Výměna kartiček Penny, Albert, Billa, MF Dnes ...

kulishek
7. pro 2012

Maminky vyměňujte mezi sebou kartičky 🙂
Albert Hrátky se Zvířátky
Albert Mluvení se Zvířátky
Billa Rekordy z říše Zvířat
Penny The Simpsons Věnuj se sportu
Penny Za Zvířátky kolem světa
Kraš Animal kingdom
MFdnes pejsci
Atd...

marcela8
5. kvě 2017

Nabízím: lipánek farma: 2x koza, farmář, nápis lipánek, kočka, ovce, kůň, kačena, samolepky ze starších sérií lipánek, magnetky kostíků, samolepky kubík z různých sérií.
Dále nabízím různé čajové přebaly, čajové visačky, použité poštovní známky, flakonky od vůní.
Zájemcům pošlu foto požadovaných věci.
Měním za spotřební bodíky, eany z výrobků Dr. Weiss, samolepky animal kingdom a junior, jednotlivě balené čaje, magnetky kostíci a strašidla: netopýr, rybka a ležící čert nebo dle dohody.
Předem děkuji za zájem.

pomoztekacence
10. kvě 2017

Dobrý den kdo vymění bodiky do Billy za Penny bodiky nebo sezenu klidně i za ne knížku z Billy.Dekuji

hanasuchomelova
10. kvě 2017

dobrý den.sháním 1polštářek z penny party a to bud zelený,fialový,žlutý nebo oranžový.je to pro vnoučka.cena do 100korun.na výměnu můžu nabídnout samolepky animal-mám jich hodně,nebo asi 20kusů víček hodllandia.za případnou nabídku moc děkuji

marcela8
10. kvě 2017

Nabízím 5x bod Albert na nádobí Tefal - vyměním za nějaký spotřební bodík, eany Dr. Weiss nebo eany Gynella nebo magnetky svět dinosaurů coop nebo dle dohody.

Dále mohu nabídnout magnetky svět dinosaurů coop: Apatosaurus a 2x Majungatholus - vyměním za jiné, které nemáme.

Za nabídky předem děkuji.

ismudla
11. kvě 2017

@sakros
ahoj také sbíráme samolepky Trolls. Bohužel ty co scháníte nemám. Nám jichchybí spousta a v obchodech už je nemůžu sehnat. Mohla by jste mi nabídnout na prodej? můj email ismudla@seznam.cz děkuju 🙂

billychris
12. kvě 2017

@hanasuchomelova jaké máte nalepky animal kingdom?

pomoztekacence
18. kvě 2017

@duch dobrý den,mate ještě smoulinky,angribirds a obrázky z olmiku?Dekuji

bancanska
22. kvě 2017

Dobrý deň nemáte niekto s Coop magnetky dinosaurov aké na výmenu nemám môžem ponúknuť magnetky kostikoch, animal a animal junior, iné zbierky s Penny, billi,Albert a Tesco,stikeez z Lidlu alebo iné príšerky stikeez kinder figúrky , body mám len do alberta na tefal prosím u nás Coop není kúpila som si album ale či ho nazbieram tak neviem ďakujem

pajuskav
24. kvě 2017

@bancanska Mám.

milanozzy
24. kvě 2017

Sháníme výměnou - kody z pití Kubík prázdné album na samolepky animal kingdom
jakýkoliv samolepky z animal kingdom a junior, včetně růžku s čísly,billa body na plyšáky...

Nabízíme k výměně:prázdné papír.sáčky od jednotlivě balených čajů
3x penny bod na sklenice
obaly od čokoládek milka
obaly od sedity
loga a klasa český výrobek
kaufland body
lipánkova farma- kačena,kuřátko,2xkráva,2xkůň,koza,2xkočka,pes ,2xnápis lipánek,2xprase
stikeez šmoulové z lídlu
stikeez figurky z předešlé akce /před šmoulíky/
samolepky, kartičky, figurky z dřívějších akcí penny, billa, kaufland, albert,tesco, interspar
vyplněné album animal kingdom nebo junior bez zadního archu s čísly a růžky

pomoztekacence
24. kvě 2017

@milanozzy dobrý den mela bych zájem o kuřátka,krávu,prase a ovecku,po případně i medvídka vymenim za obrázky od čokoládě.Jaké vám chybí?Dekuji

soonka
25. kvě 2017

Potrebujem JUNIOR:
1,2,3,4,5,6,8,11,13,14,15,16,19,20,22,23,24,25,27,28,29,30,31,32,33,34,38,39,40,41,45,46,47,48,52,53,56,57,58,60,61,63,65,67,68,69,70,71,72,73,74,75.
Na výmenu
JUNIOR: 7,17,17,17,42,51.
NORMAL: 32,32,45,51,81,98,104,155,165,173,184,184,192,195.
Mám aj nalepky z jogurtov Lipanek - kocur,ovca,teliatko,krava,prasa,kohut,hus,napis lipanek, karticky Disney, magnetky kostikov - strasidla,

pomoztekacence
2. čer 2017

Holky nemate prosim nektera bodiky do Billy navic co nevyuzijete?Budu rada za kazdy bodik,chybi nam jich 12 na jednoho plysacka.Obycejne postovne-20kc.Zaplatim.Diky,dcera by ho tak moc chtela zrasone

milanozzy
2. čer 2017

Sháníme výměnou: penny body na sklenice,popř. samolepky animal kingdom a junior.

Nabízíme k výměně:26x albert bod na nádobí Tefal
prázdné papír.sáčky od jednotlivě balených čajů
obaly od čokoládek milka
obaly od sedity
obaly od čokoládek kraš animal
loga a klasa
loga český výrobek
zelený lístečky - z jogurtů holandia kaufland body
lipánkova farma- kačena,kuřátko,2xkráva,2xkůň,koza,2xkočka,pes ,2xnápis lipánek,2xprase stikeez šmoulové z lídlu-šprýmař,koumák,šmoulíky/ samolepky, kartičky, figurky z dřívějších akcí penny, billa, kaufland, albert,tesco, interspar vyplněné album animal kingdom nebo junior bez zadního archu s čísly a růžky penny Nejkrásnější vánoce-pomůcky i samostatné recepty nerozbalené fanďuláky z Albertu
za body do penny mohu nabídnout i batoh animal kingdom

milanozzy
4. čer 2017

Sháníme výměnou: penny body na sklenice
Na výměnu nabízíme .
6x billa bod na plyšáka
26xbod albert na nádobí Tefal
prázdné papír.sáčky od jednotlivě balených čajů
obaly od čokoládek milka
obaly od sedity
obaly od čokoládek kraš animal
loga a klasa
loga český výrobek
zelený lístečky - z jogurtů holandia kaufland body
lipánkova farma- kačena,kuřátko,2xkráva,2xkůň,koza,2xkočka,pes ,2xnápis lipánek,2xprase stikeez šmoulové z lídlu-šprýmař,koumák,šmoulíky/ samolepky, kartičky, figurky z dřívějších akcí penny, billa, kaufland, albert,tesco, interspar vyplněné album animal kingdom nebo junior bez zadního archu s čísly a růžky penny Nejkrásnější vánoce-pomůcky i samostatné recepty
nerozbalené fanďuláky z Albertu
batoh animal kingdom
figurky penny městečko a vesnička-panáčky

pomoztekacence
11. čer 2017

@milanozzy dobrý den nemáte ještě kódy z kubika?Chybí nám jen par,dnes to konci,koupil jeden za 2,5.Dekuji

viktorkaja
11. čer 2017

@pomoztekacence kolik potřebujete Kubíků?

pomoztekacence
11. čer 2017

Bohužel sedum.Tři nám jaksik nevzal systém nevím kde se stala chyba,žíháním na rychlost,ještě zkusim restartovat tablet a zkusim to znova.Dekuji

pomoztekacence
11. čer 2017

@viktorkaja bohužel sérum,systém nám tři ted nevzal.☹

pomoztekacence
11. čer 2017

Sedum

viktorkaja
11. čer 2017

@pomoztekacence mám asi 3

pomoztekacence
11. čer 2017

Když tak prosím koukni,nám to nejde.Budeš hodna,dik

viktorkaja
11. čer 2017

@pomoztekacence asi nerozumím

pomoztekacence
11. čer 2017

Kolik jich mas,nám ty tři nejdou,ach jo.Dik

viktorkaja
11. čer 2017
pomoztekacence
11. čer 2017

Aha a můžeš mi je poslat?My ted jeden pan poslal dva,tak by mi chyběl jen jeden.Tak uvidíme co a jak dal,snad máme na batuzek ještě šanci.Dik

viktorkaja
11. čer 2017

@pomoztekacence napsala jsem vám je do zprávy

pomoztekacence
11. čer 2017

Jo už jsem to ted zapsala,děkuji,dva systém vzal.Poslete mi když tak číslo úctu poslu vám 5kc,dekuji,snad to ještě vyjde

viktorkaja
11. čer 2017

@pomoztekacence není za co. Který kod nešel zapsat?

pomoztekacence
11. čer 2017

Ten prostřední,tak to už nedam:'( ,ale i tak moc dekuji