• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zavařujete třešně? Dík za recepty

13. června 2008 
holky jak zavařujete třešně??dík za recepty
12. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to bych teda taky chtěla vědět ještě jsem nezavařovala ale máme chatu a tam je třešní tak nevím co stím
13. čer 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to vám závidím, v Praze stojí třešně minim. 79,- za kilo, což je cena šílená. Třešně miluju, žádné bohužel nemáme :frowning2:
13. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda šílená cena .včera jsem byla v zelenině taky tam měli třešně ale nevšimla jsem si kolik stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co holky má někdo ten recept na to zavařování :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
naplníš 700ml sklenice očištěnýma třešněma, dáš 1 lžíci krystalového cukru do každé sklenice, zaleješ převařenou vodou a sterilizuješ 25 minut při 85 stupních Celsia. Když budeš plnit menší sklenice, ubereš úměrně cukr.
:slight_smile:
13. čer 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem napsat, že ta voda má byt převařená, ale do sklenic ji leješ vlažnou.
13. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom samotná voda jo nic jiného se tam nedává krtinka :grinning:
13. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, nezavařuji nic...to si to raději koupím. pouze naše bábinka! :grinning: A třšní máme dost... máme tři zahrady takže všeho je až až :grinning:
13. čer 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se máte.mě zavařuje teda tchýně ale až se na mě vybodne tak kdo mi pak bude zavařovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom voda, ty třešně sladíš tím cukrem, co máš už daný ve sklenicích. a třešně nepotřebují dokyselovat a ani nehnědnou. do jablek, hrušek apod se ještě přidává kyselka na 1 litr 1 kávová lžička. A teď máš úplný recept na zavařování kompotů. Už můžeš zavařovat cokoliv. Je to stejné, každé ovoce si dodá do šťávy svou chuť.
13. čer 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babička dělávala třešně (nebo višně? ach jo, fakt nevím) hooodně doměkka, vypeckované, hodně proslazené, až z toho vznikla taková hmota, něco mezi třešněma a povidlama - dokonalé třeba do jogurtu nebo palačinek :slight_smile: Recept bohužel nezná, ale je to taky alternativa k běžnému třešňovému kompotu...

Holly, zajdi někdy na Havelské tržiště, teď je mají za 49 Kč/kg, ale stoprocentně cena ještě dost klesne... Na zavařování to teda ještě pořád není, ale na běžné jídlo se to dá v pohodě :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak dík .to jsem teda ráda mi máme na zahradě ovoce že nevím co stím .merunky ,hrušky ,jablka ,třešně to bude uroda :grinning:
13. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
meruňky jsou kyselší. Tam musíš dát na jednu 700 ml sklenici 3 lžíce cukru, do hrušek a jablek přidáváš ještě 1 kousek skořice a 2 ks hřebíčku a jen tu 1 lžíci cukru. Kdybys během sezony něco o zavařování nevěděla, písni klidně do IP.
13. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně určitě písnu to budu moc ráda díky.já se určitě ozvu ted jedu na jahody tak bych je taky chtěla zavařit :grinning:
13. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, vy se máte, u našich máme pár jahůdek a pak dost meruněk, ale to je vše a moc často tam jezdit ani nemůžeme. Tak si tu zahradu užívejte, i když práce je s tím fůra. Ale ta úroda je fajn a člověk to má v podstatě zadarmo bio. :grinning:
13. čer 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zavaruju co se da :grinning: jj tresne jen voda a cukr :slight_smile:
13. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych taky zavařovala co se dá :grinning:
13. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek