Vánoční dárek pro 1,5letého klučinu. Máte tip na vzdělávací?

miba10
9. lis 2020

Ahoj holky,vím,že těchto diskusi je tu více,ale našla jsem jen pro holčičky. Nemáte některá tip na dárek nebo dárky pro 1,5leteho klučinu? Nejlépe takové ty vzdělávací. Nemám moc v lásce plyšáky nebo takové ty zbytecnosti. Má hodně hraček po sestřičce,ale chtěli bychom mu něco pod stromeček dát. Děkuji za tipy

g_m
9. lis 2020

Duplo? Dřevěnou vláčkodráhu?

olga_
9. lis 2020

Viz výše, tatra, auta Bruder (kupovali jsme loni 1,5 letému synovi sanitku a úspěch veliký), jakékoli z montessori hraček - tam to bude splňovat i kritérium vzdělávací.

squezy
9. lis 2020

@miba10 Zvukové hračky, u nas měl hraci stolecek velký úspěch. Nebo větší traktor nebo hasiči

areh
9. lis 2020

V roce a půl si začal syn hrát s dřevěnou vláčkodráhou. Hraje si sní i ve 3 letech

miba10
autor
9. lis 2020

@areh
@olga_
@g_m holky a můžete mi hodit obrázek nebo odkaz odkud máte prosím?

miba10
autor
9. lis 2020

@squezy nad tím už jsem také přemýšlela 🤔

bemo
9. lis 2020

Syn dostal před rokem traktor se zvířátky, který po stisknutí jede a na vlečce veze zvířátka a když zmáčkne nějaké zvířátko, tak to vydalo zvuk toho zvířátka. Byla a je to jeho velmi oblíbená hračka a každý kluk co k nám kdy přišel,tak šel hned po ní😉😉

mamikry
9. lis 2020

@miba10 Lego Duplo

areh
9. lis 2020

@miba10 máme Bino. Pak koleje z Ikei a něco z Lidlu. Všechno k sobě pasuje a jen záleží na tom, co se ti líbí.

areh
9. lis 2020

@bemo nemáte odkaz nebo název? Pokukuju po něčem pro mladšího syna. Tohle vypadá zajímavě 🙂

simonaph
9. lis 2020

My máme od roku fisher price robota - má písničky, dá se tam krátce taky něco namluvit, anebo fisher price pejsek, toho má mladší syn po starším, a taky je to hodně vděčná hračka. Klidně můžete zkusit i 2-3dílné puzzle, máme od Dino - v sadě je 3 dílné, 4 dílné, 5 a 6 dílné. Teď v necelých dvou zvládá hezky i to 6dílné. Fajn je i kreslicí magnetická tabulka. A jakékoliv houkací auto, ty zbožňuje.

bemo
12. lis 2020
miba10
autor
13. lis 2020

@areh
@mamikry
@bemo
@squezy
@olga_
@g_m holky,tak už je vyřešeno. Pořídili jsme Lego duplo,interaktivní stoleček, my 1st car park a malou Tatru. Radost máme větší než bude mi syn 😂