Babička pohlídá 9ti měsíční dceru. Nebude malá strádat?

vceluska
21. črc 2010

Ahoj holky,mam dotaz,mam 9ti mesicni dcerku a babicka se hlasi na npcni hlidani - na 2 noci.Mala uz je akcni,je na ni zvykla a obcas uz ji na noc mela.Nemyslite,ze by ted mohla mala nejak stradat nebo to nejak spatne vnimat, treba mit zmatek v tom, kdo je maminka a kdo neni? Mam z toho trochu obavy ale na druhou stranu babicka se hlasi ze ma volno v praci a chtela by si male uzit a ja vypnu... mate s tim nejaka nejake zkusenosti,prosim?

momin
21. črc 2010

@vceluska jasaaaan.. 🙂
Moje mamka maleho hlidala hodne casto i pred 9 mesicem. A hlida i ted.. 😉
urcite v tom kdo je maminka a kdo ne mit tvoje mala zmatek nebude. To moc dobre poznaji....
Danielek mi treba uz parkat udelal ze se pekne rozbrecel kdyz sem si ho od babicky ovadela-ale do minutky byl v pohode.. babicka ho totiz pekne rozmazluje.... 😎 Sou to mali nevdecnici..ale ja sem pry byla to same.. brecela sem jeste i doma vzdycky ze chci k babi... 😀 😎

vceluska
autor
21. črc 2010

a davala jsi ho i na noc ?

momin
21. črc 2010

jo jo.. na noc byva u babicky tak 1x do mesice...
ted ti nereknu jak dlouho to tak delame ale od 6 mesicu urcite..

fender
21. črc 2010

Malého naši poprvé hlídali v noci když měl cca tři měsíce, ale to jsme se v průběhu té noci vraceli domů. Úplně přes celou noc byl poprvé nedávno a zvládl to naprosto v pohodě (já hůř, bylo mi smutno 😅 ) - na naše je zvyklý, takže večer usnul během pěti minut, spal až do rána a když jsme odpoledne přijeli, čvachal se v bazénku, zavřískal "maamaa" a čvachal se dál 😀
souhlasím s momin 😎