Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

dagmarkaaa
16. led 2013

Ahoj holky
pěkně se nám to tu rozjíždí 😎 3. kolo 🙂
2. kolo starší kategorie je zatím pracovní fotoalbum tady https://www.modrykonik.cz/fotoblog/dagmarkaaa/a...
je nás 11, jestli se chce jeste 1-2 přidat, napište mi IP s vaším nápadem, jinak to pak uzavřeme už je nás dost.

majatob
16. led 2013

@veverusa ty ses taky v 1.kole? ja v tom mam zmatek 😀

majatob
16. led 2013

nejsu ja vlastne jedina, co se ucastni jen jedne jedine skupiny? 😀

veverusa
16. led 2013

@majatob Ne v prvním kole nejsem. Jen dělám v druhém kole pro mladší i starší.

pebecka
16. led 2013

@dagmarkaaa potrebuji, aby skupina nebyla vetsi nez 12, protoze uz mam objednanou penovku a ty dva nejvetsi trojuhelniky uz bych tam 13x nenarvala. Leda by ta 13ta mela ty dva z jinych barev nez ostatni, protoze z mensich dilu zase budu mit vic zbytku :D, ale to je moc komplikovane 😅

xmarg04
16. led 2013

@majatob Za me klidne taky prekvapko, ale jinak radsi telo... 😀 😀 😀

majatob
16. led 2013

@veverusa tak to ode me prekvapko mit nebudes 😀

sova33
autor
16. led 2013

@dagmarkaaa Pokud jde o mě, 12 je tak akorát. Rozjíždí se 3. kolo, tak už bychom se rozrůstat nemusely.

petapete
17. led 2013

@daisyr řekla bych, že v té kategorii 3-6 by ještě místo do těch 12 účastníkům bylo? Ale vidím, že @rozarka65 se do toho slušně obula a dáme i třetí kolo😀. Já bych do něj šla, pro jednu kategorii bych udělala ty semafory, co jsem včera objevila, ty se mi moc líbí.... Myslím, že by se daly použít jak pro 1-3, tak pro 3-6, tak uvidím, co vyberu druhý a podle toho bych to zařadila🙂
@xmarg04 aha, tak to je jasný, to je pořádná pálka... To mi nějak uniklo...

jper
17. led 2013

@xmarg04 já už tu nebyla - chápu to. Super že bude 3. kolo.

pebecka
17. led 2013

@petapete Bych se ujala tohohle, když jsme to v druhem kole neudaly 🙂 a nad nad druhym napadem budu premyslet https://www.modrykonik.cz/fotoblog/wiwiane/albu...

Teda dneska to vypada zle se sledovanim diskuze. Bud mi do toho prcek macka všechny klávesy nebo rve, protože jsem ho odehnala 😒 Jak to s nima proboha delate? 😨

petapete
17. led 2013

@pebecka ty ksichtíky jsou super 😵. Já to dělám horko těžko 😀 . Vždy jen nakouknu, když se Fík zaujme nějakou aktivitou (samozřejmě že většinou nějakou lumpárnou- teď třeba vykrámoval půl knihovny a aktuálně sedí na Lukášově židli, kam nesmí a strašně se tam pořád cpe 😀 . Tak nakouknu, zareaguju a mažou likvidovat škody...S Lucišem je to už jednoduchý, ten se docela zábavní na chvíli i sám, teď se třeba oblíká, aby mohl na iPad zahrát si šmouly😀

wiwiane
17. led 2013

dobré ráno dawn se omluvila takže je nás 11s @jper 12
takže záleží na @xmarg04

wiwiane
17. led 2013

@jagado tak z diskuze jsem pochopila že budeš dělat ten strom pro starší tak nechceš dělat někou filcovou skladačku když už ho budeš stějně kupovat ?
http://olcasvrckova.blogspot.cz/2012/03/busy-ba...

wiwiane
17. led 2013

@jper rádi tě uvítáme u nás
@xmarg04 máš materiál na 12 korálkových aktivit takže je to ok 😉

wiwiane
17. led 2013
wiwiane
17. led 2013

budu zase kolem poledne, tak už se to pěkně rýsuje už jen doplnit 2 aktivity 😵

wiwiane
17. led 2013

@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @xmarg04 @pebecka @denisa_svatba @janakkk @jagado @jper

razítka z pěnovky jsou taky fajn nápad

rozarka65
17. led 2013

@wiwiane já bych @jper nechala ve 3.kole,protože @xmarg04 psala,že má korálky pro 12 lidí,ale nepočítala tam sebe...myslím,že by byla škoda,kdyby si to nemohla udělat i pro sebe?

wiwiane
17. led 2013

@rozarka65 právě že je nás celkem 12 takže je to ok @dawn7 se omluvila že nestíhá

rozarka65
17. led 2013

Jinak dobré ráno...🙂 Omlouvám se,dneska nebudu tak rychlá v reakcích a sledování...jednak jsem šla spát ve čtyři a pak je tu hrozný binec a s dětmi se to moc nedá,i když ta diskuze mne neustále vtahuje... 😀 😉 😎 A domlouvání s holkama do 3.kola přes IP, vkládat do alba budu průběžně...udělám dvě jako @sova33,ať je to přehledné...a protože do IP nejdou vkládat obrázky,tak prosím odkazy...děkuji...🙂

petapete
17. led 2013

@wiwiane oki, takže už mám jasno a můžu začít páchat 12 sad nanuků😀. Paráda🙂

petapete
17. led 2013

@rozarka65 ty jsi šla spát a já pomalu vstávala🙂. Dnes jsem taky jak praštěná, Fífa do jedné spal děsně blbě, furt se budil a brečel...chtěl prso...no paráda...do toho já nachlazená, nemám vůbec hlas, tak s nimi dnes dobře komunikuju😀. Už aby byl M. doma z práce a já mu přehodila kluky a půjdu asi zalehnout aspoň na chvíli...alba určitě dvě, pro každou kategorii zvlášt, ať se v tom zorientujeme...máš ten odkaz na ty semafory, nebo ti to mám hodit do IP ten blog, kde to bylo?

rozarka65
17. led 2013

@wiwiane psala,že pořídila 600 korálků...ale když to tak počítám tak i pro 11 lidí by bylo potřeba 605 korálků...nevím,jestli jsem spočítala dobře...😀

rozarka65
17. led 2013

@petapete odkaz mám,díky...🙂 Taky budu čekat na P.,ale ten přijde kolem půl osmé...ale já nejsem nemocná,jen unavená... 😀 😝

petapete
17. led 2013

ještě mě napadlo, pro ty starší bych mohla vyrobit třeba Bingo? Zalaminované hrací karty s číselnou tabulkou třeba 3x3hrací pole a čísla do dvaceti (pro ty děti do šesti let by mohlo asi stačit?) a k tomu vždy devět nějakých předmětů na položení na ten čtvereček a 20kartiček s čísly, která by se vyvolávala...co myslíte?

leia1
17. led 2013

Ahoj holky, myslíte, že bych se k vám mohla připojit a vyrábět s váma? Jestli jsem dobře pochopila princip, tak každá z vás dělá jednu věc pro ostatní a pak se to rozešle poštou? pokud máte ještě místo, ráda bych se připojila ke kategorii 1-3 roky. je to možné? mám si najít něco, co vyrobím? nebo si to nějak rozdělujete? díky moc a budu doufat, že se u vás místečko najde.

rozarka65
17. led 2013

@leia1 Vítej...🙂 Vyber si,co chceš vyrábět..je to na tobě...🙂 Až budeš mít vybráno,písni mi to prosím do IP,děkuji...🙂

petapete
17. led 2013

@leia1 jj, je otevřený třetí kolo, vyber si, co chceš vyrábět, tady v diskuzi je hafo odkazů na cokoli, pak jen písni, co to bude a to, co nakonec vybereš, pošleš do IP @rozarka65, ta to hodí do alba

petapete
17. led 2013

tady je obrázek k tomu bingu do alba...jen bych udělala hrací pole jen 3x3 a čísla do dvaceti...Na přiřazení na vylosovaný číslo bych pak nedělala číslo, ale jen nějaký předmět (bambulka, kousek fleecu, pěnovky,...nebo tak něco🙂)

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru