Mlýnek na kávu. Jaký doporučíte?

nikkyna
27. říj 2019

Poradíte kvalitní mlýnek na kávu? Chtěla bych si připravovat dobrou kávu i doma a bez mlýnku to nejde 😁

gingerbread
27. říj 2019

@nikkyna Ahoj,my už jsme asi 5 let spokojeni s elektrickým mlynkem Bosch 🙂

klea81
27. říj 2019

@gingerbread elektrický se nedoporučuje, zrna přepaluje 😉

snahnah
27. říj 2019

@nikkyna Taky mám elektrický Bosh, zatím necelý rok a je ok 🙂 za to jsem už odrovnala 2 na ruční pohon 🤣

gingerbread
27. říj 2019

@klea81 tak zase až takhle to nehrotime...myslim,že na přípravu kávy doma je fajn a všechny kromě profi mlýnku maji "neco"...Manžel je Ital a miluje dobrou kávu a dle nej je vše ok 🙂 myslím,že málo kdo by poznal na čem byla kava umleta...ale tak každého názor,my si ho chválíme

sudylichozrout
27. říj 2019

@klea81 Pokud je kamenovy, tak ne. Mame kamenovy elektricky ETA a parada.

klea81
27. říj 2019

@sudylichozrout mně nevadí si kávu pomlet ručně, trvá to asi tak minutu 😉

klea81
27. říj 2019

@gingerbread máme kvalitní ruční a tím se nic nezkazí, tu minutu denně obětuju 😉

amazonkajanik
27. říj 2019

Na alze za 250,- a jsem s ním více než spokojená

nikkyna
autor
27. říj 2019

Já jsem taky přemýšlela spíše nad ručním s keramickým mlýnkem.

martiniquest
27. říj 2019

Dlouho jsem vybirala pred Vanocema, vybrala Hario Skerton a jsem moc spokojena. Kvalitni mlynek za prijatelne penize, mleti je komfortni, nikde zadny binec, v zasobni nadobe lze kavu i skladovat. Vybrala bych si ho zase.

biscuit
27. říj 2019

@nikkyna
Taky máme Hario skerton už pár let. Maximální spokojenost. Mně teda mletí trvá asi 20 minut, děláme si překapávanou a tam je potřeba trochu víc.

nikkyna
autor
27. říj 2019

@martiniquest
@biscuit díky holky, ten jsem taky právě měla v hledáčku. A co údržba? Není to nějak složitý čistit?
Ještě jsem teda koukala i na obyčejný z Tchiba, je o polovinu levnější a taky má keramické kameny.

amazonkajanik
27. říj 2019
biscuit
27. říj 2019

@nikkyna Manžel ho čistil zrovna včera a je to znát. To mletí jde o poznání lépe.Přeci jen se ty kameny zanesou. Ale nečistíme ho nijak často. Určitě to zvládnete.

martiniquest
27. říj 2019

@nikkyna Za me je i udrzba uplne v pohode. Ten Tchibo bych ja osobne nekoupila. Bude se podle me spatne drzet a bala bych se vyletavani zenek behem mleti vrchem. S Hariem je cele mleti naprosto ciste a prijemne. Nejsme tak bohati, abychom kupovali levne veci.