Jak často chodí vaši manželové do hospody?

misulkamisa
5. dub 2015

Můzu se holky zeptat jak často se chodí vaši manželové nebo partneři bavit s kamarády? Máme 12 let celkem pohodové manželství, dvě děti, finančně žadné starosti ani žadné velké problémy, manžela miluju, jen.....chodi každou sobotu po hospodách. Trochu mi to vadí. Sem moc náročná ?

krucis
8. dub 2015

Můj přítel také chodil každý víkend do hospody s kamarády a rozhodně jsem mu to nezakazovala. Myslím, že si tam chlapi prostě chodí dát voraz od práce, rodiny, ženy a pokecat s dalšími muži a sdělit si věci, které se nejlíp řeší u piva, jako třeba nás, sport, auta, fotbal atd... Já si myslím, že si to zaslouží chvíli vypnout a ty chvíle si užít. Má to také další výhodu a to že když budeš chtít jít někam ty, tak by to také neměl být problém. Ten můj má ale teď už dýl smůlu, že bydlíme dost daleko od všech našich přátel a tak místo aby šel do hospody, tak si dá pár piv doma, ale myslím, že mu to chybí a popravdě mě také. Byl potom takový uvolněnější a mohl se vypovídat i někomu jinému než mě a vyčistit si hlavu. Sice je se svými nejlepšími kamarády v kontaktu ale řešit něco po telefonu je rozdíl než jít "relaxovat" do hospody.

zo_ja
12. dub 2015

Jako že je celou sobotu pryč? Nebo večery? S nějakou stálou partou? Zbytek víkendu funguje? Ty máš taky někdy takhle volno?

U nás příležitostně: když přijede pánská návštěva, tak si spolu vyrazí, asi tak jednou za rok v průměru.

Ale Ty píšeš, že jste tři měsíce po velké změně... tak jestli na něj něco nedoléhá.. jako řešit to hospodou není ideál, aby nezačal pít, taky mi přijde podstatný, jestli chodí sám nebo s kamarádama.
A jestli celou neděli prospí, tak vlastně zabije celý víkend... každej... To s váma nechce být? Nevím, jak máš velký děti, ale celkem je to jedno, normální je, že tátové s nima chtějí být a něco dělat, jít na kolo, do bazénu, do lesa, něco prostě... hrát piškvorky, číst knížku.. cokoli. Přece jste rodina. On bude chodit do práce a do hospody a Ty se budeš start o vše ostatní?
Nenechávala bych to moc rozjet, aby si nezvykl, že takhle to tu bude chodit.

smardik
12. dub 2015

manžel tak 1x za 2měsíce? Manžel se vrací domů, ta je rád že je doma s námi, trošku si užije. Nicméně měli jsme dohodu 1x týdně, že si zajde někde on, 1x týdně já ale nějak to nedodržuje ani jeden z nás. ale nějak strašně mi to u vás nepřijde a řekal bych náročná jsi,pokud se fakt nevrací na šrot, má právo jít za kamarády, vypadnout

naši jsou spolu 30 let manželé, tatka asi tak 5 let chodí každé pondělí do hospody - patří známému, sejde se parta kamarádů - jak kdy 3-10, pokecají, dají si třeba 2 pivka a je to, slaví tam třeba i narozeniny - někdo donese guláš ,někdo něco sladkého a je to. ale není to, že musí, když jsme byli nemocní, mamce nebylo dobře tak samozřejmě nešel a byl doma, nikdy jsem v tom jako dcera problém neviděla a vím že mamka taky ne, že má aspon večer pro sebe-sedne si s knížkou, dá skleničku vína a má klid

fidlin
12. dub 2015

Jsem na tom stejně v tom,že mám dvě ještě moc malinké děti a pokud by mi manžel každou sobotu šel do hospody,ok,ale že proleží celou neděli, to by bylo se sobotníma pařbama utrum,pěkně věnovat se dětem,někam společně s dětma něco prožít. Podle mě náročná nejste,nejde totiž o tu hospodu,ale den po té.chápu a nenechala bych to zajet ještě více do zvyku,než to už je 🙂

alen_ka
13. dub 2015

@misulkamisa jen tak pro pobavení jsem si vzpomněla na jeden vtípek ze Simpsonů 🙂
Marge: Homere, slíbil jsi mi, že budeš chodit do hospody jenom 6x týdně
Homer: ale Marge....nikdo není dokonalý....

brokovich
27. dub 2015

No můj chodí tak nahodile. Po volejbale, když se narodí kámošovi děcko, když je nějakej sport. zápas, tak jdou s kámošema atd. Ale kdyby chodil pravidelně o víkendu, byť i jednou týdně, tak by mi to vadilo, že se tomu musím přizpůsobovat. Takhle jde třeba 2-3x týdně. Ale kdyby každá sobota byla zabitá, tak bych asi happy nebyla.

mishell56
4. kvě 2015

Můj přítel nechodí skoro vůbec, prý ho to tam nebaví (nikoho tu ještě nezná) takže když jde na pivko tak jdeme spolu když je pěkně a sedneme si na zahrádku, ale z bývalých vztahů mám zkušenost takovou, že pokud jde jen jednou za týden, dá i dvě, tři pivka a jde domů tak je to v pohodě, můj ex chodil každý den aspoň na dvě, hádali jme se kvůli tomu, pak jsme se domluvily že to omezí, že bude chodit jen o víkendu a ve státem uznané svátky a dopadlo to tak že chodil tajně pořád denně...buď ráda, že chodí jen jednou a jestli ti vadí že vždy je to sobota, zkus se s ním domluvit že jednou to bude sobota a jednou třeba pátek 🙂

maudn
4. kvě 2015

nechodí vůbec, chodil za svobodna vždy v pátek ,jak se on i kamarádi oženili,tak už pomáhali s dětma a nikdo neměl čas ani zájem.

rainbow_x
4. kvě 2015

tak jednou za 14 dni 🙂

lusinek12
4. kvě 2015

@misulkamisa: Ahojky jestli mohu take neco rici k tomu to tematu tak tohle bych asi nejak neresila bud rada ze chodi jen o vykendu ja mam cely tyden chlapa v praci a rovnou si jde do hospody a chodi mi domu az pozde domu a to se od kamaradu dozvidam ze byl napitej o vykendu chodi taky do prace i o svatkach ja si ho vuubec neuziju a moc me to mrzi ale nwm jak to mam resit uz jsme to resily spolecna hodne krat a jeho odpoved vzdy byla ze ja jsem mu prednejsi ale on se podle toho vubec nechova vice casu travi s kamarady v hospode a ja ho posledni dobou vubec nevidam a tohle mi dela od te doby co jsem tehotna uz jsme z toho zoufala a newim co delat....:( Rikam si jestli to mam nechat byt a jestli mu casem dojde ze mi chybi a ze spolu netravime cas a nebo si snim znovu o tom promluvit je to tezky... :(

celaskon87
4. kvě 2015

Ahoj, můj manžel chodí s kamarády do hospody 1x za měsíc nebo za dva měsíce. Nijak jej neomezuju, chce trávit čas se mnou a s naším synem. Teď už nekojím a večer si tak 3x do týdne dáme každý dvě deci vína. Občasnou výpravu na pivo bych tolerovala, ale aby bylo pravidlo sobota večer rovná se hospoda, to bych nesnesla...

glimmer
12. zář 2023

bohužel nikdy ... byla bych ráda kdyby alespoň jednou týdně "vypadl" ... 🙂