• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Recepty pro skoro 2 leté dítě, podělíte se?

29. ledna 2013 
Ahojky, co vaříte pro takto starého prcka k obědu a večeři?
Díky všem za příspěvky!:slight_smile:))))
28. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saabina Skoro vše, co jíme my, samozřejmě mu to nesolim, nekořením, nesmažím, atd :wink:
28. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 Ano, taky to tak dělám, jen bych chtěla zkusit něco nového, proto
Pátrám po tom, co vaří ostatní :slight_smile:))
29. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saabina Třeba dneska jsmě měli super recept tady z MK. Kuličky s nastrouhanou mrkví a hovězím masem. Prostě jen smícháš půl kila mletého masa, nahrubo nastrouhanou mrkev - 3ks, cibulku najemno , vejce celé, sůl, pepř (malému nedávám ani jedno) a bylinky (bazalka), já dala provensálské koření jen pro nás. Uděláš kuličky, dáš do pekáčku, podleješ vodou cca do 1cm kuliček a dáš na 180stupňů péct na cca 40minut.:slight_smile: malej se dneska málem užral:slight_smile:
29. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá již bude mít dva ročky a od 1,5roku ji dávám to co máme my a dokonce mírně solené. Nedávám smažené a kořeněné a v žádném případě uzeniny - jen šunku.
Zítra budu dělat třeba špenát s bramborem a vařeným vajíčkem, dělám hodně omáčky s kuřecím a jsou vlastně na cibulovém základě a zahuštěné smetanou - takže pórková, jen smetanová, svíčková, mrkvičková atd. Pak hodně dělám zapečené brambory s brokolicí, těstoviny na různý způsob, rizoto, maso na šťávě, rajskou, čočku, rybu na másle, kuřecí na másle, pečené kuře s kaší to miluje, pak hodně dělám polívečky a malá je schálihodný strávník :wink:
Čerpám na MMB od maminek : http://www.mimibazar.cz/recepty.php?order=1&id=1
29. led 2013 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 Tak to by malé mohlo taky chutnat, ona miluje mletou:slight_smile:, díky
29. led 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka1987 Díky za tip! Dneska jsme měli svíčkovou s králíkem a baštila:slight_smile:, stihla u toho říkat
jen "chci mašo, ňamina".
29. led 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek