Vítání občánků na magistrátě, co na sebe?

stralisek
13. kvě 2015

Ahojda maminky,

mám kluka a jdeme za chvíli na vítání občánků - co na sebe? máme to na magistrátě, takže nějaký kalhoty a košile, popř.vesta?

Díky za tipy 😉

toga25
13. kvě 2015

Ono asi záleží, kolik celkem bude lidí a jaký je program. U nás třeba bylo tak 10 dětí a program takový, že přišla slečna, zarecitovala básničku a uvítal primátor města, takže nic moc 😀 Měla jsem proto tmavé rifle, společenské boty, sváteční halenku a sáčko a chlap tmavší rifle a košili 🙂
Kdyby bylo vítání ,,honosnější" klidně bych vzala i hezké šaty nebo kostýmek, ale takhle mi to přišlo zbytečný 🙂
Ale záleží, v čem se cítíš příjemně 🙂

andelka
13. kvě 2015

Já černé kalhoty,halenka, dítě dupacky.

stralisek
autor
14. kvě 2015

Tak já si vezmu něco lepšího 😀 mělo by nás být 8 dětí 😀 a prckovi ještě nevím 😀

toga25
14. kvě 2015

@stralisek Lepší společenštěji než obyč 🙂 Náš malý měl riflíky, ponožky, bodyčko a přes to košili 🙂

mandala
14. kvě 2015

My rodiče šli tak na půl společensky - rifle, košile a sako. Malej měl sváteční oblečení ještě od křtin, bílou košilku s límečkem, vestičku a bíé dupajdy. Mě osobně se mimča v rifličkách moc nelíbí. 😉

toga25
14. kvě 2015

@mandala Já jsem zase na riflíky na mimčách ujetá 😀 Malému strašně sluší, zato nesnáším cokoliv s potiskem mickey mause 😀 😀

stralisek
autor
14. kvě 2015

@mandala taky by se mi líbil v tom smokingu 😀 😀 😀 mě rifle přijdou obyč.. je to takový divný.. asi jsem jinak založená 😀

mandala
14. kvě 2015

@toga25
@stralisek Obrázkové potisky taky moc nemusím, mě se rifle na miminkách nelíbí hlavně proto, že mě přijde, že už to pak prostě není miminko 😀 a na slavnostnější příležitost mě to taky moc nesedí. Ale to je hlavně asi proto, že už jsem starší matka 😀 , před 10 lety, když byly dcerky malé byly dupačky normální, dnes se to od narození obléká do kalhot a já tomu prostě nemůžu přijít na chut. 😉

toga25
14. kvě 2015

@mandala Jo, tak je to od vkusu 🙂 Taky záleží, jaké ty riflíky jsou, malý má snad patery, co nám dali známí po větších dětech a líbily se mi na něm jen ty jedny, byly krásné tmavší, jednoduché, bez potisku a byl fešák 😀 Ale všechno oblečení je kus od kusu 🙂

stralisek
autor
14. kvě 2015

co k tomu budu ještě potřebovat? asi rodný list, co? 😀 jedeme do jiného města, tak abych sbalila vše 😀 😀 😀 😀

mandala
14. kvě 2015

@stralisek My s sebou nebrali nic, jenom dítě 😀 ,ale nevím, jak to chodí jinde. 😉

stralisek
autor
14. kvě 2015

@mandala tak snad to dítě bude taky jen stačit 😀