Fotograf, Hradec Králové a okolí. Doporučte

Ahojky, za 14 dní máme křtiny a hledám nějakého šikovného a né zrovna předraženého fotografa...můžete mi někoho doporučit?Děkuji.
sijen
12. lis 2008
Nevim za kolik by to vyfotil, ale fotil nám svatbu (Jan Jelínek).
Je z HK, fotí pro HK deník. nás to stálo na celý den 4.000,- kč od rána do pěti odpoledne.
zdenicka
12. lis 2008
Já můžu doporučit taky jednoho.je to pan Smiridov.číslo v IP.Fotil nám svadbu a i malou.My měli 60 fotek za 4.200 plus album a fotky upravené i neupravená na cd. A je fakt super.
natalien
12. lis 2008
Ahojky, já můžu taky doporučit "našeho" fotografa, také nám fotil svatbu, vítání občánků a ještě každoročně (letos podruhé) nám bude fotit malou s vánoční tématikou. Jen je z Náchoda (cca 40km), jestli chceš, můžu kontakt hodit do IP.
lenkabu
21. čer 2009
Pan Strouhal,pár fotek mám v albu,kontakt kdyžtak přes IP.
nohanka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bassatorka
25. srp 2012
Aktualizuji dotaz 🙂 Nevíte o nějakém dobrém fotografovi, který fotí děti a rodinné foto z okolí HK. Díky
kamilka007
27. únor 2013
Vím o výborném fotografovi - na nás si před dvěma lety dělal book, protože je to kamarád mého muže, ale od té doby se tady dost proslavil, dostal i zakázku pro EU, fotí pro noviny apod., ale nejkrásnější má stejně děti a rodinky nebo svatby. Honza Ježdík, není přímo hradeckej, ale dojede za vámi rád. I ceny má super. Přikládám i dvě jeho-naše fotky z léta 2012. A vlastně i moje profilovka je od něj 🙂
tomas63
3. kvě 2014
ahoj,
zkuste pmphotography z Hradce Králové, mají výborný přístup a dobré ceny. Na stránkách mají i ceník, takže můžete rovnou porovnat s ostatními.
olasek
3. kvě 2014
Můžu doporučit dvě šikovné fotografky, které nám dělaly fotky, obě jsou přímo z HK: Markéta Pleskotová http://marketapleskotova.cz/kontakt , Petra Sychrová http://foto-hradec-kralove.cz/. Obě dělají jak ateliérové fotky tak i exteriéry. Petra dělá finančně výhodnější foto balíčky.
anitram18
3. kvě 2014
Taky doporucuju Marketu Pleskotovou... 🙂
milada2
3. kvě 2014
Taky doporucuju Marketu Pleskotovou. Dela krasny fotky, foceni s ni je pohodovy, prijemny, prirozeny, umi vystihnout okamzik a skvele to umi s detmi 😉

Začni psát odpověď...

Odešli