• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik pečete druhů cukroví?

6. prosince 2012 
Já budu dělat jen 4 druhy (2 pečené, 2 nepečené). Tchýně dělá asi 1000 druhů a mamka tak 8, takže by se to jinak nesnědlo.
6. pro 2012 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já někde slyšela pověru, že má být 12 druhů (za každý měsíc v roce jeden) aby byla v příštím roce hojnost, ale já většinou dělám 8 - 10 druhů, víc ne.

Ale naše nejzamilovanější (linecké, podvodnice a rohlíčky) dělám z kila mouky, žádné trošky :slight_smile:
6. pro 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám 8 druhů a končím! :slight_smile:
6. pro 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu péct 5 druhů - ty, co nám nejvíce chutnají - perníčky, rohlíčky, linecké, úly a kuličky. Už jsem upekla z 2 kil mouky perníčky a nemám doma ani jeden :angry: . Takže to musím nechat na poslední chvíli a hlavně se musím obrnit trpělivostí (spíše vínem :grinning: ) na ty moje dvě pomocnice - mouka po celém bytě, ujezené těsta, jejich výtvory na plechu, zaberou celou kuchyň (maminko, tady peču já, běž k jinému stolu ...) ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
linecké, slepované kartičky, vanil. rohlíčky, dva druhy medvědích pracen, kokosové slepované, kokosky, perníčky, vosí hnízda...takže 9 :slight_smile:
6. pro 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 druhy, max.! :grinning:
6. pro 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dřív jsem pekla tak 8 druhů, ale letos s prckem už to asi nedám, takže jsme udělali výběrové řízení na ty nejlepší a budu péct jenom 4 :slight_smile: Jinak děláme výměnu s mámou, já něco, ona něco, takže těch druhů je nakonec mnohem víc :slight_smile:
6. pro 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme 4, něco vyměníme s babičkama a to bude až až. Loni jsem to dávala slepicím, takže toho máme malinko :grinning:
6. pro 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečeme společně s mamkou a ta každý rok, říká, že už toho moc péct nebudeme, že to pak stejněn ikdo nejí,. no ale i letos už máme v plánu 1 druhů :grinning: :grinning:
6. pro 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peču ráda a hodně. Loni jsem měla asi 30 druhů. Letos jsem to seškrtala a vyšlo mi asi 25 druhů. Loni jsem cukroví i prodávala a prodala jsem 40 kg. Letos se dvěma malýma dětma jsem to omezila, takže prodávám jen stálým zákazníkům a to dělá 11 kg. Jsem asi tak v půlce a byla bych moc ráda, kdybych to příští týden dodělala a mohla se vrhnout na pořádný úklid. :grinning:
6. pro 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
peču, moc ráda peču a kolem 10ti druhů :dizzy_face:
6. pro 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva druhy. A dva druhy mamka a dva druhy ségra a pak si to povyměňujeme :slight_smile: Tak budeme mít všechny šest druhů za třetinu práce :sunglasses:
6. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepeču, nechávám si péct :wink:
6. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
letos to vychází na 12druhů
6. pro 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek