Mléčný příkrm na noc. Vydrží spát bez probuzení?

ljjuba
5. kvě 2010

ahojky,
chci po ukončení 4.měsíce začít dávat na noc mléčný příkrm (kaši) místo kojení. Hlavním důvodem je doufání v to, že ho to pořádně nasytí a bude spát celou noc bez probuzení na kojení 😉 Chci se právě zeptat, jestli doufám správně nebo ne?? od 20-6h se budí 2x na kojení a někdy mu nejde ihned usnout a mě také ne a tak bych byla ráda, kdyby se to po kaši změnilo. Přes den chci určitě plně kojit.
Mimískovy jsou 3měsíce.
Dík za rady 🙂

lucka28
7. kvě 2010

už to zase začina asi před ni tu mistnost zamknem

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka28
7. kvě 2010

ja s ni souhlsim bohužel.........a neuraýej nas nejsme slepice

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kulimka
7. kvě 2010

pro ljjuba: Já kojila do roku a půl a malej se mi celý ten rok a půl budil v noci po třech hodinách. Pak už jsem to stopla naráz, protože už se to nedalo už to bylo jen o zvyku se budit a pít. Teď mi spí celou noc protože ví že prso nedostane. Myslím si že to není tím že bude zasycený ale také tím že má třeba žízeň. Nám trvalo asi dva týdny než jsem do malého dostala přes den nějaké tekutiny, protože kromě koja nechtěl nic jiného. No a když začal pít i přes den tak se upravil i spánek. Ale myslím že když vyzkoušíš kaši uvidíš. I když asi je to fakt zbytečné když kojíš. Já dávala kaši od 6 měsíce a přesto se v noci budil.

lucka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka28
7. kvě 2010

nepiš mě do ip

editah222
7. kvě 2010

Já 100% souhlasim s kulimkou 🙂
Jenom já teda neumim malou donutit k tomu,a by se napila něčeho jiného než MM a chování jako uklidněni taky nezabira. TAkže kojim, kojim, kojim. 🙂

kulimka
7. kvě 2010

a jinak.. každé dítě to má se spánkem jinak... neteř kojila a malá ji prospala celou noc...až do 6 měsíců

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kulimka
7. kvě 2010

mě maly do roku a půl nechtěl pít nic jiného než MM jen polévky jsem do něj dostávala lžičkou. ted už pije ale pořád je to slabé mohl by vypít více..

kulimka
7. kvě 2010

tak jsem ještě kousek dočetla jak jsi psala že ti malá hned po kojení neusína.. to mi malý usínal hned a já taky, v tom jsem to měla lepší.

mmmk
7. kvě 2010

Jiste jste si vsimly, ze byly smazany nektere prispevky, co porusovaly pravidla fora, timto chci upozornit, ze pokud budou hadky a provokace pokracovat (Rimmel a spol.), bude tema zamceno. Zakladatelka se ptala na mlecne prikrmy, ne na to, jaka je matka a jestli je dobre, ze koji nebo nekoji!
Dekuji za pochopeni

editah222
7. kvě 2010

To je jedna z výhod kojení - nemusim nic vařit, jen vytuhnu prso a jde se na oběd 😀 😀

Jinak ještě musim řict, že mě dost zarazilo, že některá z vás tady psala, že se na ni doktor divá blbě, protože nekoji. A proč jako? Kojeni se teď propaguje stejně jako ještě nedávno sunar, moje mamka byla v celé porodnici jediná která kojila!!!! A teď jsem naopak v porodnici zažila jen 1 pani která dávala UM. Bylo to jeji 3 ditě a kojit nechtěla. Jo v porodnici jsem byla 14 dni.

meleri
7. kvě 2010

taky si musím postěžovat, malý toho moc nevypije...vyžaduje pořád jenom fenyklový čaj, nic jiného nechce. zkoušela jsem štávu nebo třeba koktejl z mléka a z banánu, nic všecko fuj...ale je jinak spokojený tak si říkám že fakt těma tabulkama se člověk asi řídit nemůže, mám pocit že ty tabulky z člověka akorát udělají střesaře...

Edito
kojení je super, občas mi to chybí, byla to sranda....za to ted ta prsa... 😅 🤐

strouzek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
strouzek
7. kvě 2010

edito to jsem asi byla já, já jsem měla kvůli nekoju v porodce velký problém, neměla jsem ani mlezivo do 5. dne ale nechtěli malou přikrmovat jedna dětská dr. v porodce řekla že když uslyším jak mi dítě řve hlady mlíko se instinktivně udělá, takže malá furt o hladu já ubrečená, když jsem chtěla na reverz domů tak se mnou jednali jako s mrchou a říkali mi že určitě jdu domů pro svojí pohodlnost a málo se snaží protože každej přece má mlíko atd. přitom mi chodili 100x za den mačkat prsa a sami viděli že tam není ani kapka, lezli za mnou i do sprchy aby zkusili jestli se něco neudělalo pod teplem. přitom ani moje máti ač měla 4 děcka neměla mlíko takže možná je to dědičný Když pak po 5. dnech zjistili že má malá hypoglykemii řekli že daj teda sunar alejelikož naše porodka je kojením vyhlášená teprve ho pro mě šli koupit, prej od nich odchází 99% kojících mamin a já jim kazím tabulky 😠 malé dávali sunar 1 den a pak mi ho zase zakázali, řekli že jediný co mi dají je troška cizího MM a když jsem říkala že od cizích nechci že nevím jestli ty ženský nejsou nemocný, co jedli atd. a hlavně viděla jsem jak tam nosí mlíko cigánky které chodili před porodnici hulit tak jsem byla za hroznou matku co nejen že nekojí ale nechce dopřát malé ani mlíčko od jiné maminky.

bylo toho víc, prostě nevím jak v jiných porodnicích ale tady je to hrozná kojící šikana což mi potvrdila i moje gynekološka když jsem jí to řekla potvrdila mi že nejsem její první pacientka která kvůli toho přístupu k nekojícím matkám šly druhé dítě rodit jinam a sama mi poradila ať změním i dětského dr. kvůli nekojení.

lin18
7. kvě 2010

stroužek nevím odkud jsi, ale jako bych to psala já 🙂 Mně se teda nakonec mlíko udělalo, ale byla to hrůza. Dokonce jsem musela podepsat papír, že budu kojit dokud to půjde, že nebudu dávat láhev před 6. měsícem věku apod. Když se malej nemohl přisát kvůli plochým bradavkám a přes klobouček nic nevysál tak na mě řvali, že mu určitě dávám na noc dudlík a tím jsem ho zkazila. Pak mi teda milostivě donesli odsávačku, ale jenom ruční a když jsem si stěžovala, že je to hrozně namáhavý odsávat po dvou hodinách ručně tak mi řekli, že sice mají i elektrický, ale že bych si na to zvykla, že mě aspoň tohle donutí neodsávat ale kojit. A odsátý mlíko jsem musela dávat cévkou, malej se u toho párkrát málem udusil.
Normální laktační šikana, přitom když jsem chtěla ukázat jak malýho přebalit, protože jsem to fakt nevěděla, tak se mi vysmáli a prej jsem si určitě hrála jako malá s panenkama tak to musím umět. Už tady rodit nikdy nebudu....ale podle toho co píšeš mám strach, že jinde to bude podobný

ljjuba
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
8. kvě 2010

jo ljuba tohle ona dela moc rada.... 😒 🙄

lin18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
8. kvě 2010

ked nechces rozvirovat duskusiu tak naco pises? na toto su ip........

momin
8. kvě 2010

rimmel jenze ty hrozne rada obsahy IP zverejnujes.... takze je celkem jedno jestli ti napise tady nebo do IP....

lin18
8. kvě 2010

rim třeba proto, aby si i ostatní mohli počíst pokud se skutečně nějakého článku dočkám, v opačném případě, aby věděli, že tím, že dávají kaši před 6. měsícem neubližují svému mimču a že "pravdy" které tu zazněly jsou postavené na vodě
ale nechci nikoho urážet, jen jak už jsem psala, pokud se na něco odvoláváte měly byste být schopné to doložit. A já se skutečně ráda nechám poučit ovšem od někoho kdo na to má příslušné vzdělání a praxi a jehož zjištění jsou podložena patřičnými výzkumy 😉

rimmel
8. kvě 2010

mne nikto do ip nepise momin. lin pise ze nechce rozvirovat diskusiu no aj tak to sem hodi = velmi velmi chce rozvirovat diskusiu, inak by to berenike napisala do ip.

momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
8. kvě 2010

a vidaa rada provokujes zo zabavky coo? tak potom si drz h**u a neohovaraj mna ze robim to iste 😝

lenkavano
8. kvě 2010

ljuba to si děláš prdel.... 😅 😅

berenika39
8. kvě 2010

lin: to, co se tu děje, je hluboko pod mojí úroveň. ztráta času, který věnuji prckovi. ted jsem to dočetla, a nemám sebemenší důvod reagovat. provokace jsou zbytečné, jednak na mě to nefunguje a hlavně - v diskusi nemají co dělat. hezký víkend.