• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Recept na Štědrý den pro téměř roční dítě. Máte?

19. prosince 2007 
Nevíte někdo o nějakém dobrém receptu pro 9. měsíční miminko na Štědrý den? Nebo nějaký link, odkaz?
18. pro 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehehe, nám nebude ani 6 měsíců, takže Edík dostane mlíko - je to smolař :grinning: !
18. pro 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych dala kaši nemyslím bramborovou ale ovesnou.A nebo co normálně dáváte malej k jídlu,určo ne řízek :grinning:
18. pro 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2007 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mala loni mela br.kasi a lososa prorodniho a letos ma br.kasi a r.prsty nebo pstruha co bude chtit. :wink:
18. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nekde videla prikrm od Hami a bylo to s tunakem. Ale pro nas to nebude, protoze to je az od 8. mesice. Ale zas na druhou stranu jsem nekde slysela, ze deti do roka by nemeli jist ryby. Je to naka povera, ze by pry nemluvily.
19. pro 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
odetka, ryby se nemaj davat u malych bobanu kvuli tvorbe alergii, jsou dost alergenni a pokud ma robatko nejake dispozice, muzou mu to rybajznici odstartovat, takze ja urco ryby az tak od roka a pul...
19. pro 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala bych nějakou skleničku, co taky ještě vařit, když člověk maká jako šroub, aby se najedl sám :grinning:
Náš mistr má smolíka - večer jí Hajaju, tak bude koukat, jak baštíme my :grinning:

Bude rád, že dostane balící papír - hádám, že ty věci vevnitř mu budou úplně ukradený :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hami ma ryby od 8. mesice a mala je miluje....myslim,ze to s tema alergiema je blbost, pokud toho neni hodne..
19. pro 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek