Budoucí maminka v květnu z Českého Krumlova - je tu nějaká?

galaxy23
2. dub 2019

Je tu nějaká budoucí maminka v květnu nebo z Českého Krumlova ? Jsem 34 tt 🙂

biedronka10
2. dub 2019

Ahoj, jsem v 36tt a termin mam zacatek kvetna. Jsem ale z Vysociny

kris96
3. dub 2019

@biedronka10 Ahojky, já mám termín 20.5. , teď jsem 34tt a taky Vysocina 🙋🏽‍♀️

biedronka10
3. dub 2019

@kris96 No to mas jeste kapanek casu 😀 ja mam termin 3.5. Takze uz jsem mirne ve stresu 😀 nemam tasku do porodnice, nemam druhpu postylku, nemam jmeno... No to bude parada. Jedine co jsem, stihla vrom frmolu je vyprat par hadriku. Misto toho me dneska rano chytla silena krec do noh,, takze kulham jak stary kun. A predepsane zelezo mi nedela moc dobre. Jak ty zvladas?

kris96
3. dub 2019

@biedronka10 To mas za krásný měsíc, klidně bych si to s Tebou vyměnila 😁 Já mám poslední dny strašnej problém se spánkem, fakt bych nejradši noci úplně vyřadila momentálně, furt chodím na malou, nedá se ležet, špatně se mi dýchá a třeba 2h jen v noci koukám do stropu a usnu až k ránu 🙄😁 Tašku do porodnice ani postýlku taky ještě nemám přichystanou, tak snad je čas. Jakto, ze nemáš jméno? Víš, jestli to bude holcicka nebo chlapeček? 🙂

galaxy23
autor
3. dub 2019

já mám termín 16.5 .. Zbaleno mám už od 30tého týdne 😃 ale čekám na podprsenky než mi přijdou,jinak hadříky mám všechny vypraný,dudlík vyvařený a postýlku připravenou 🙂 jinak mám prásky na železo taky a taky mi neni po nic dobře,navíc furt zvracím,takže mi dnes dělali jaterní testy,jestli nemám v háji játra,pak mám problém s dýcháním.Navíc nemužu spát,usínám v půl 4 ráno už od ledna,nevím co s tím mám dělat ..

biedronka10
3. dub 2019

@kris96 No jmeno nemam, protoze toho ted bylo dost a s muzem jsme kazdy den grogy s jazykem na veste. Zda se to jako vymluva ale neni. Sami rekonstruujem, takze neni vyjimka, ze pridavam ruku k dilu, pak do noci uklizim, do toho domacnost jako takova, do toho 20 mesocni cacora, ktera co muze to vykramari, nebo odnekad sleti, k tomu v domku chaos a jeste prace z domu a studium 😀 ale verim, ze tyden do porodu to stihnu. No a taky asi vtom hrake roli, ze na kluka jich mam vybranych spousty a asi i vim, jake dame, ale na holku nevim. U prvni to byla jasna volba, ale ted tapu. No cp tp bude v podstate nevime. Trikrat se sanzil dr "zamerit" 😀 na pohlavi, dvakrat se nozkama skryvalo, jedno rpvnpu trucovalo obracene. Tak uz jsem to nechala byt a nevyptavam se, proste bude prekvapko.

biedronka10
3. dub 2019

@galaxy23 tak to jsi opravdu machr a klobouk dolu. Ja mam pocit ze nic nestiham a asi to fakt neni jen pocit. S tim spanim to mame stejne i kdyz, ja kdyz nahodou spim, tak me zas probudi dcerka, takze jeste ponocuju s ni, protoze neni vyjimka, ze se ve dve rano vzbudi a jako ze uz je vyspata a tim padem ja mam byt taky. Pak usne o pul seste ale v osm uz je zas vzhuru, no a ja samozrejme s ni. Hele ale abych si nekrivdila, sehnala jsem si poporodni vlozky a zupan, abych v porodnici skrz tenke kosile nedelala striptyz. Takze neco preci jen mam.

janager
3. dub 2019

Holky, tak teď jste mě pěkně vystresovaly🙂🙂🙂 já mám sice termín na konci dubna. Jsem 37tt a něco vám řeknu... taška do porodnice leží zatím prázdná a oblečky pro mimi jsou zatím nevyprané v krabici. Jako všechno doma mám, ale nepřichystané. Ale když si vezmu, tak u prvního dítka, jsem začala s tímhle vším už v 6m. Teď doháníme rekonstrukci baráku, alespoň do takového stavue, aby tam mohlo být mimčo. O víkendu má přijet babička na hlídání, tak snad se mi podaří tu tašku zabalit a vyprat a vyžehlit pár věcí. Modlím se , ať nerodíme dřív🙂.

lolam10
3. dub 2019

Nejlepsi zelezo je globifer forte,je to drahy asi 400kc za 30tbl.protoze to nehradi pojistovna ale bylo mi nem jako po jedinem dobre😀jinak uzivejte posledni mesic,my uz mame vylodeno(nastesti)😀