Křupky s příchutí jahody pro 6měsíčního syna

neznama09
28. led 2019

Ahoj mamky, chtěla jsem se zeptat, malý bylo 6 měsíců a chci jí zkusit dávat tyhle křupky s příchutí jahody, myslíte že je to dobré? Malá není kojena, je na příkrmech, kašičkách, jogurtech, UM si dá jednou za den, děkuji za všechny odpovědi ❤️

rousse
28. led 2019

já osobně bych slazenýma nezačínala - dávala jsem jako první bez soli a bez příchutí. 👍

mirecka.jaroscakova
28. led 2019

@neznama09 dala bych neochucené

neznama09
autor
28. led 2019

Děkuji holky, tak treba tyhle? Nebo nevíte o nakych jiných od 6 měsíce?

mirecka.jaroscakova
28. led 2019

@neznama09 kupuju kukuřičné, pohankové, jáhlové, od šesti měsíců je jich spousta. Mají třeba ve zdravé výživě.

neznama09
autor
28. led 2019

@mirecka.jaroscakova děkuji ❤️

puhelin
28. led 2019

@neznama09 Ty by mohly byt lepsi. Jsou hlavne dlouhe, to se detem lip drzi. Ale pozor na to, kolik jich date. Pulka za den fakt staci. Neni nutne detem zaplacnout zaludek. Dcerce jsem je poprve dala asi v roce. Od 7 mesicu jsem zacala s prikrmy, ochutnavala spoustu novych chuti, tak proc ji zaplacnout zaludek nejakou krupkou?

patmouse
29. led 2019

@neznama09 s temahle dcera taky zacinala. Osobne nejsem zadnej vasnivej ctenar potravinovych etiket a nezkoumam,jestli jsou veci dostatecne “eko,bio,vegan” a podobne 😉 ono podle me vseho moc skodi. Tyhle krupky jsou uplne bez chuti,v puse se uplne rozplynou,takze ciste teoreticky nehrozi,ze by se tim mohla nejak zacit dusit - male chutnaly. Byla to pro ni ohromna zabava a moznost zkoumat neco noveho. V podstate dodnes kupujem jenom krupky bez chuti (beru je s sebou spolecne s piskoty i na ven,kdyz chce “neco” papkat - i kdyz uz jsou ji skoro dva a pul roku😉),slazene jsem nikdy nezkousela,tak nevim,ale jako zacatek bych volila ty neochucene. 👍

lida9
29. led 2019

ja jsem krupky nikdy nepochopila... muze mi prosim nekdo vysvetlit co to diteti prinese? muj laicky pohled rika, ze to je ,,cosi,, (at uz kukurice, pohanka ci cokoliv jineho) osmahleho na oleji...

neznama09
autor
29. led 2019

@patmouse děkuji ❤️
@puhelin taky děkuji 😊

Taky jsem začínala neochucenymi 😉 měla jsem je jen když by byla krize někde. A pak na plavání a v hernicce..Měl je každý, takže je každé dítě chce😉🙂 tomu se nevyhnete🙂😉 A pokud nesni půl sáčku určitě nezaplacnes🙂

radecka1
29. led 2019

@lida9 Výživově bych řekla nic, ale požužlá si, třeba když mu rostou zuby, drží nějaké jídlo v ruce a dává do pusy (to ale může i zeleninu nebo ovoce) a na chvilku dítě zabavíte. Třeba v autě se mi to hodí i pro starší, není potřeba, aby za 5h cestu snědli x svačin. Určitě nejsou dělané na oleji, spíš nafouknuté horkým vzduchem (přesnou technologii neznám).

lela36
29. led 2019

@lida9 Tak si precti na obalu 🙂 ty osmahle na oleji 😀
Dela se to extrudovanim, stejne jako treba ryzove chlebicky. Za velke teploty a tlaku. Je to v podstate jen ta jedna surovina, nic jineho v tom neni.

lida9
29. led 2019

@lela36 ja chtela jen objasneni od nekoho, kdo se v tom vyzna, kdyz uz je tady o tom diskuze.... ja psala, jak se na to divam laicky, tak nemusis byt hned posmevacna.... obal si fakt neprectu, kdyz to nekupuji a ani nevyhledavam tento typ stravy v obchode...

neznama09
autor
29. led 2019

Všem moc děkuju 💋💋

lida9
29. led 2019

@radecka1 diky za objasneni, to ozuzlavani pri zubech me teda taky napadlo🙂

irena1111
29. led 2019

já bych dala jakékoli ale neochucené, na tyhle sladké je ještě času dost, moje děti měly rády kukuřičné bez přidané soli

neznama09
autor
29. led 2019

Moc děkuji 👣💜

cherris
29. led 2019

@lida9 já jsem je mívala jako nouzovku do auta při dlouhé cestě, nebo když jsme se někde zdrželi a nebylo nic lepšího, ale myslím, že to nic moc nepřinese, možná tak zvyk pořád něco pojidat... Takový predstupen bramburek atd.

lela36
30. led 2019

@lida9 vsak jsem ti to objasnila. Nemusis kupovat, staci si to precist. Nebylo to posmevacne, neber si to na sebe.