Vánoční dárky pro přítele. Co letos frčí?

petrajandova
11. lis 2016

Ahojky holky, chci se zeptat, co tyhle vánoce fakt frčí, ráda bych udělala přítelovi radost pod stromek, ale nějak nevíc co vybrat. Co třeba kupujete vy?

taptap82
11. lis 2016

Já kupuju iPad, ale o minulých Vánocích jsem všechny chlapy obdarovala dárkovou krabicí www.manboxeo.cz a vždy měla úspěch.

tichackova
11. lis 2016

Tekute předplatné
Uz mel vino na tri mesice - dvedeci.cz a ted jsem kupovala pivo - pivnizasilka.cz

taptap82
11. lis 2016

@tichackova Super, existuje i předplatné na ponožky, tátovi jsem kupovala před 2 lety, každé tři měsíce mu došly tři páry černých ponožek 🙂

petrajandova
autor
11. lis 2016

Tekutou radost jsem udělala minulej rok - bedna několika flašek výběrovýho piva.. ale tenhle rok by to chtělo něco trošku lepšího, přeci jen jsme spolu už celkem dlouho, ale ne zas tak dlouho abych mu kupovala Ipad :D

taptap82
11. lis 2016

@petrajandova Jasně, tak mrkni na to manboxeo. Tam nemaj jen jídlo a pití, ale i různý tématický krabice.
No my jsme spolu skoro 10 let a je to poslední drahý dárek, který mu můžu dát...pak z mateřské nevim nevim 😀

taptap82
11. lis 2016

@petrajandova Jo a ty ponožky samozřejmě můžeš najít i jiné než černé, některé firmy dělají předplatné na takové ty barevné ponožky, jestli na to přítel je.

petrajandova
autor
11. lis 2016

hmm ty ponožky vypadaj dobře :D to asi zavedu spíš u taťky.. koukala jsem i na nějakou drobnou elektroniku.. třeba sluchátka, nebo reproduktory.. tak spíš nad tim přemýšlím, to je tak cenově okolo tý 1000..

tichackova
11. lis 2016

My jsme spolu 11 let a pivo a vino mu udelaji radost vzdycky🙂 Jinak to predplatny neni o tom, ze mu koupis par lahvi beznyho piva/vina, ale treba u toho vina ti kazdej mesic prijdou dve flasky vina co vybere somelier a jeste ti o kazdym poslou povidani. Manzelovi jsem koupila na tri mesice a vsech sest vin bylo super. A to ze my jsme hodne vinovy, vino u nas mizi rychlosti blesku 😀 My prave nejsme na klasicky darky, mame radi, kdyz to ma napad, je to originalni.
Loni se mu treba libila poukazka do barbershopu - pansky holicstvi, kde mu pri prichodu nabidnou whisky nebo rum, oholej ho klasickou stetkou a britvou, zastrihnou vlasy...
Nebo nasi treba stavi barak, tak jsem jim dala rohozku. Ale zase ne obyc, ale nasla jsem starej pohled z roku 1938 ty jejich vesnice, tu jsem nechala natisknout na tu rohoz a pripsala k tomu "Vitejte u Tichych"
A treba brachovi jsem koupila krem na oblicej "charismatický muž" a jeste gin, kterej obsahuje bylinky lasky (afrodisiaka), pac vecne prohani nejaky zensky😀

taptap82
11. lis 2016

@tichackova Taky máme rádi originální dárky.
Ještě mě napadly ochutnávky whiskey na whiskoteka.cz, maj tam i koňaky a šampaňský.
Našim jsem zdigitalizovala hromadu diapozitivů, co jsme měli doma (z našeho dětství) a udělala jim z toho fotoknížky. Stejně tak jsem nechala předělat videokazety na dvd, z různých dovolených za 10 let. Jeden rok jsem našim nechala udělat patchworkovou deku s našimi fotkami, ta byla teda dražší, ale je nádherná, dělala mi jí jedna pani na Fleru. Letos mi nápady mírně docházejí, ale dostanou vstup do Tugendhat vily, ten chtějí a musí se to rezervovat měsíce dopředu. Ale není to ono, chtěla jsem jim dát balíček "12x rande", na každý měsíc něco, ale je to logisticky tak náročný, že jsem se na to vykašlala 😀
A kde jsi nechala udělat rohožku? To by se určitě líbilo našim, ty zrekonstruovali barák z 16. století, tak by se jim to tam hodilo 🙂

petrajandova
autor
14. lis 2016

Holky, vyznáte se některá trošku v elektronice pls? 🙂

petrajandova
autor
15. lis 2016

tak jsem mu nakonec vzala sluchátka, nějaký La max.. tak snad se mu budou líbit 🙂

misicka74
15. lis 2016

dvedeci.cz uz asi nefunguji jako predplatne ☹ byl by to super darek pro tatu...skoda

gorbovskikh
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamila297
17. lis 2016

Nechápu, čím se tu trápíte. S manželem si už několik let dárky nedáváme. Jaká úleva! Dárky mají pouze děti a naši rodiče. Tím jsme vypustili po vzájemné dohodě i dary pro švagry, švagrové, bratrance, sourozence. Jsou to vyhozené peníze a přece je důležitější, že se sejdeme a pochutnáme si společně na dobrotách.

petrajandova
autor
18. lis 2016

Já třeba osobně si vánoce bez dárečků pod stromečkem neumim představit 🙂

elvira
18. lis 2016

Tak my jsme vypustili dárky pro sourozence a jejich děti. Stejně to k posledku dopadalo tak, že jsme si přehazovali obálky s penězi.
Ségře většinou nějakou maličkost pořídím, ale dáváme si to při scuku u kafe, jinak se na vánoce s rodinou sejdeme a posedíme.
S manželem si dáváme jen symbolické dárky - nějaké maličkosti, které nás potěší.
Chceme, aby syn viděl, že i maminka s tatínkem byli hodní a Ježíšek jim něco nadělil.
🙂

tichackova
18. lis 2016

@misicka74 Aha, tak to to nejak zmenili. To je skoda, meli to vymakany. Ale tak zkus balikvina.cz 😉

tichackova
18. lis 2016

@taptap82 Tu rohozku jsem nechavala delat na happy foto, stala nejakych 650,- mam pocit 😉

petrajandova
autor
18. lis 2016

@tichackova a na tu rohožku ti vytisknou všechno?? jakoukoliv fotku?

tichackova
18. lis 2016

@petrajandova Jj, jakoukoliv fotku 🙂 Ale musi byt alespon v prijatelny kvalite, aby kfyz se to natiskne na takovej vetsi format, tak aby to za neco stalo

petrajandova
autor
18. lis 2016

@tichackova bych mohla našim udělat tohle k vánocům, to by byl další dárek vyřešen 🙂

astyna
18. lis 2016

ahoj, manžel má svůj vkus, a tak se ho raději vždy zeptám. Takže letos by si prý přál trekingové hole a lovecký nůž Bear cosi 😀

lucinkaxxx
18. lis 2016

Ty jo holky hackuju se. Zatim super tipy. Chlapa nemam,ale vzdycky tapam co pro tatku a brachu. ;)

petrajandova
autor
18. lis 2016

@lucinkaxxx Pro chlapy vem nějakou tu elektroniku, tím nikdy nic nezkazíš 🙂

petrajandova
autor
18. lis 2016

@lucinkaxx nebo ty ponožky mě napadly :D

pabka
18. lis 2016

@tichackova super nápady!! 👍👍👍

nuggett
18. lis 2016

Dík holky za inspiraci...ty ponožky jsou boží 😂 jako recese.. Můj jich má pořád nedostatek....já jinak planuju koupit Nintendo mini jsou tam staré hry na kterých jsme oba vyrůstali ale to je tak pro nás nerdy 😂 pak mu strašně chutnal matcha čaj byl z něho nadšený tak jsem mu udělala krabici prodávají i čokoládu puding šejkr apod. Zajímavé jsou drip IT káva....je to káva s jednorázovým sítkem primo do hrníčku..taky už mají vánoční sady a čaje t-stick royal. A pak různé vychytávky na stránkách perfektnidarky.cz---je tam třeba sada na výrobu slaniny 😂😂

meyryen
19. lis 2016

@taptap82 Nepamatujes si prosím web, ze kterého jsi předplatné na ponožky objednávala?diky

taptap82
19. lis 2016

@kamila297 nezlob se, ale nedat manželovi dárek mi přijde hrozné. Na něčem takovém bychom se nikdy nedomluvili. Jako super, že ušetříte, ale jde spíš o to ukázat tomu druhému, že jsme si dali tu práci a přemýšleli o tom, co by si ten druhý přál. O to překvapit toho druhého. Děláme to tak rádi, že si dáváme dárky i na Mikuláše, výročí a Valentýna. Máme radost z radosti toho druhého. A nedávat si dárky, abychom ušetřili peníze a náhodou se nenamáhali s výběrem, mi přijde hrozné. To už rovnou můžete zrušit i narozeniny.

taptap82
19. lis 2016

@meyryen ty jo nevím, už je to tak dva roky dozadu. Ale bylo to něco predplatne-ponozky.cz nebo tak nějak.