• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám online kamarádku na pokec :)

28. června 2016 
@elbundova zítra tu budu taktéž :grinning: Dobrou noc.
17. lis 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Ahojky kde pak tě mám ????
18. lis 2014 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova tady jsem .:relaxed: Ahojky,tak copak delas? Já sedm doma a marně se přemlouvam k zehleni:weary: Je hnusně a nikam nechci.
18. lis 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Tak to jo :slight_smile:. Teď uklízím vyžehlené prádlo taky se mi nechce ale musím manžílek už mne tu bombarduje že vyžehlený prádlo už je dlouho v prádelním koši a neni uklizené :grinning: To tedy je hnusně až moc ale už to lepší nebude máme listopad :frowning2:
18. lis 2014 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova dnes jsem zkoušela tt a myslím,ze je negatyvni,ale jsem teprve 9 dni po ovu,tak este počkám. Nejhorší je asi sugesce je my furt na zvracení a přitom vím z diskuzí ze na příznaky je este brzy :fearful:
18. lis 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova jen kdyby aspoň padal sníh to by bylo krasne , ale ani to ne. Bud rada ze te bombarduje co Já bych za to dala ten Můj se vrátí až pozitri.... a pak jede zase pryč:weary:
18. lis 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Jani chvilku ještě počkej pár dní a pak uvidíš,já ani nevím co to je být mi na zvracení v těhu :grinning: tak že ti neporadím :slight_smile: ale taky jsem měla strach že to nepříjde že je moc brzo na to něco zkoumat ale pak se podařilo :slight_smile:..... Jsem ráda že mne manžel bombarduje i beru to takže si nestěžuji :slight_smile: To máš ale blbí co no škoda že nejsme poblíž jinak by jsi mohla k nám přijít a pokecat si u kávy :grinning: :frowning2:
18. lis 2014 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Jani budu končit snad tu budu večer když tak ti písnu ju zatím ahoj
18. lis 2014 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova ses tu Rený? Ja tu měla opět tchyni:smiling_imp: proto jsem nebyla na síti:weary:
18. lis 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Ahoj Jani už jsem tu :slight_smile:
18. lis 2014 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova Já také :wink:
18. lis 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova tak dnes zase stereotyp, zítra se asi vyprávím pro dárky :christmas_tree: :gift: :christmas_tree:
18. lis 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova co ty už mas dárky :eyes:
18. lis 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat???
18. lis 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@addis Budem radi
18. lis 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@addis ty mas už dárky? Já nic nemam este :weary:
18. lis 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Díky:slight_smile:... Nemám ještě nic, času dost:slight_smile:
18. lis 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@addis Ahojky můžeš se přidat k nám budeme moc rády :slight_smile:
18. lis 2014 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@addis
@elbundova
holky rok od roku nemůžu podchytit vánoční atmosféru .Tady v tescu už mají výzdobu od října a nějak my to ze všedního a mam pocit,ze jsou za námy. Snad me to popadne až vydám světýlka .
18. lis 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Jani já ještě dárky nemám já až příští měsíc budu nakupovat a jenom synkovi pro nás nic stačí nám že budeme mís sami sebe :grinning:
18. lis 2014 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonacek
@addis
Jani neboj podchytíš atmosféru až moc :grinning: to já se toho nebojím a ani nemám stres na Vánoce prostě až mne to nakopne tak to vyndám a ozdobím barák jak budu moct :grinning:
18. lis 2014 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@addis
@elbundova
Čím obdaříte Vaše dráhy polovičky? Už víte? Deti si píši samy přání,ale přitel nic nechce aspoň to tvrdi :wink:
18. lis 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova to je fakt,,holky víte na co se těším ? Že vyrazím na vanocne vyzdobeny náměstí na nějaký ten adventní program a dam si punč nebo svarak... zaspyvane si koledy
18. lis 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Jani mi si s manzělem nic nedáme protože dáme jenom synkovi pod stromeček dárky my si to vynahradíme jindy s dárky :slight_smile: A to myslíš i svojí rodinu jako mamku,taťku,babičku a dědu :grinning: ?????
18. lis 2014 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elbundova bohužel to není vzhledem te dálce to není mozne :weary: k našim jedem až den po štědrým večeru. Ale budu nejšťastnější když Budem u stromečku jen deti a my s přítelem. a co ty jak plánuješ svátky?
18. lis 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek jjjjjjjj tak to jo,to je o dost příjemný pocit vyrazit na vánoční vyzdobení a hlavně na rozvicení stromečku co :slight_smile: jjjjjjjjjjj koledy jsou moc hezké hlavně o vánocích :slight_smile:
18. lis 2014 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elbundova jdu se koupat tak zatím :kiss:
18. lis 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek jak já plánuji svátky nijak neplánuji protože když si něco naplánuješ tak s toho sejde tak že to necháváme v náhodě :slight_smile: ale po štedrým dnu bych s manželem a synkem chtěla jet do Prahy na trhy se podívat jako obvykle tedy minulý rok jsme nebyly protože synkovy byly jenom 4 měsíce tak že z toho by měl prdek :slight_smile: ale snad tyhle vánoce do Prahy snad víjdou :slight_smile:
18. lis 2014 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@addis A jak se těšíš a připravuješ na vánoce a svátky ty ????
18. lis 2014 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elbundova
@nonacek
Já to zatím nějak neřeším:slight_smile: Manžel chtěl pouze pyžamo, ponožky a trenýrky :grinning: :grinning: tak to mám snadné - jinak vůbec nevím, co mu dám - a malý je ještě moc malý a nemá z toho rozum...
Co dáváte vy??
19. lis 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek