Lze odečíst z daní školkovné u předškoláka?

radava12
4. led 2023

Milé koníkovky.
Lze odečíst z daní školkovné u předškoláka v soukromé školce, když je dítě zapsané pouze "papírově" ve státní školce, avšak chodí do soukromé, která nemá akreditaci pro předškolní vzdělávání? Děkuji za případné odpovědi. PS: snad jsem to napsala srozumitelně.

jitkacv
4. led 2023

@radava12 pokud školka nemá akreditaci tak nelze. Pokud by chodilo dítě do státní tak jako předškolák školkovné neplatí.

andelka
4. led 2023

Pokud je oficiálně ve státní školce, tak jako předškolák neplatí skolkovne,takže není co odečítat. A pokud je reálně v neakreditovane,tak taky ne.

kakba
4. led 2023

Ne, protoze predskolaci neplati predskolni vzdelavani.

lagerthaa
22. led 2023

my ho uplatnujeme a v pohodě

kakba
22. led 2023

@lagerthaa jak muzes uplatnovat, kdyz je to predskolbi vzdelavani? To vam ucetni vezme?

ckei
22. led 2023

@lagerthaa u předškoláka? Vážně?

lagerthaa
22. led 2023

moje dítě chodí do soukromé školky není pod mšmt, chodí do stání na přezkoušení a školkovné si odečítám každý rok i ten minulý předškolní nemám učetní ale neřekla bych že je t špatně...

hanula311
22. led 2023

@radava12 To je přece za loňský rok skolkovné.Mam syna taky predskolaka od zari.Takze mi budou vracet za leden-cerven 2022.

andelka
22. led 2023

No ano, odečíst se dá,ale jen leden - srpen, školní rok, kdy ještě dítě předškolák nebylo. To mi nedocvaklo. Teprve za září - prosinec a letošek se nebude dát odečítat nic

radava12
autor
30. led 2023

Máte pravdu maminky, uplatnění je od ledna 2021 do srpna 2021. Děkuji všem za reakce 👍