Muž mi nechce při sexu stimulovat konečník prstem. Je to tak neobvyklá praktika, že mi ji nemůže poskytnout?

20. dub 2024

Ahoj,

byla jsem z minulého vztahu zvyklá, že mi partner dráždil při orálním sexu nebo styku konečník .
Bohužel můj současný partner se k tomu nemá, i když jsem ho o to žádala. Vypadá to, že se nedočkám. Nechce mi to dělat ani prstem, ani pomůckou. Bývalý s tím přišel sám od sebe, používal prst nebo didlo a bylo to přirozené, bez studu. Asi už takové vzrušení nikdy nezažiju a pořád na to vzpomínám.
Je to prosím tak neobvyklá praktika, že mi ji nemůže poskytnout? Nechápu, proč nechce

Prosím anonymně nebo smazat.

sorboni30
20. dub 2024

🙄🙈 je to divné, no...

lencaa11
20. dub 2024

Každý na určitě sexuální věci není co vám dělal ex a byl stim v pohodě neznamená že je na tom stejně vas přítel zřejmě mu to nic neříká tak bych to sním probrala a uvidíte pokud ani tak nic tak se nedá nic dělat najít si jine vzrušení

titina12
20. dub 2024

Není to divný.. vůbec ten komentář paní ani nevím kdo ignoruj. Bohužel tohle je na intimní konverzaci s partnerem ze to máš ráda a zda by byl ochotný. Pokud ne budeš muset najít nějaký jiný způsob a nebo nějakou jinou stimulující oblast.

autor
20. dub 2024

Vím, že ho nemůžu nutit, ale je mi to strašně líto. Kdybych to nikdy nepoznala, tak mi to nechybí. Bývalý s tím přišel sám, nikdy jsme o tom nemluvili, bylo to přirozené. Teď mám pocit, že se muži asi hnusím, když ho to neláká. Ach jo, když si vzpomenu, jaké to dříve bylo, jak to zesílilo orgasmus při orálním sexu, měla jsem pak pocit, že jsme si emocionálně tak blízko. Chtěla bych to zažívat znovu.

tulipdona
20. dub 2024

A řekla si mu to takhle?
Za mě to není nijak divná praktika, vlastně úplně běžná. Ale komunikace je zaklad..

sahrazad1
21. dub 2024

Musíš to fakt dávat všude , trolliku ? Emimino ti nestačí ?

reeeza
21. dub 2024

Je jedno jestli to je divne nebo ne, proč to nějak škatulkovat?
Důležité je že v sexu by nikdo neměl dělat něco co mu je nepříjemné. Tvému partnerovi je evidentně nepříjemné zřejmě cokoli s análním otvorem, takže je třeba to tolerovat. To je prostě fakt.
On určitě taky na tobě musí tolerovat zase jiné věci.

Nutit ho určitě nee.

Nebo se dráždi sama, já si tam ted zezadu dosáhnu 😁