Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

endie
18. črc 2010

AHOJ HOLKY MŮŽU SE PŘIDAT ?

wwercaa
18. črc 2010

@endie ahoj jasne, že můžeš 😵 pěkný fotky, ta ve vodě je supeeer 😵 čím fotíš???

@murynka ahojik, šikulka, moc pekný fotečky 🙂 nádherná příroda, vám to slušelo, malá šikulka, že už leze 🙂 podle fotek je jasný, že dovča byla super 🙂

wwercaa
18. črc 2010

taky úžasný fotograf, aspon podle fotek, vážne k pokochání, ted jsem na nej nádhodně natrafila a úplne zírám, ty krajinky se mi strašne líbili, tak která budete chtít mrknete 🙂
http://www.dsphoto.cz/index.php/fotogalerie.html

gisminka
18. črc 2010

Ahoj, jen jsme se na skok vrátili od babičky kvůli poradně, tak nakukuju.
@nikulka83 Filípek za volantem vypadá roztomile dospělácky😅
@k.ate ty vlaštovky jsou fakt pěkné.
@murynka fotky ze špindlu jsou krásné, dovedu si představit, že tam si člověk focení užije 😵
@endie moc hezká kvítka
Holky, s těma dvěma dětma to je mazec 😀 U babičky je to fajn, tam je o nás postaráno, ale dneska dopoledne jsem zůstala s holkama poprvé sama a byl to kolotoč. V poledne jsem byla pořád v pyžamu, zuby nevyčištěný, mlíko mi teklo po břiše, no pohledná mamina 😝 😀
Na focení ani není čas, tak aspoň trocha hyzu

gisminka
18. črc 2010

@wwercaa a vyplazování jazyka nám taky jde 😀

pehaka
19. črc 2010

Mury moc díky...:-ú zvládla jsem to.... 😀 😀

endie
19. črc 2010

ahojík

díky za přivítání
@wwercaa http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051... voda a ostatní je foceno tady tím a kytky jsou focené Canon IXUS 80 IS

pipiii
19. črc 2010

ahojik endie 🙂 😵 😵 my se vzdy nekde potkame, ze? 🙂 Fottecky moc pekne, koukala jsme na ten fotacek co mas, je to velice vykonny kompakt, moc pekne foti 🙂

pipiii
19. črc 2010

holky, mate moc pekne fotecky🙂 ja mam ted takovy fotograficky voraz 😀

pehaka
19. črc 2010

ahojky pipi 🙂 ty máš ale taky krásný fotečky - voraz je důležitej na načerpání nových sil a nápadů .My se jdem fotit dneska všichni tři tak mám radost, že zase po roce budu mít s malým společnou fotku 😀

pehaka
19. črc 2010

@gisminka moc pěkná vosička 😀

pehaka
19. črc 2010

@endie ahojky foťáček máš úžasnej já budu mít od Canona 500 ale až za pár dnů - zatím nemám zrcadlovku... 😔

pipiii
19. črc 2010

@pehaka ale canon 500 je zrcadlovka ne?

pehaka
19. črc 2010

@pipiii jo to už je zrcadlovka ,ale zatím jí nemám fotím SONY DSC- H50 😉

pipiii
19. črc 2010

endie a ty si budes porizovat zrcadlovku??

pehaka
19. črc 2010

včera jsem fotila včelky 🙂

zuzankast.
19. črc 2010

@murynka díky moc, tak už ho má taky rovnou v češtině..

ferinka
19. črc 2010

Tak Pipoušáčku a Pehaka,aspoň si ty děti jinak oblíkněte,protože teď sotka poznám,která jste která jak máte naprosto stejný fotky v profilu 😀 😀 😀 😀
@murynka mohla by jsi mi ten návod taky poslat??? 😅

pipiii
19. črc 2010

@ferinka hele Sebik ma cepici :-d😀😀

ferinka
19. črc 2010

😀 😀 😀

wwercaa
19. črc 2010

ahojky......tak ted jsem zkoušela vyfotit mé chlapi, trvalo to 10 minut, tak to i dopadlo 😀 ale musím si pořídit nejaký bílý papír jako pozadí nebo vyžehlit to zmuchlaný prostěradlo co vypadá tak ošklivo na tech mých fotkách 😀 ...jsou to takové prvé pokusy, fotky mají moc teplé barvičky ale neumim to jinak upravit 😠

sirael4
19. črc 2010

@wwercaa jé no hezké, taťka má novou náušnici?
nožička na konci krásná!!!! Trošku jsou fotky nažloutlé, ale jinak krásné.
Kamarádka si dávala na focení jako pozadí třeba červený závěs, černé prostěradlo...a bylo to super.

wwercaa
19. črc 2010

@sirael4 dííík 😵 jj jsou, ale chce to pořádnou úpravu, mevím jestli s photoscapem neco vykouzlím 😝 jj černý pozadí plánuju taky pořídit určite 🙂

wwercaa
19. črc 2010

@sirael4 tatka má náušnici už dlouho 😉 🙂

sirael4
19. črc 2010

@wwercaa ahá já si na fotkách nikdy nevšimla 😅
Možná by postačilo obarvit prostěradlo 😝

ferinka
19. črc 2010

@wwercaa na nožka na konci je nádherná

wwercaa
19. črc 2010

@sirael4 s tím se mi moc nechce, černou látku pořídím snadno 😉

wwercaa
19. črc 2010

@ferinka aspon neco co se povedlo, bylo to takový 10 minutový, zítra se posnažím víc, chci totiž neco nafotit, Davídka naháče 🙂

sirael4
19. črc 2010

@wwercaa to je taky pravda 😉 a je supr, že ti klucí takhle stojí modelem 🙂 jsou ochotní

wwercaa
19. črc 2010

ješte bych vyskoušela, jestli se s tema fotkama nedá neco poupravit, ale potřebuji čas, to byla jenom rychlovka aby to nejak vypadalo 😀