Kde udělat svatbu v Praze i s ubytováním?

veri25
12. led 2013

Ahoj holky,
s přítelem plánujeme svatbu, sice ji chceme až v srpnu nebo v září, takže ještě času dost, ale ráda si to omrkávám všechno radši dopředu.
Přítel je ze slovenska, já taky nejsem z prahy, takže spoustu kamarádů a rodiny není z prahy, ale svatbu chceme v praze, nebo v okolí prahy...no a tady je právě ten problém, chtěly bysme to na jednom místě i s ubytováním...obřad bysme chtěli v praze a pak se přemístit na místo nejlépe nějaký penzion kde bude hostina,party a ubytování pro část svatebčanů.
Tak se vás chci zeptat jeslti nemáte nějaké tipy na nějaká místa,kde by se to mohlo uskutečnit nebo nějaké webové stránky, a taky aby to bylo za rozumné peníze.
Díky moc za všechny tipy a rady.
Mějte se.papa

veri25
autor
12. led 2013

a kde by bylo možné si třeba pronajmout i s kuchyní...díky

karminka
12. led 2013

co hodit dotaz spíše na beremese než na modrého koníka?

veri25
autor
12. led 2013

@karminka díky za radu, bohužel neznám tyhle servery a zatím se moc nehledala, takže asi proto! napadlo mě to, protože se tady řeší všechno, tak asi proto 🙂

karminka
12. led 2013

@veri25 - to ano,ale toto je spíše server zaměřený na děti, beremese na svatby, modrá střecha na bydlení

jarcatko
12. led 2013

@veri25 zkus www hotel-vsetice cz my tam měli svatbu a byli jsme nadmíru spokojení se vším... záleží teda taky na tom, kolik chcete lidí a tak, jestli by se vám to vešlo, ale ten hotel je úžasný, asi 40 km od Prahy směrem na jih, v krásném prostředí a všichni velmi milí, vstřícní a ochotní 😉 mrkni na beremese do mého fotoblogu na fotky ze svatby 😉

veri25
autor
12. led 2013

@karminka omlouvám se teda za to, že jsem to aspon chtěla zkusit

romcovaklarka
12. led 2013

@veri25 To se nemusíš omlouvat, však ti nikdo uši netrhá, @karminka se ti jen snažila poradit, kde by ses asi lépe dobrala informací ohledně svateb 😉 Jinak jsem ti poslala IP.

veri25
autor
12. led 2013

@romcovaklarka ale já vím, že mi jen chtěla poradit, však já se nezlobím ani nerozčiluju 🙂

veri25
autor
12. led 2013

@romcovaklarka a díky za tip

skorepka
12. led 2013

kdyz preskocis na beremese.cz tak jednak tam tvuj dotaz patri a jednak tam urcite najdes hodne inspirace na vse. 😉