Autosedačka a zpocené dítě. Máte účinnou radu?

moninka
21. čer 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda se vašim dětem taky stává v teplých dnech, že je vytahujete z autosedačky úplně morké? Co s tím, máte nějakou účinnou radu? Pomáhá letní potah?

Díky 🙂

ferinka
21. čer 2011

@moninka taky,ale potah ani plena nepomůžou,jak jedeme dýl,vozím náhradní oblečení 😉

mili84
21. čer 2011

V horku jezdíme jenom v bodyčku a pak stejně převléká, je uplně zpocený. tomu se podle mě nějak zabránit nedá...

hasky24
21. čer 2011

@moninka Jíra je vždy když je tepleji zpocený vzadu na hlavičce+záda jak píše ferinka po cestě převléknout tričko 🙂 🙂 🙂 🙂

jana.z.uo
21. čer 2011

ahoj, ted právě to řeším, vytahuju mokré dítě, vozím s sebou všude věci,ale to není řešení. Objednala jsem potah do autosedačky s nějakou spešl vložkou, co by měla udržet teplotu. Baba mi tvrdila, že se to dává už i do oblečků na léto pro miminka když leží, tak jsem hrozně zvědavá. Zkoušela jsem i plínu pod něj a taky to nepomáhá, je durch 😠

luckar
21. čer 2011

Taky bych brala něco účinného, malá je vždycky jak myš....a nefunguje nic, takže převlíkáme.

moninka
autor
21. čer 2011

Holky je to na nic ☹ Manžel už mi říkal, že jsem vybrala blbou sedačku s hrubým potahem. Vždycky jí taky převleču, ale někdy už je i ta sedačka dost mokrá, takže jí budu muset něčím podložit. Pak mám vždycky strach jak jí přenáším domů, že jí ofoukne a bude nemocná.

Tak to se děsím, co bude, jak pojedem na dovolenou autem cca 10 hodin 😔

musko
21. čer 2011

my sme to vyriešili funkčným oblečením - moira to istí. Tiež ale nosím aj rezervné oblečenie - pre istotu.

moninka
autor
22. čer 2011

@musko takže při použití funkčního prádla se vůbec nepotí?

musko
22. čer 2011

potí, ale nie tak moc

lucisa
23. čer 2011

já mám podložku od Emitexu, je do kočárku i do autosedačky a taky je to trochu lepší.

margeta
23. čer 2011

Dala jsem do autosedačky univerzální potah od Emitexu, protože jsem si říkala, že se bude líp prát než ten originální na sedačce. Jinak potah pocení nezabrání. Po cestě taktéž převlékáme.