Tipy co na sebe na focení

leneee
7. dub 2018

Maminky,prihodte tip co obleknout na jarni foceni,abychom ladili syn, dcera a rodice? Bila trika a ladeni do dzinova uz jsme meli. Jednotne barvy taky, takove ty rodinne oblecky z ali mi nic nerikaji... predstavuji si neco elegantniho,ale mene tradicniho, svetle barvy...

kompleta
7. dub 2018

proužky vypadají super, bílé košile a různé vestičky, nosí i chlupatky, tylové sukně a tílka...

leneee
autor
7. dub 2018

@kompleta dekuji, a nemate prosim i nejaky obrazek jak to vypada v realu?

zlorenka
7. dub 2018

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn... ?🙂

nebo tata+syn stejna kosile, mamka+dcera stejne saty?🙂

zlorenka
7. dub 2018

tohle je hezky treba 🙂 i pozou https://i.pinimg.com/564x/a5/8d/d3/a58dd312ca77...

kamino
7. dub 2018

Hlavně žádné velké nápisy 🙂 a nemám ráda, např hodně syté, až neonové barvy - odráží se do obličejů a retuš je náročnější. @zlorenka dala pěkné tipy, super.

kamino
7. dub 2018

https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=family ...[]=family%7Ctyped&term_meta[]=photo%7Ctyped&term_meta[]=spring%7Ctyped

ok2uds
8. dub 2018

Osobně se mi nelíbí naaranžovaní lidé a už vůbec ne děti, na kterých je vidět, že se v oblečení ani v těch pózách necítí dobře a tudíž se smějí jen zuby, ale oči jsou tak nějak bez jiskry. A v neposlední řadě se mi zdá, že už i ta móda atrap je jaksi dávno pasé. V přirozenosti je krása, sladěné oblečení tón v tónu a čisté bílé pozadí, ale hlavně nenutit nikomu z fotografovaných vyumělkovaný výraz..

zlorenka
8. dub 2018

@ok2uds absolutni souhlas, nejhezci jsou ty uplne prirozeny jen "zadokumentovany" prochazky 🙂 ale pokud byli fotit uz vickrat, tak by to treba meli na jedno brdo, tak jsem se drzela zadani 🙂

ok2uds
8. dub 2018

@zlorenka
Ano, prohlédla jsem si, máte povedené fotografie a líbí se mi v jakém jsou stylu...Hezký den přeji a hodně spokojených zákazníků...🙂 ok2uds

snahnah
8. dub 2018

Co třeba pin up, rockabilly nebo vintage styl?
https://www.unmomentdepose.fr/photographe-nante...
Jestli jednou dokopu chlapa k focení, nafasuje se synem ke košili sladěné kšandy a motýlka a já budu mít důvod pořídit nové šaty 🙂
Pro inspiraci, jedna rychlovka výtahovka 😀

leneee
autor
8. dub 2018

@zlorenka dekuji,to je presne onco 🙂

leneee
autor
8. dub 2018

Diky vsem za tipy. Samozrejme nejlepsi jsou momentky,ale nekdy je potreba udelat i takovou tu “reprezentativni” fotku pro babicky treba do kalendare nebo tak. A jak deti rostou,tak uz zacinaji dochazet napady,jak to treba pojmout netradicneji. Preci jen takove to sladeni vsichni tricka v bile/cerne/jine barve uz je trochu pase bych rekla a ja ted nemam moc casu patrat po inspiracich 🙂

fifina86
8. dub 2018

@leneee mame reprezentativni fotky bez nejake vyrazneho sladeni a pozovani. Proste jste sli s fotografem na prochazku ;)

leneee
autor
8. dub 2018

@snahnah taky fajn tip-diky

leneee
autor
8. dub 2018

@fifina86 ano,tak se to da taky,ale preci jen nepotrebuju mit na fotce dite normalne v teplakach/leginach a chlapa v dzinach jak by se na prochazku vypravil 🙂 normalne si je vyfotim obstojne sama 😉 jde mi o ten styling,ne prostredi,pozy atd.

fifina86
8. dub 2018

@leneee tak deti teplaky nemely,ale mely svoje obleceni na “lepsi” saty/kratasy a tricko s limeckem 😉 Ale neoblekala jsem jim nic specialniho,chtela jsem fotky nas,mame vlastne mame takove “prirozeneho” fotografa.
Btw. muj manzel foti moc pekne,ale ale nase rodinne fotky nezvladne,nebyl by na nich 😂

leneee
autor
8. dub 2018

@fifina86 je mi jasne jake fotky mate na mysli-proto pisu,ze mne jde v tomto pripade trochu o neco jineho nez foto momentu “jen tak my vsichni” - potrebuji dotahnout spis styling/jine obleceni nez nas nasi blizci bezne vidaji, preci jen treba na navstevu take jedeme “v lepsim”,navic dcera nosi saty rada kdykoli a kamkoli, ma jich kupu, ale ja sebe ani syna k ni vetsinou neladim,tak proto hledam inspiraci na tu sladenost... ale i tak diky za tip.

moodie
30. dub 2018

Viděla jsem fotky kamarádky a ty se stylizovali do nějaké doby, teď nevím přesně 30. léta nebo tak nějak, a bylo to super 🙂

mandala
30. dub 2018

Osobně se mě líbí - mužské pohlaví kalhoty, kšandy , košile..., ženské třeba stejné šaty, nebo sukně, doladit např. vestičkou...