Co děláte s dětmi o prázdninách?

blumchenkin
22. kvě 2018

Ahoj,

kam udáte děti, když jsou prázdniny?? Já mám vyřešený asi 3-4 týdny, ale zbytek nevím:( Asi budu muset najít paní na hlídání:(
Mám děti ve věku 6 a 8 let. Tábory jsou přece jen dražší než paní na hlídání a babička pomůže jen 1 den v týdnu.
Jak to máte vy??

konidana
22. kvě 2018

@hz jo dobrej nápad🙂 ale mě by šiblo - sotva se zbavíš jedněch, nabrala by sis jiný:D

hz
22. kvě 2018

@konidana presny popis 👍 ono uz ted kveten, cerven-deti jsou k neudrzeni. uz se tesim na dovolenou, za celych 10mesicu je opravdu potreba volno bez detskeho kolektivu. ale jinak to ma potencial..

cervenka36
22. kvě 2018

Mama se v lete s hlidanim stridala s kamaradcinou mamkou, to by neslo? Mela jsem ji o par domu dal. Rano jsem zblajzla nachystanou snidani a sup ke kamaradce, mela jsem vlastni klic od prvni tridy, musela jsem chodit sama. Pak neco pokryla babicka, rodinna dovolena...

hanka_333
22. kvě 2018

Najít si maminku s dětmi v podobné situaci a pohlídat si deti navzájem. U takhle velkých je jedno, zda jsou 2 nebo 4. Případně vytvořit i větší partu mámin a nějak se v hlídání prostřídal.

blumchenkin
autor
22. kvě 2018

@hanka_333 To jsem zkoušela, ale nikde se neozval. Zkoušela jsem lidi z mého malého městečka. Možná rozšířím lokalitu🙂

blumchenkin
autor
22. kvě 2018

@hz No jasně! a začněte hned!🙂)))

ssandy
22. kvě 2018

http://sportujsduklou.cz na Julisce. Jen nevim, jak to vychazi cenove.

lenkas1982
23. kvě 2018

@sarkoc Mohu poprosit i odkaz na ty příměstské tábory v Letňanech? Spíš do budoucna, dceři je teprve 2,5, ale určitě se to bude časem hodit. Díky moc

zzuzinda
23. kvě 2018

My dáváme děti na příměstský tábor - tenhle: http://www.prazdniny-v-praze.cz/obecne-informace/
Máme tu výhodu, že mají nějakou spolupráci se zaměstnavatelem přítele, takže si děti vyzvednou u něj v práci a pak je tam vrátí. Pak má děti babička, na jeden týden jedou k mé sestře a dva týdny jsme celá rodina na táboře, děti v oddílech, já jsem zdravotnice a chlap vedoucí - taková rodinná dovolená 😉

kikina7
23. kvě 2018

Zdravím, možná bych mohla pomoci, jestli neseženete tábor...Mám dceru v první třídě a ta by zas kamarádky o prázdninách uvítala. Jsme už tedy 30 km od Prahy, ale nebyl by problém u nás ubytovat děti i přes noc. Jsem zdravotní sestra, dělala jsem i profesionální chůvu, 12 let praxe v Dětském centru, takže zkušenosti mám...Tak když budete chtít, klidně napište zprávu.

editah222
23. kvě 2018

Mám děti první a druhá třída a prázdniny beru jako trest pro rodiče 🙂 Letos mi budou týden hlídat naši (mamka si bere dovolenou), týden moje sestra (taky si ochotně vzala dovolenou), 2 týdny rodinná dovolená, týden mám dovolenou manžel a 3 příměstské tábory. První týden v červenci (jak jsou ty svátky) bude mít manžel home office. Navíc máme školu zavřenou o týden dřív kvůli rekonstrukci tak jsem stresovala kam s dětma, naštěstí bude fungovat družina.
Tábory nás letos vyjdou na 12tisíc korun, v průměru 2000kč na dítě na týden. Dají se najít i levnější jenže ty byly obsazené snad už loni v červnu :D

j.a.n.i
23. kvě 2018

@editah222 Jojo, prověřené tábory za dobré peníze jsou obsazené vlastně furt - těmi co jezdí pravidelně a o pár uvolněných míst se porvou mladší sourozenci a kamarádi účastníků... taky pořádáme tábor, 3 týdny pod stany (taková ta tábornická klasika bez elektřiny apod.) stojí 4600,- a volné místo nemáme žádné.

blumchenkin
autor
23. kvě 2018

@ssandy zase přes 2500kč:/

blumchenkin
autor
23. kvě 2018

@kikina7 Jéé, to jste moc ochotná🙂 ale to je daleko a na spaní u cizích to jsou ještě mamánci.

gabrolo
23. kvě 2018

Možná bych to zkusila vyřešit nějakou maminkou na mateřské nebo kamarádkou co by ti děti po dobu co budeš v práci pohlídala?