi 'Děti a makrobiotika'
9. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ro.le, obilné slady jsem objevila teprve nedávno a příjemně mě překvapily. Hodně mi připomínají med. Zatím jsme zkoušeli rýžový a kukuřičný.
10. bře 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek