Prosím o recepty pro 10 měsíční dítě a starší

bobikkjana
26. dub 2012

Možná už tu podobná diskuse je... Pokud ano prosím o odkaz. Máme desetiměsíční holčičku a já už ztrácím inspiraci. Ráno v 5hod kojím, pak snídaně (zkoušela jsem rohlík s lučinou, ale to po sobě spíš patlá než papá) sušenky (sunarka), svačina ovoce (jablko, víno, hruška) + banán nebo přesnídávka, oběd zelenina, maso, žloutek, těstoviny, rýže, brambory.... ale pořád nějak dělám to samé 😒 odpoledne bílý jogurt, večer opět zelenina... + dokojení a před spaním kaše (mléčná nebo ovocná)... Terezce sice jídlo většinou chutná, ale nevím jak zařadit nové druhy (zelí, luštěniny, kuskus, lilek, paprika, rajčata....). Používáte pasírovaná kupovaná rajčata??
Moc by mi pomohl nějaký jídelníček...
A prosím nechci odkazy na stránky hami, sunar ..... Chtěla bych vyše odzkoušené recepty a rady... moc děkuji

presss
23. dub 2013

ahojky 🙂 co takhle polévka??dnes jsme měli hovězí vývar se zeleninou a drobnými písmenky,nebo k těm rajčatům--jsem zkoušela rajskou z rajčat z plechovky a byla výborná,ovšem dcerka nesdílela stejnou chut 😀 .Luštěniny jsou super,hlavně hrachová polévka a čočková(vařila jsme z klasické čočky)--zahustím obojí bramborem povařeným a vždy zůstane prázdná miska 🙂 nebo špenát s bramborem a vajíčkem-my už máme rok,dávám celé i s bílkem... 🙂