Zkušenosti s kmínovým odvarem

nikitka2323
19. zář 2018

Mile damy mate nektera zkušenost s odvarem z kminu? Kolik se toho tak dava? Mam 3mesicniho prcka a davam jednu lzicku denne. Dik za rady a nazory

annahej
19. zář 2018

Já asi moc neporadím, takhle malému miminku jsem nikdy odvar z kmínu nezkoušela dávat, ale sama jsem si dělala čaj mix kmínu, fenyklu a anýzu, dochucený medem (tak půl litru denně jsem určitě vypila) a díky kojení jsem předala i miminku. Je dobrý jak na prdíky, tak podporu laktace 😂

hope09
19. zář 2018

Kamarádka si to nemohla vynachválit, já dávala později také, tuším někdy od 5. měsíce? Před každým kojení tak 3 lžičky.

klartes
19. zář 2018

@nikitka2323 Já jsem odvar z kmínu dělala, ale pila jsem ho já a malá ho měla přes mlíčko 🙂, Jestli je na umělém mléku a má problém s prdíky a bříškem, tak bych možná zvolila spíše probiotika od narození do mlíčka.

zrzeckas
20. zář 2018

@nikitka2323 ja ho male delala temer od zacatku, nejdriv jsem lzickovala, tak cca do druheho mesice a pak jsem ji to dala normalne do flasky a pila ho normalne, kolik su dala tolik.... Byla na umelem od 4.mesice cca a davala jsem ji i extra napit a treba tyden nela odvar a pak par dni pauzu a delala jsem to i podle potreby....odvar jsem vysadila aj zreba na tyden a kdyz se mi to nezdalo, tak ji ho opet udelala, ted je ji skoro rok a pul a je v naprostem poradku, pije vodu a kdyz ju trapi brisko udelam odvar a je to v pohode...... Akorat nedelat mimcu moc silny