• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

13ti měsíční dítě je na mě závislé. Co s tím?

1. dubna 2010 
vždyt jo, virtuální svět, z toho se nehroutím....jsem už velká holka. dobrou všem a at vás děti nezloběj.
31. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou noc a klidně at zloběj :grinning: :grinning: no jak koho..ale stejně zlobí všechny :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
31. bře 2010 ve 22:50 • berenika39
nu co dodat :unamused:
31. bře 2010 ve 22:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
prave ted jsem se zaregistrovala. Hledala jsem tema JAK NAUCIT MIMINKO LEZT.....ale nikde nic. Moje mala ma 9 mesicu a zatim se ji moc lezt nechce. Nevim jestli ji muzu nejak pomoci. Napiste zkusenosti. :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. bře 2010 ve 23:10 • luci_enka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. bře 2010 ve 23:16 • berenika39
31. bře 2010 ve 23:21 • georgine
31. bře 2010 ve 23:24 • luci_enka
no jo, jen nemám pocit, že bych k nějaké kontroverzi zadala příčínu...sem se já blbá snažila poradit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . škoda. ale nějak nechápu smysl diskusí - přizvukovacích - kdy někdo napíše problém a chce, aby mu to ostaní schválili, politovali ho a ještě se málem styděli za to, že to dělají jinak. diskuse je o tom, že se tu sejdou názory různý, ne jen ty souhlasný.
31. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
31. bře 2010 ve 23:28 • berenika39
31. bře 2010 ve 23:29 • georgine
autor
georgi,zrovna tohle tema bych za kontroverzni nepovazovala a opravdu me mrzi,v co se to tady zvrhlo... dlouho jsem se odhodlavala to tu napsat a ted toho docela lituju.. nejak to nepobiram..georgi,dobrou :slight_smile:
31. bře 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
31. bře 2010 ve 23:33 • berenika39
mě to právě kontroverzní připadá je to hodně o názoru a otevírat téma s otázkami,a sdělením názorů je pak tak nějak únosné pro "otřelé a pevné"charaktery.. tímto se nechci nikoho dotknout,ale sama se do toho nepouštím páč mám na koňovi taky pár zkušeností s "debaťením" ani tam se názory někdy ostře "zlikvidovali" takže to v podstatě chce odvahu,ale já myslím, že pokud to vezmeš bez nějakého "osobního přístupu" a zkušíš si z každého názoru vybrat to nej tak se to dá.. :wink: zlatá střední :sweat_smile: cesta :wink:
dobrou noc
31. bře 2010 ve 23:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
asi tak nějak :wink:
31. bře 2010 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
lucienka - uvidíš, že se to hodně zlepší až začne sama chodit, u nás to bylo taky tak :wink: a časem to dělat přestane, je to jenom takové období :wink: :slight_smile:
31. bře 2010 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No věděla jsem, že přijdete na návštěvu. Radši už ty moje píspěvky jinde ani nečtěte, ať si neťukáte na čelo. Nemyslela jsem to zle, už si z toho dělám srandu a kdyby se jedna z nás neptala, kde se to probíralo, žádný odkaz bych tam neházela. Já už jsem z toho tak unavená, že prostě někdy píšu, co mě zrovna napadne. Asi by bylo všechno trochu jednodušší a veselejší, kdybychom spaly. Jsem prostě životní "pesimista" jiný už to nebude! Ale i tak se budu snažit to s tou mojí holkou začít dělat opravdu jinak. Možná ti sem třeba luci_enko ještě někdo napíše, kdo je na tom naprosto stejně :wink:
1. dub 2010 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
1. dub 2010 v 09:14 • rimmel
lucienka: jen přidám svou vlastní zkušenost, mít jedno visící dítko na noze je mnohem horší než, když je dětí víc :wink: protože skutečně jak říkáš, když je víc dětí zabaví se :wink: :slight_smile: (i když se občas pohádají, rvou o hračky)ale jsou spolu, tak se mi malej pod nohama nemotá :unamused: když je Lukas ve školce, tak Marek na mě doslova visí(terorista :grinning: )určitě je více práce s více dětmi, ale na druhou stranu si spolu hrají, takže mám mnohem více času na práci. A dokonce musím říct, že teď jsem hlídala sestře syna(byla v porodnici)takže jsem měla doma tři děti 5 dní. No já o těch svých nevěděla. Sice jsem se nezastavila, pro sebe ani minutu chvíli, ale děti si hrály a lítaly. Když synovec odjel, tak jsme osiřeli :frowning2: na jednu stranu úleva(míň práce a i nějaký večerní čas), ale na druhou, Lukas pryč, Mára visící u nohy :angry: takže jedno dítě je horší než mít dvě a více :wink: :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj sherry, diky za tvuj pohled na vec, jinak jsi dobra hlidat tri deti - moc si to neumim predstavit, ale kdyz to prijde, tak se s tim clovek musi poprat nejak :sweat_smile: nic jineho nezbyva, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
lucienka :slight_smile: ...také musím říct že ti rozumím.u nás to jeden čas vypadalo podobně :sweat_smile: .
ale...třeba při vaření...nechám malého vytahat půlku nebo i celou kredenc,dám vařečku,naběračku,zkrátka co si zrovna vyžádá a vaříme :wink: ...např.dnes jsem mu 5x musela ukázat sporák,jak se to tam všechno vaří :grinning: .kolikrát míchám a mám ho na ruce...když potřebuji obě..řeknu mu to...maminka teď musí krájet cibulku a dám mu prkýnko,plastový nožíček ať jako krájí taky.jasně,sama bych měla vše hotové za půl hodinky,takto to dělám jednou tak dlouho,ale co už :wink:.
při umývání nádobí mi zpravidla zezadu objímá nohy a houpeme se-teda já se jako klátím ze strany na stranu a matýnek se mnou :wink: .
vysavače se dlouho bál,tak to jsem dělávala asi do roku jen když byl doma tatínkek...časem to přešlo a teď mi potahuje šňůru,tlačí vysavač nebo ukazuje smítka :slight_smile: .
praní,věšení prádla..vše jako u ostatních...konkrétně to vaření...myslím,že neexistuje dítko které by nebavily hrnce a pokličky :sweat_smile: .určitě spolu nějakou cestu najdete :dizzy_face: ...hlavně to chce klid,někdy je to těžké ho najít,pravda,sama to znám po x nocí beze spánku :frowning2: .držím vám moc palečky :slight_smile: .
1. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek