Partner se mnou nespí. Co dělám špatně?

30. kvě 2023

Ahoj, je to citlivé téma, tak proto anonymně, omlouvám se.
Prosím poradíte, co bych mohla dělat špatně? S partnerem jsme spolu 5 let, sex býval ze začátku cca 1x za týden. Později 1x za 1-3 měsíce. Máme ročního syna a po porodu je cca 1x za 3-6 měsíců. Řešila jsem to už kdysi u jiného partnera, taky sex vymizel. Naopak když jsem měla několikaměsíční známost, sex byl super, několikrát denně i týdně, cítila jsem, že mě ten muž opravdu chtěl.
Aktuální partner (otec dítěte) je z práce unavený, řešíme klasické problémy, někdy vypěním kvůli úklidu a pomoci doma, že je toho na mě moc. Taky si partner stěžuje, že mu říkám, co má dělat…klasické partnerské občasné hádky. Po porodu vypadám stále stejně, nepřibrala jsem, cvičím, upravuji se, myslím, že ve vzhledu problém není. Aktivitu k sexu nevyvíjím často, protože každé odmítnutí bolí. Partner usíná u televize, ani si nepamatuji, kdy si se mnou šel naposledy lehnout. Přemýšlím, čím partnery odrazuji, že sex vymizí… Promluvit si o tom nejde, partner nerad věci rozebírá.
Prosím jak je to u vás? Kdy máte sex? Jak k tomu “dojde”? Jak partnera “svedete” nebo on vás? Musí u vás být vše super, aby k něčemu došlo nebo to jde i přes občasné hádky?
Děkuji za každý tip.

l_
1. čer 2023

@sorboni30 ty jo, nechapu zes to dovolila.. to uz zni jak znasilneni 😳
Ex se zacal choval podobne a rychle jsem to utnula, tohle chovani.. a to zacal 'jen' tim, ze prisel a chtel hned..

sorboni30
1. čer 2023

@l_ tak trvalo to pár sekund tak jsem to vždy pretrpela.. ono šlo spíš o to, že když nebyla žádná předehra a já nebyla "nachystané", prostě to bylo nepříjemné..a ex byl ještě více obdařen tak to prostě bolelo. Chtěla jsem plnit manželské povinnosti, říkala jsem si, že se to snad zlepší.. jenže pak začala váznout i komunikace, já měla ten blok a pak už se nedalo vůbec nic. Teď s mým mužem je to úplně jiný.. ať na mě sáhne kdykoli kdekoli, jsem z něho stále vedle a přitahuje mě snad čím dál víc. Jen mě mrzi, že na sebe nemáme už tolik času jako dřív. Zas si říkám, že malá roste.. přijdou dny kdy bude moct spát na noc taky u babičky jako její starší bratři a my si s mužem zajdem někam na večeři, uděláme si randicko, pak se potulime a budeme nabití jeden druhého. Jinak usiname každý večer jeden druhému v objetí. Náš rituál..♥️

l_
2. čer 2023

@sorboni30 to je jedno ze par sekund.. proste je to hrozny...

jerrabina
3. čer 2023

Tak se ho na ferovku zeptej, jestli si promluvite, nebo si máš radši najít milence 😉 úplně v klidu, uvidíš, co se stane 😄😇😁
Protože jak se do lesa volá, až se ucho utrhne 😁😁😁

pajii25
4. čer 2023

My máme doma momentálně krizi, ale i tak 1-2 týdne spolu spíme.

Jinak tak 4x týdně, máme tři děti a do Vánoc spal nejmladší s náma v ložnici ..... Ale mi máme sex většinou v obýváku nebo v relax místnosti u krbu ( hlavně v zimě ) . Nás třeba baví u předehry koukat na péčko

Je potřeba komunikace.

autor
4. čer 2023

@jerrabina Zavedla jsem na to řeč. Prý si mám na to někoho najít, nemá s tím problém. Tam asi tak 🤷🏼‍♀️ Teď si jen musím rozvzpomenout, kde se hledaní chlapi po takové době 😁 Navíc doma z rodičovské, to na koketování na baru nevypadá 😏

l_
5. čer 2023

'zavedla jsem na to rec'.. jakoze jsi jen rekla.ze sex nebo milenec? Nebo jste normalne resili, ze bys potrebovala vic, zda je nejaka cesta, zda by chtel neco zkusit atd?

trdelnik234
Autor odpověď smazal
Zobraz
hronova1
5. čer 2023

Nevím, nikdy bych mu neřekla, že buď sex nebo milenec. Bavíme se spolu o tom otevřeně, ví, že mi to chybí a občas si z toho děláme i legraci. Řešíme to rok a musim říct, že se dostáváme na lepší skóre, ale porad to není pro mě uspokojivé. Přeci jen už jednou spolu jsme a milujeme se, má mnoho jiných předností a jsem za to šťastná. Zkus s ním o tom mluvit, v klidu si promluvte, četla jsem i tom, ze je fajn si nastavit den, kdy se budete věnovat sami sobě.. každopádně milence nehledej, dej tomu ještě čas, pokud je tohle váš jediný problém
Souhlasím s trdelníkem