Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

klara.t
14. bře 2013

@petula1981 pokud toho bude víc než tady, tak by to mohlo být ok, takhle by to měla ta naše hned hotové.

petula1981
14. bře 2013

@klara.t určitě by toho bylo víc, aby to nebylo tak jednoduché 🙂
A bylo by to do skupiny 1-3 roky

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka to je dobré na trpělivost... 😀 Neviš,kde by se daly sehnat věci na výrobu...železářství??

pebecka
14. bře 2013

@rozarka65 ja myslim ze staci dojit do potreb pro golf 🙂, jestli jsem to dobre odhadla tak je to drzak na golfovy micek ;)

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka no vidíš,to mne nenapadlo a je to tak jasné... 😀 😉

klara.t
14. bře 2013

@rozarka65
@pebecka

já to viděla na protiskluzové podložce - jak jsou zespodu ty přísavky. kouknu jestli nemám foto.

klara.t
14. bře 2013

mám 🙂

jper
14. bře 2013

@rozarka65 jejda kde na to furt chodíš, tak kočka je kouzelná aj to ostatní samozřejmě 😉

jper
14. bře 2013

@petula1981 jo nám se ti dinosauři líbí - malý jak to uviděl ťukal do monitoru a křičel že toto chce 😀 😀 😀

rozarka65
14. bře 2013

@jper teď mi to přišlo mailem - novinky z fleru... 😉

jper
14. bře 2013

@rozarka65 jo vidíš ty já nikdy neotvírám 😀

lucykallokova
14. bře 2013

Ahojte, velmi rada by som sa zapojila 🙂 Je napad, ktorý sa páčí viacerym, ale este nie je pridelený?

rozarka65
14. bře 2013

@jper tak otvírej,jsou tam pěkné věci... 😉

rozarka65
14. bře 2013

@lucykallokova vítej...máme poslední místo... 🙂

lucykallokova
14. bře 2013

Zvukové hadanky vyzerajú fajn, mohla by som to kupit, ponapaľovat CD, vytlačiť kartičky.. ste za? kolko nas spolu je?

lucykallokova
14. bře 2013

@rozarka65 dakujem, to mam ale stastie ;)

rozarka65
14. bře 2013

@lucykallokova https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pebecka/albu...

To zvukové jsem dala je pro inspiraci,že se mi to líbilo... 😉

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka Poslední místo je obsazeno,máme zájemce
@lucykallokova
Prosím,povol přístup do soukromé diskuze.. 😉

rozarka65
14. bře 2013

Holky,ještě by se mi líbila nějaká aktivita na předložky...na,pod,před,za....jen mne nic nenapadá...ve slov.výměně proběhl obrázek...ale líbilo by se mi třeba na sucháče,že by to dítko jen neukazovalo,ale mohlo dávat...

pebecka
14. bře 2013

@rozarka65 na to jsem take koukala 🙂

rozarka65
14. bře 2013

@pebecka a nemám zkusit něco vymyslet místo těch dinosaurů? Že by to bylo využitelné od prťátek po větší? I když teda já a šití... 😀

zaffka
14. bře 2013

Holky, jak se dostanu na tu soukromou diskusi k výměně (4. a 5.kolo)?Díky za radu.

pebecka
14. bře 2013

@zaffka v seznamu clenu jsi, tak nevim, proc ti to nejde...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru