Nápad na dárek pro 16letého bratra?

nikkossek
18. srp 2019

Holky v říjnu má můj bratr 16 a mě vůbec nenapadá co mu koupit za dárek. Miluje svůj telefon,fotbal ,playstation , ale taky vím , že má rád tetování nebo ,že by chtěl. Jenže nevím co by na to řekla máma právě 😀 nějaký nápady na dárek? Přece jen je to pubertak ,který je celý den zalezlej ve svém pokoji

denca033
18. srp 2019

@nikkossek resila jsem penězma do obálky ať si koupí něco sám. Co taky kupovat pubertakovi že?

pipi_puncocha
18. srp 2019

Jak to má s oblečením? Já jsem koupila bratrancovi (14let) poukaz do H&M a byl moc rád, sám si tam věci kupuje. Nebo nabitou kartičku do Cinestaru nebo třeba poukaz na nějakou únikovou hru/paintball/motokáry, pokud má kamarády se kterými by mohl jít.

zelenaesmolda
18. srp 2019

@nikkossek
tetovani mu neudelaji driv nez v 18 ne?

pipi_puncocha
18. srp 2019

@zelenaesmolda jj, leda se souhlasem rodičů, do toho bych se jako do dárku radši nepouštěla. 😬

nikkossek
autor
18. srp 2019

Nakupování oblečení ho vůbec nebere , kino má daleko a kamaráda se kterým tráví nejvíc času má jednoho. Právě je to složitý. Peníze utratí za cigarety takže ty mu dávat nebudu

zmrzlinka
18. srp 2019

Co nějaká únikova hra....může vzít kamarády m

zelenaesmolda
18. srp 2019

@nikkossek
co nejaky kvalitni parfem?kluci v tomhle veku jsou casto smradosi :D

haa
18. srp 2019

Vstupenky na fotbal?

babanci
19. srp 2019

Pošli ho do Jump arény. Můžeš tam koupit předplacenou kartu. Já to kupuji svojí 14 leté vnučce a vždycky vyleze zpocená, ale šťastná. 😀

kittyy17
19. srp 2019

Zjistí si, co dostane od rodičů, případně co by je napadlo...

iulia
19. srp 2019

Já bych se ho nejdřív zeptala, co by si přál. Asi v tomto věku ocení peníze. A pokud má rád překvapení, tak bych nebála zvolit nějaký zážitek - hurricane arena, skákácí boty, lanové centra apod.

nikkossek
autor
19. srp 2019

Holky přemýšlím že bych mu spíš třeba udělala balíček věci co má rád. Nakoupila mu i nějaký věci na sebe (on nemá vkus) a samozřejmě trenky a ponožky těch není nikdy dost. A ještě by mě zajímalo co koupit svému 12 letým taky má v říjnu ale tomu spíš dám peníze protože on peníze miluje 😀

prejeta_zaba
19. srp 2019

Něco k počítači - podsvícenou herní klávesnici nebo myš, repráky, sluchátka - ale zjistit, co by se mu fakt hodilo, ne že se mu na to bude prášit. Jestli na to trochu je, tak klidně i takové ty praktické kutilské věci (můj podobné starý brácha si přál sadu šroubováků a nějakých udělátek). Nebo je dobrý tip i ten zážitek, přinejhorším půjdeš s ním i ty - laser game, exit game, lezecké centrum, aquapark...nebo permanentka do posilovny, na bazén, do nějakého sport centra.

babanci
19. srp 2019

@prejeta_zaba Laser game, to je super nápad. To jsem zapomněla.

lenkanovosadova20
27. únor 2020

Zdravím,
Mam pro vas skvely napad, co mu usporadat nejaku oslavu a objednat firmu vrontheroad. Zabyva se virtualni zabavou coz musi byt pro takoveho kluka skvelym darkem!🙂