Vtipná osobní přání k narozeninám

bunny123
28. bře 2015

Ahoj,
chtěla bych tuto (odlehčenou) diskuzi založit pro sdílení vtipných a originálních přání k narozeninám nebo podobným rodinným sešlostem. Co přejete nebo jste slyšeli přát při osobním kontaktu, aby to nebylo jen suché "hodně zdraví a štěstí"? Moje oblíbené je "přeji hlavně štěstí, na Titaniku byli zdraví všichni", ale to nemůžu říkat pořád? 😀 Předem děkuji za vaše nápady a zkušenosti.

letalnica
29. bře 2015

Nejlepšímu kamarádovi (který si rád dá pivko) na svatební přání: "Ženich stojí u oltáře, napitý jak trám, farář praví prostě: Tohle neoddám. Nevěsta však říká: Udělej to, milostpane, neboť až on vystřízliví, nikdo ho sem nedostane." Sklidilo velký úspěch 🙂

jancafen
24. dub 2015

Podle mě je fajn, když se osobní přání přizpůsobí konkrétnímu člověkovi. Kromě těch obligátních "hodně štěstí, zdraví" přidat něco o jeho koníčkách, o tom co má rád nebo po čem touží, je to pak víc osobní a upřímnější. kamarád říká "měj se přesně tak, jak chceš a jak si zasloužíš", ale to mi přijde trochu tvrdé. 🙂

nella321
11. srp 2015

Ahoj, mrkni na Maxi přání - tam toho je spoustu. Spis teda pohlednice, ale i tak pekne