Balonix med - zkoušeli jste i jinou alternativu?

melissamuray
23. črc 2019

Zdravím, jaké máte zkušenosti s Balonix med? Zloušeli jste i jiné kapky a zabral až Balonix?
Děkuji moc

inke29
23. črc 2019

ahoj, ja malymu dávala balonix med..prisel mi nejlepsi.. zkoušela jsem asi troje kapky...i biogaiu ale po tý to mel snad jeste horsi... ale jinak mezi tim nebyl asi moc rozdil... skončila jsem u balonixu v kombinaci s laktobacilama baby od biopronu...to ty prdy aspoň nezhorsovalo...nejvic asi zabíral nahraty pytlík a cviceni nozickama...ale malej je od narození velkej uplakanek takze si ted rikam ze ty prdy v tom asi ani moc roli nehraly🤷

melissamuray
autor
23. črc 2019

@inke29 bio gaia daváme teď taky a přijde mi, že ani nepomáhá ani neškodí :D a balonix med jsem už objednala, tak jsem zvědavá 🙂

terkapali
23. črc 2019

Nám pomohl nejvíce, po vyzkoušení skoro všeho co je na trhu, jsme byla dost překvapená. 😀

melissamuray
autor
23. črc 2019

@terkapali no u nas uz jen to a pak sab simplex ale tomu moc sanci nedavam.. pak uz je to z tech znamych kapicek vse co jsme vyzkouseli :D

verca024
23. črc 2019

@melissamuray U nas taky zabral nejvice ze vsech moznych kapicek. 😉 Zkusila jsem snad vsechny,maly trpel silene a az Balonix to zmirnil,ale zadny zazrak to taky nebyl.Pomohl az cas a v 5.mesicich bylo po prdech jak mavnutim kouzelneho proutku.Ani jsem uz nedoufala a byla z toho uz na nervy.Preji hodne sily,kdyz si na to vzpomenu,tak se mi jezi chlupy.Ted pro zmenu rostou zuby 😂

terkapali
23. črc 2019

@melissamuray já dávala espumisan má atejate složení jako balonix, pak infacol, sab simplex atd atd, a jediné co opravdu pomohlo byl ten balonix, moc jsem tomu nevěřila, ale byla jsem mile překvapená.