Kde uspořádat oslavu narozenin v Praze?

kebulka
10. srp 2009

Ahoj,

hledám po Praze místo, kde uspořádat narozeninovou oslavu pro Marťu ke třetím narozeninám. Bude nás cca 20-25 dospělých a cca 15 dětí od 0 do 10 let. Nemáte nějaký tip na matřské centrum apod.?
Uvažovala jsem o Človíčkově na Budějárně, ale cena 225 Kč za dítě mi přijde docela dost. Navíc jako občerstvení pro děti nabízejí brambůrky, popcorn apod. ☹
Potřebujeme vpodstatě hernu, kam si budeme moci přinést, co budeme chtít a případně nám budou schopni třeba na hodinu připravit nějaký program pro děti.

Děkuju moc za tipy, klidně do pošty.

bramburka
11. srp 2009

taky by mě zajímalo...měme narozky v listopadu....

niki2
13. srp 2009

Ahoj,
co ja vim, tak delaji oslavy v KFC, Mc Donald´s, Clovickove, Zlutych laznich, Beckilandu...
Zkus se zeptat v nejakem MC na pronajem, treba by to slo.

mobina
14. srp 2009

Napadla mě Kika v Letňanech. Mají tam prostor pro oslavu, parádní místnost s přebalováky a kojící křeslo. Hned vedle je dětský koutek, záchod pro děti, jídelna s hotovkama...

bramburka
24. srp 2009

Jojo, to je i v Kika Průhonice, to je fakt.

kebulka
autor
27. srp 2009

Tak jsem kontaktovala Človíčkov a vyrazili mi dech. Abychom jej měli pro sebe (bavíme se o Budějovické), museli bychom za pronájem od 15.00 do 18.30 zaplatit 5000 Kč! A není v tom vůbec nic kromě toho, že už tam nepustí další hosty ... Hledám dál. Do Mc se mi opravdu nechce, je to dost v rozporu s tím, jak žijeme a co jíme. Marťa by si tam mohl dát tak neperlivou vodu a to by ho oslava asi malinko zklamala 😉
A Kika mi přijde strašně z ruky, znamená to jet autem ☹

Teď jsem našla tyhle stránky http://www.peknyden.cz/katalog/detail/materska-...
Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuju!

kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kebulka
autor
8. říj 2009

Tak jsme našli - www.mcbalonek.cz. Už tam máme rezervaci na příští sobotu 17.10. Dám vědět, jak jsme dopadli 🙂

hhelena
9. říj 2009

Ahoj, na oslavy Vám mohu nabídnout náš DDM Stodůlky Chlupova 1800, Praha 5 metro LUKA www.pohadkaaskolicka.webnode.cz či www.mddm13.cz. Máme zde k pronajmutí místnost se stoly kobercem a hračkami. K dispozici je i několik talířků, hrníčků a lžiček. Cena je 250 Kč za první hodina a každá další 100,-kč. Lze jak v týdnu tak i o víkendu. Občerstvení bohužel nenabízíme, ale zase si můžete donést co sami chcete dětem dát. Přijďte se podívat. Helena

kebulka
autor
23. říj 2009

Ahoj,

tak máme za sebou oslavu v Balónku a byli jsme moc spokojeni. Děti si to užili. Je tam herna, tělocvična a ještě klouzačka v balóncích. Mohli jsme si přinést, co jsme chtěli a ještě po nás paní přišla uklidit. Můžu jen doporučit!

bertik007
24. lis 2009

Ahoj, pokud vás a vaše ratolesti čeká narozeninová oslava, měl bych pro vás návrh. Co takhle uspořádat oslavu s občerstvením a narozeninovým dortem, bez jakýchkoli příprav a starostí a ještě na ní mít šaška Břéťu s programem, spoustou balónků a zábavy?? Jukněte na www.oslavysbretou.cz

Přijedeme kamkoli a kdykoli 😉

vikca
22. zář 2011

Ahoj,
Mám dceru bude jí v tom to roce 11 let,chci pro ní udělat oslavu v KFC. Dcera by si přála aby tam byla diskotéka,měli byli sme na tu oslavu soukrome místo,aby tam byli takoví hry ktere pro ty jedenáctilete děti byli SUPER,a chtěla by tam pozvat nějak 20 dětííí,protože sme v minulem roce neslavili tak sme se rozhodli udělat Mega oslavu.
Nemohli by ste mi poradit kde takové místo najít???? Děkuji 🙂

mamkamarketa
19. črc 2012

Rad bych obnovila diskuzi 😉
Poradte kde v praze usporadat detskou oslavu? Dort chceme svuj, coz byva problem 😒 budou to temer vsechno kluci 4-6 let. Dekuju za tipy

adelkav
19. črc 2012

Ahoj, co takhle kroužky na Vltave? www.krouzkynavltave.cz

mamkamarketa
19. črc 2012

@adelkavdiky za tim,ale dort pecou oni. my bychom chteli svuj
ale to jejich menu se mi libi,to bych si predstavovala

mamkamarketa
19. črc 2012

jete bych rada misto,kde personal mluvi alespon castecne anglicky (temer vsichni hoste budou anglicky mluvici lide)

anebo da se jenom pronajmout nekde prostor? nevite?

ivanak91
29. črc 2012

buduslavit 12naroyeninio a nevm kde v praye

carodejnice
6. pro 2012

Krásné narozeniny pro děti jsou taky na http://www.rkulitka.cz/19-aktuality

levata
3. led 2013

nemáte někdo nějaký další tip? děkuji

evaviki
3. led 2013

Co tak koalakafe.cz? Ale neda sa tam priniest vkastne jedlo.. Bola som tam na jednej oslave a deti sa super vyblbli..

levata
4. led 2013

@evaviki no to máme kousek, ale ještě jsme tam nebyli, mrknu na to, dííky

levata
4. led 2013

@evaviki uf to jsou tedy ceny ☹ to je bohužel nad naše finanční možnosti ☹ tak zkusím hledat dál ...

evaviki
4. led 2013

@levata ☹ na ceny som nekoukala.. ja taketo oslavy nemam moc rada, resp. neorganizuju je 😀

levata
4. led 2013

@evaviki já ty klasické taky ne, ale máme moc malý byt a chtěla bych aby přišli vojtíkovy kamrádi, takže potřebujeme nějakou místnost a nejlépe i nějaké hračky, jídlo a ostatní si klidně zajistím sama 🙂

evaviki
4. led 2013

@levata a nejake matersky centrum v okoli nemas? napr. pri Flore je myslim palecek, tam su v herni aj stoly, mozno by to slo pronajmout..

zveme
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocinela1208
6. kvě 2013

Super tipy na příště, jen tak dále. My budeme letos slavit v Kavárně Maluj kavarna-maluj.cz/oslavy. Místo tak pro 25 lidí, prostor pro vlastní potřebu na 4 hodiny a chtějí za to útratu 2500 a je jedno, jestli si to tam protvoříte, propijete nebo prostě zacálujete nájem. Dort si můžete donýst. My jdeme do otisků na hrnečky pro malý a malování na keramiku pro větší děti, už jem to tam jednou dělala, když byl malej menší a je to fajn. Takže minimální útratu protvoříme a občerstvení si donesu sama. Ideální kombinace.

jatatka
20. kvě 2013

Hezké oslavy narozenin dětí jsou v Kroužkách na Vltavě. Na jedné jsem byla s dcerou a byla to super zábava i s animátorem.

myslenkaterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaviki
1. lis 2013

pridavam tip na kafekakao.. chystam se tam napsat ohledne oslavy, tak uvidim, jestli maji normalni ceny, nebo zase neco sileneho jak je koala kafe a pod..