Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sedmiletá prohlídka, jak probíhá?

poupe
6. únor 2014

Jak probíhá?

zamilovanadonej
6. únor 2014

@poupe Normálně jako každá preventivní prohlídka...váha, výška, zrak, sluch, možná barvy, poslech plic, vyšetření pohmatem.

poupe
autor
6. únor 2014

@zamilovanadonej takže nic mimořádného 😉

petrajurinova
6. únor 2014

@poupe syna sestřička zvážila, změřila, vyzkoušela mu zrak, změřila tlak, k doktorce pak šel jen ve spodním prádle a ta poslechla plíce a srdce, prohmatala břicho, zkontrolovala jestli varlata jsou tam kde mají být (to u holky dělat tedy nebude), prohlídla krk a uši. Potom se syn měl postavit rovně do pozoru, pomalu předklonit jak nejvíc to jde a postavit na špičky s rukama nad hlavou (u toho pozorovala záda), po té měl projít po ordinaci tam a zpět (u toho doktorka konstatovala že má náběh na ploché nohy) a potom se ho začala vyptávat co rád jí a co rád nemá, jak se mu líbí ve škole a co dělá po vyučování a o víkendech - usoudila jsem, že chtěla slyšet jestli má správnou výslovnost (protože se pak ptala jestli stále chodíme na logopedii) a taky chtěla přímo od něj slyšet jaké má stravovací návyky a jak aktivně tráví volný čas. To je pokud si vzpomínám všechno.

jankasofinkakubko
24. kvě 2016

Kotrolova i vám predkozku?

sarihy
26. kvě 2016

Prohlídka byla mnohem rychlejší než v 5L (techy to trvalo skoro hodinu) - tlak, puls, oči, barvoslepost, váha, výška, moč, břicho, záda...

Sem začni psát odpověď...

Odešli