• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde v Praze oslavit narozeniny své a 2 leté dcery?

18. ledna 2013 
Jak je napsáno v názvu, hledám osvědčenou restauraci s možností parkování či kavárnu, kde bychom mohly oslavit společné narozeniny. Představa by byla taková, aby byli k dispozici i alkoholické nápoje přiměřené ceny, bez jídelního lístku se obejdeme, stačí něco k zakousnutí a měl by to být oddělený prostor, bude tam řádit zhruba 7 dětí. Moc děkuji za tipy. :wink:
1. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jindri, co třeba Aquapalace Praha? Myslím si že se bude zamlouvat všem a vyřádíte se, odpočinetee si a je tam i možnnost jídla. Přeji krásné naarozeniny - mrňousek má vstup zdarma :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
my mame oblibenou na metru stodulky pizzerii majak, je tam velky krasny detsky koutek, je to samostatna mistnost s hrackama, skluzavkou atd., s kamarady si bereme stul kousek od vstupu do koutku..jinak tam mmch dobre vari...mozna by vam koutek i udzavreli pro "uzavrenou" spolecnost...ale urco to chce videt :wink:
1. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Mlsnazirafa
To je naše oblíbená kavárna-palačinkárna :slight_smile: Mají supr dětský koutek a příjemnou obsluhu...

20. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
obnovuji diskuzi, taktéž bych potřebovala najít nějaké takové místo pro oslavu 2. narozenin nejlépe s dětským koutkem v Praze :slight_smile: děkuji
6. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co třeba tady? :wink:
krouzkynavltave tečka cz

v létě se dá i tady: www slunicka tečka org :slight_smile:
7. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim jak moc je tvoje dcera spolecenska, ale ta nase byla stydliva a trochu vykulena i s oslavy na chate, kde byli oboje prarodice a sestra s dvouma klukama. Takze ja jsme pro oslavu doma u tehle prtat:slight_smile:.
7. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím :slight_smile: pokud jste z prahy tak zkuste mrknout tady: hhttp narozeninynaprani, dělají to v prostorech co nejblíže bydlišti :slight_smile:
25. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narozeniny můžete oslavit u nás ...... podívejte se na naše stránky. Fotogalerie oslav a narozenin ....
18. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládej své kontakty”
Tvůj příspěvek