Samolepky Albert - Prázdniny v jednom kole, sbíráte?

myskasej
25. čer 2014

Sbíráte samolepky? Knížka vypadá dobře.

michelle1
25. čer 2014

Dnes jsme ji dostali od babičky, vypadá fakt parádně. Sbírat budem, ale myslím, že i bez samolepek stojí za to 🙂

myskasej
autor
26. čer 2014

To si myslím taky, že i bez samolepek je pěkná. A cena taky 🙂 . My už máme spoustu navíc. Uvidíme, jak dál.

jahudka.1
26. čer 2014

Kdybyste mel nekdo samolepky a nechtel je, tak bych mela zajem🙂

milanozzy
26. čer 2014

Taky se nám album líbí, byli jsme s malou na pohotovosti o víkendu, tak jsme jí ho koupily,
ale do albertu máme daleko, jen když jedeme k lékaři, tak kdyby vám někomu nějaký kartičky
zbyly budeme rádi za nabídku...
máme na výměnu i stříbrný rio kartičky 55 a 124 a křídla....

sylvuska23
26. čer 2014

Ja dneska uz nalepila 12 nalepek...sbiram to sama pro sebe 🙂

myskasej
autor
26. čer 2014

@milanozzy psala jsem do IP.

milanozzy
27. čer 2014

@myskasej
odepsala jsem vám....

svha
27. čer 2014

a máte už tu knihu doma?? je fakt pěkná, že mě to donutí do Alberta zajít 😉

milanozzy
29. čer 2014

Kniha je moc pěkná, dneska jsme konečně dostaly dva balíčky a dcerka měla
velkou radost....

svha
29. čer 2014

@milanozzy super díky za odpověď, tak my tam uděláme výlet a třeba i nakoupíme, kolik musí být těch samolepek? snad tam nebude nějaký fígl, jak je nemít všechny

milanozzy
30. čer 2014

@svha
samolepek je 120 no doufám, že to nebude jako z intersparem, že budou nedostatková
čísla, to byl záhul...¨
albert tu nemáme tak zas budu shánět po netu, snad se zadaří....

svha
30. čer 2014

@milanozzy to taky doufám, RIO bylo dost vyčerpávající, už máte dosbíráno? já skončila s dnešní poštou a teď ještě kamarádce 🙂

milanozzy
30. čer 2014

@svha
rio máme hurá komplet, jsem dobrá oběma dcerkám jsem každý nasbírala album komplet po netu, takže 2alba, prostě to byl záhul. interspar tu nemáme, jen holky dostaly každá album, tak jsem sháněla po netu.
zbyly mi jen křídla, a ty chci vyměnit za albert samolepky,tak snad něco seženu....

duck09
30. čer 2014

@milanozzy Určitě tam budou nedostatkové samolepky, stejně jako při sbírání Šmoulů, Albert zvířátek, Disney tesco kartiček i kartiček Rio. Vždycky to tak dělají ...

milanozzy
30. čer 2014

jj určitě tam zas budou nedostatkový samolepky a my budeme zas jak šílenci "shánět"..
Už by si s tím mohli dát chvíli pauzu, člověk nedělá nic jínýho než sedí u pc a shání
dětem.....

castava
30. čer 2014

Kniha je moc krásná i bez samolepek ale budeme sbírat co to jen půjde. Krásné jsou samolepky co reagují na teplo. Je to moc pěkně zpracované. Malej dostal knihu od mojí sestry. Knihy má moc rád, listuje v ní co chvíli. Nevíte prosím do kdy ta akce trvá?

kriza1
30. čer 2014

také sbíráme samolepky. Ale už neblázníme jako když tyto akce začínaly. Když nám na konci rozdávání nějaké chybí, nehroutíme se z toho a synovi vysvětlím, že i bez chybějících samolepek je kniha pěkná a zajímavá

svha
30. čer 2014

@duck09 ty jo dokážeš povzbudit 😀 ale prý je to krásné i bez nich 😉

svha
30. čer 2014

@castava někdy do sprna, měli to v letáku

svha
30. čer 2014

@milanozzy na to už se těším, už mě asi manžel fakt zabije za to poštovné 🙂

duck09
30. čer 2014

@svha 🙂 je. Ja uz mam knizku doma dlouho a budu lepit taky. Ale kdyz nedolepim tak se nestrili. Jinak kazda takovahle akce ma vzdycky nejake nedostatkove. To by meli pak lidi nasbirano a nenakupovali by.

svha
30. čer 2014

@duck09 nj já si to pořád nechci připustit, ale chápu ten přístup, bych jim sem tam za to nakopala 🙂, jinak jsem napsala do IP a pak se ještě ozvu

myskasej
autor
30. čer 2014

@duck09 Tak my měli problém jen s Rio kartičkama. Jinde jsem nijak velký problém nezaznamenala.

duck09
30. čer 2014

@myskasej Co ja vim tak u Smoulu byl problem s Vexy. Na netu ji pry lidi prodavali az za 600 Kc. Zviratka byl problem po cele CR s orangutanem, lokalne s arou, tapirem, lemurem. Mozna i jinymi zviratky. Hlavne ze makaku mel doma kazdy 10ks ... A za orangutana na netu byly zase slusne ceny, videla jsem i 300Kc. No nakonec se Albert pochlapil a nechal je pridelat ... A Disney karticky tesco sehnat stribrne karticky, napr. 3, 19 a 44 apod. byl taky kumst. A Rio karticky 76 a 124 je taky horke nesehnatelne zbozi ... Nevim. S ostatnimi akcemi zkusenost nemam, ale podle reakci a diskuzi na netu je to celkem bezny postup obchodnich retezcu.

svha
1. črc 2014

@duck09 vždyť to píšu nakopat 😀

svha
1. črc 2014

http://www.prazdninyvjednomkole.cz/vice-o-knize/ už to vím, nebudou k sehnání samolepky svítící, čichové, třpytivé a pokud nebudete kupovat produkty, za které dostanete balíček navíc, musíte mít štěstí a nakoupit jen za 24000, aby jste měli 120 samolepek, jako RIO šlo aspoň koupit za 15kč balíček ☹ jinak se omlouvám, že tu tím prudím, jsem se musela vypsat
zítra jdu nakupovat do hyperalbertu 😉

svha
2. črc 2014

knihu mám doma, a s ní 16 samolepek, z toho jednu 2x 😉, ale mám tam i 3 hmatové, jedna možná i bude svítit, ale asi se musí nasvítit 😉 a jsem v tom s Vámi

pebecka
2. črc 2014

@svha kterou mas 2x? ja 97
taky jsem dneska jela cilene nakoupit do Alberta (a byla jsem dost zklamana z nabídky zboží :( ). mam knizku, par samolepek a nevim, co me ma donutit jet tam zase nakoupit. moje touha po samolepkách :D. mame ho daleko a pro další varku zboží, které Albert nenabizi stejne musim do Billy, chjoooooo
a přitom je ta knizka paradni.

hanuu
2. črc 2014

@duck09 Asi se to tak dělá, ale třeba já mám zkušenost jen s Albertem, kam chodím nakupovat normálně a příjde mi, že je to buď čistě náhoda nebo dané prodejnou, ale když poměňuju s někým, kdo nakupuje jinde, tak jen zírám, že nemůže sehnat něco, co já mám 5x 🙂
A taky si myslím, že když se ty akce opakují, tak ta chuť do nich jít se sníží, když v těch předchozích neuspěješ.

pebecka
2. črc 2014

a teda prijde mi nefer, ze se nedaji samolepky na krame koupit bez navaznosti na nakup. jako kdo tam nakoupi za mesic a pul za 24000? (a to by ještě musel vždy získat novou samolepku)